Значки УООР

Daniil P.

Мисливець
Вітаю. Існує повний список або фото всіх значків УООР? З серій звірі, птиці та риба?
Може є історія створення, час виробництва та інше?
 

roz_koms

Слідопит
На скільки я розумію серія складається з 25 значків, в які входять звірі, птахи та риби. Про історію створення було б цікаво і самому почути. Також цікаво чому серія обмежилась лише цими видами??? Можливо десь знайду на телефоні фото своїх 24, не вистачає одного, маю багато по 2-3шт на подарунки для товаришів на полюванні.
 

Daniil P.

Мисливець
Дикую. А як щодо матеріалів? Їх всі виготовляли з бронзи або алюмінію?
 

S.V.R.

ветеран форуму
надійна команда

roz_koms

Слідопит
На скільки я розумію серія складається з 25 значків, в які входять звірі, птахи та риби. Про історію створення було б цікаво і самому почути. Також цікаво чому серія обмежилась лише цими видами??? Можливо десь знайду на телефоні фото своїх 24, не вистачає одного, маю багато по 2-3шт на подарунки для товаришів на полюванні.
Ось вся колекція і в зборі!
1AA5833A-5547-408B-AC8D-13A3FEA8359B.jpeg
 

roz_koms

Слідопит
На скільки я розумію серія складається з 25 значків, в які входять звірі, птахи та риби. Про історію створення було б цікаво і самому почути. Також цікаво чому серія обмежилась лише цими видами??? Можливо десь знайду на телефоні фото своїх 24, не вистачає одного, маю багато по 2-3шт на подарунки для товаришів на полюванні.
Спілкувався з людиною яка трохи мені розповіла про ці значки. Що стосується зайця, чому їх з цієї серії важче всього знайти? Відповідь дуже проста і водночас дивна, коли ці значки пішли в обіг, з’ясувалося що про зайця просто забули…:oops: Хоча це досить дивно як на мене, він скажімо так і персонаж досить відомий, і як об’єкт полювання «народний».І почали його випускать «вдогонку» і в значно меншій кількості ніж всих інших. Тож можу зробити висновки і відповісти на своє ж запитання, чому серія обмежилася лише цими видами…
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Чудове захоплення для молодих ( і не тільки!) мисливців колекціонування подібних значків: і дуже пізнавально, і азарт пошуку присутній, і просто цікаво. Зараз, в принципі, зібрати подібну колекцію ще можна. Але є два "але": якщо хочеш швидко- це буде дорожче, а дешевше - займе певний час.
В свій час теж, попутно, якщо траплялись, збирав значки на мисливську тематику. Щось із них залишилось і донині.
 
Зверху