ИЖ-12 export, 12 кл, 1971 р.в.

Статус
Закрита.

Portwine

Новачок
Пропоную рушницю ИЖ-12, 12 калібру 1971 року випуску, еспортний варіант. Залишилась від батька, який все її беріг та на полювання ходив зі старою ТОЗівкою. Тож за 20 років володіння ІЖем він вистрілив з нього разів 20 і я разів 40 максимум.

Довжина стволів 730 мм, хромовані. Стволи — ідеальне дзеркало. Чок, напівчок. По паспорту відстріл на кучність бою шротом №3, 35 г, порох "Сокіл" 2 г показав 62% та 51% відповідно.

Всі металеві деталі та з'єднання з дерев'яними частинами щільно підігнані, без люфтів та шатів.
Ложе горіхове. Дерево у відмінному стані.
Рушниця не крутилась не розбиралась (хіба гвинт за спусковою скобою викликає підозри). Не воронилась, не чорнилась, дерево не лакувалось і не морилось. Автентична рушниця, коротше.

Місце реєстрації — Чернігів. Дивитись можна Чернігів, Київ.

Ціна 17 000 грн.


DSC_0955.JPG
DSC_0963.JPG
DSC_0966.JPG
DSC_0967.JPG
DSC_0968.JPG
DSC_0969.JPG
DSC_0970.JPG
DSC_0972.JPG
DSC_0973.JPG
DSC_0974.JPG
DSC_0975.JPG
DSC_0976.JPG
DSC_0977.JPG
DSC_0978.JPG
DSC_0979.JPG
DSC_0983.JPG
DSC_0984.JPG
DSC_0987.JPG
DSC_0991.JPG
DSC_0993.JPG
DSC_0994.JPG
DSC_0995.JPG
DSC_0996.JPG
DSC_0997.JPG
IMG_0401.JPG
IMG_0402.JPG
 

Portwine

Новачок
Про настріл я можу говорити лише в проміжку 1997-2017. Скільки з нього стріляли, починаючи з дати продажу, можна оцінити лише по слідах. Фото ось:
IMG_0407.JPG
IMG_0408.JPG
 

Серг-Кл

Слідопит
Ружье потрудилось, но состояние не плохое, поторговаться и уйдет к счастливому покупателю.
 

Portwine

Новачок
Ружье потрудилось, но состояние не плохое, поторговаться и уйдет к счастливому покупателю.
Дякую за коментар. Ви знаєте, я людина заангажована звісно ж, але щойно ще раз оглядув чоло ложі, провів кілька разів нігтем по ньому і спробую не погодитись про великий настріл. Насправді, не відчувається жодного переходу в зоні кілець. Там немає кільцевої канавки. Навколо бойків мінімальна зернистість від капсюльних газів. Згоден, що на фото виглядає більш серйозно, але я спеціально фотографував рушницю при максимальному освітленні, щоб показати навіть нанонерівності.
 

Серг-Кл

Слідопит
Дякую за коментар. Ви знаєте, я людина заангажована звісно ж, але щойно ще раз оглядув чоло ложі, провів кілька разів нігтем по ньому і спробую не погодитись про великий настріл. Насправді, не відчувається жодного переходу в зоні кілець. Там немає кільцевої канавки. Навколо бойків мінімальна зернистість від капсюльних газів. Згоден, що на фото виглядає більш серйозно, але я спеціально фотографував рушницю при максимальному освітленні, щоб показати навіть нанонерівності.
Лоб колодки очень хорошо виден и там у меня нет вопросов! А вот боковые нижнии части колодки говорят об эксплуатации. У Вас ружье в хорошем состоянии, более того товар лицом! Просто на этом форуме бывали ружья в явно изношенном состоянии при "нулевом" настреле)) вот мы и цепляемся за слова. По моему мнению 12й самое толковое ружье времен СССР не считая МЦ. Не залежится))
 
Останнє редагування:

karman

ветеран форуму
надійна команда
Даже если предположить, что с 1971 года Вы+батько стреляли 20+40(это в год)*48(это лет ружью)=2880(кол-во выстрелов) - то выглядит оно хуже чем моё, а с моего стреляли с 1964 года и ни один из троих, кто стрелял из этого ружья не скажет, что стрелял меньше 100 выстрелов за год. Больше того, я сам за первые три года, как оно стало моим, настрелял около 3000 выстрелов. ИЖ-12 отличное ружье, Ваше, далеко не убитое, но оно не выглядит как ружье из которого выстрелили 60 раз. Если советское ружье из которого выстрелили 60 раз аккуратно почистить и протереть, а потом повесить на витрину, то оно будет новым.
 

Portwine

Новачок
Даже если предположить, что с 1971 года Вы+батько стреляли 20+40(это в год)*48(это лет ружью)=2880(кол-во выстрелов) - то выглядит оно хуже чем моё, а с моего стреляли с 1964 года и ни один из троих, кто стрелял из этого ружья не скажет, что стрелял меньше 100 выстрелов за год. Больше того, я сам за первые три года, как оно стало моим, настрелял около 3000 выстрелов. ИЖ-12 отличное ружье, Ваше, далеко не убитое, но оно не выглядит как ружье из которого выстрелили 60 раз. Если советское ружье из которого выстрелили 60 раз аккуратно почистить и протереть, а потом повесить на витрину, то оно будет новым.

Шановний karman, я не продаю цей ІЖ, як рушницю з мінімальним настрілом. Лише говорю, що за останні 20 років (із 47 років трудового стажу) із неї вистрілили 60 разів. Це те, що я можу сказати напевне, бо вона була весь час при мені. Пропонувати скласти алгебраїчне рівняння, яке б на виході дало (60/20*47=141 постріл загального настрілу) було б маніпуляцією, здається всі це розуміють. Попередні власники (яких було двоє, здається) мабуть полювали з нею досхочу. Але всі поводились з рушницею обережно, зберігши її в доброму стані, який дозволить майбутньому власнику насолоджуватися її естетикою та відмінною роботою ще багато років.
 
Моего товарища заинтересовало Ваше ружьё. Сообщите: какой вес и какие сужения по факту промеров? С ув.
 

koshmarik

Новачок
из-за 60-ти выстрелов накладки на приклад никто не делал бы. около тысячи настрел однозначно
 
Статус
Закрита.
Зверху