ИЖ-27Е 12 калібр, ШТУЧНЕ

Статус
Закрита.

kef

Зброяр
Витяг реєстру чого у нотаріуса??
Ви маєте стати власником зброї. Тобто отримати дозвіл на носіння та зберігання а лише після цього оформити продаж - переєстрацію на нового власника а ваш дозвіл здається в дозвільну. Так було раніше . А як нині то незнаю.
Вибачайте якщо щось не так написав.
 

old hunter

Снайпер
В мене було не так і теж раніше.
Власник зброї помер (2 гладких + 2 нарізних).
Через деякий час приїхали дозвільники та запропонували сдати зброю в районну дозвільну.
Родичі зброю сдали в дозвільну на зберігання під розписки.
Через півроку покупець офомив дозвололи на нарізну зброю, спадкоемець написав заяву і забали нарізну зброю в дозвільній.
Тоб-то спадкоемець став власником зброї але не офорлював дозвіл на носіння та зберігання.
Носили та зберігали дозвільники.:)
 

KisOS

Новачок
В мене було не так і теж раніше.
Власник зброї помер (2 гладких + 2 нарізних).
Через деякий час приїхали дозвільники та запропонували сдати зброю в районну дозвільну.
Родичі зброю сдали в дозвільну на зберігання під розписки.
Через півроку покупець офомив дозвололи на нарізну зброю, спадкоемець написав заяву і забали нарізну зброю в дозвільній.
Тоб-то спадкоемець став власником зброї але не офорлював дозвіл на носіння та зберігання.
Носили та зберігали дозвільники.:)
Я теж не хочу отримувати дозвіл на зброю, просто продати. В дозвільний сказали прийти з покупцем що має дозвіл на купівлю зброї і все.
 

KisOS

Новачок
Ви маєте стати власником зброї. Тобто отримати дозвіл на носіння та зберігання а лише після цього оформити продаж - переєстрацію на нового власника а ваш дозвіл здається в дозвільну. Так було раніше . А як нині то незнаю.
Вибачайте якщо щось не так написав.
Нотаріус такого нічого не видає. Я з нею говорив (державний нотаріус) . В мене є свідоцтва на право на спадщину на нерухоме майно та землю. З любим з них я йду в дозвільну і все переоформлюю зброю на покупця. Немає окремого свідоцтва на спадщину зброї.
 

old hunter

Снайпер
Я теж не хочу отримувати дозвіл на зброю, просто продати. В дозвільний сказали прийти з покупцем що має дозвіл на купівлю зброї і все.
Мабудь так і буде.
Але продати зброю без огляду буде важко, а влаштовувати перегляди дозвільники наврядче захочуть.
Тому йти туди треба вже з реальним покупцем, а це буде людина яка добре знае цю ИЖ-27 (наприклад з коллективу де полював мисливець) або ще один варіант, ціна мае бути такою щоб покупець по тим фото що е вирішив її купити.
Думайте.
 

old hunter

Снайпер
А от як за Законами (Постновами, Наказами).

З урахуванням обмеженої оборотоздатності зброї свідоцтво про право на спадщину на зброю може бути видане виключно за наявності дозволу відповідного органу поліції на придбання зброї. Тобто, якщо спадкоємець не досяг віку, з якого він може отримати дозвіл на придбання у власність, носіння, користування і зберігання відповідного виду зброї, який входить до складу спадщини, або ж спадкоємець не має відповідного статусу для отримання дозволу на придбання у власність шляхом спадкування пристроїв для відстрілу гумових куль, у такому випадку він не може отримати свідоцтво про право на спадщину на зброю. В інакшому випадку видача свідоцтва про право на спадщину на зброю таким спадкоємцям буде розцінюватися як порушення порядку придбання, зберігання, передачі іншим особам зброї, за що, відповідно до закону, настає адміністративна або кримінальна відповідальність.
В положенні п. 12.16 Інструкції, зазначено, що, якщо серед спадкоємців немає осіб, які мають право на зберігання зброї, у місячний строк після вирішення питання про спадкування зброї зброя має бути реалізована в установленому законодавством України порядку особі, яка має дозвіл органів поліції на придбання зброї, основних частин зброї, пристрою, або здана на реалізацію в магазин з торгівлі зброєю, спеціальними засобами активної оборони. Таким чином, спадкоємці не отримають правовстановлюючого документа на зброю, отже, і відчужити її належним особам не зможуть, інакше такі дії кваліфікуватимуться як злочин або адміністративне правопорушення.
 

KisOS

Новачок
Мабудь так і буде.
Але продати зброю без огляду буде важко, а влаштовувати перегляди дозвільники наврядче захочуть.
Тому йти туди треба вже з реальним покупцем, а це буде людина яка добре знае цю ИЖ-27 (наприклад з коллективу де полював мисливець) або ще один варіант, ціна мае бути такою щоб покупець по тим фото що е вирішив її купити.
Думайте.
Я так і планую, є один зацікавлений, який звʼязаний з дозвільною, він сам її огляне. Кому цікаво може зі мною поїхати і оглянути. Не було ніякого колективу , батько з другом в 2х полювали. І ціна цілком нормальна, за зброю якою дуже мало користувалися за стільки років. Також можливий аргументований торг.
 

F777

Мисливець
Если не так важны Вам 15000гр., то напишите заявления, что бы ружьё привели в не боевое состояние, повесите его на стену, будет как память. P.S. Только такая процедура платная.
 

KisOS

Новачок
Если не так важны Вам 15000гр., то напишите заявления, что бы ружьё привели в не боевое состояние, повесите его на стену, будет как память. P.S. Только такая процедура платная.
Гроші краще тоді задонатити на ЗСУ. А рушниця хай комусь послужить далі.
 

karpus

Мисливець
Если не так важны Вам 15000гр., то напишите заявления, что бы ружьё привели в не боевое состояние, повесите его на стену, будет как память. P.S. Только такая процедура платная.
вы вообще понимаете процедуру перевода ружья в ммг? это дорого, долго и геморно, делается через специализированое предприятие. это не самому просто порезать его чуток болгаркой и списать.
 

KisOS

Новачок
вы вообще понимаете процедуру перевода ружья в ммг? это дорого, долго и геморно, делается через специализированое предприятие. это не самому просто порезать его чуток болгаркой и списать.
робити такого не планую :) тому і не розумію :)
 

F777

Мисливець
вы вообще понимаете процедуру перевода ружья в ммг? это дорого, долго и геморно, делается через специализированое предприятие. это не самому просто порезать его чуток болгаркой и списать.
Для вас может и сложно, для меня нет.
 

Amur

Новачок
Доброго вечора
Рушниця ще у продажу ?
Дайте свій номер, цікавить рушниця.
 
Статус
Закрита.
Зверху