Зимсон

timberbinber

Новачок
Вже не перший день йде дискусія про автентичність цього девайса. Досить авторитетні форумчани кажуть - так, зер гут. То що це - некомпетентність, чи свідоме введення товариства в оману ? Тут тільки сліпий не може вгледіти ЧОРНИЙ зашморганий лоб колодки і покриття замішане з порохами , нанесене прямо по видбитках пальців, ЯКІ ТАКОЖ ВИДНО. ??????????????????
 

Mechanik

Снайпер
Шановний trokua0 спостерігаючи за темою, де і була моя також відповідь в темі, Ви не відповіли ні на жодне запитання, багатьох форумчан.
Ви не спростовуєте сумніви та заперечення користувачів форуму, щодо кольорової калки рушниці.
Надати додаткові фото, які вимагає та чекає від Вас народ, це Ваш повне ігнорування.
Тема набирає подалі - заангажованості, та не прозорості продажі товару.
Складається враження, що дана рушниця належить зовсім іншій... особі, а не Вам?
Тому, хотілось би почути ОСОБИСТО ВАШОЇ ВІДПОВІДІ, але ж... ніяк відповідей інших осіб, відповідаших раніше в темі.
Дякую за відповідь.
 

timberbinber

Новачок
Мої Вітання.
Сьогодні з колегою, мали поїздку по деяким справам, до славетного міста - Львів.
По вирішенню своїх питань, мали вільний час, та скориставшись нагодою вирішили завітати, до trokua0 оглянути зброю.
Людина нас зустріла, відчинивші нам двері квартири. Зайшли, привіталися, та й з дозволу господаря, оглянули зброю.
Що сказати про зброю? Якщо коротко та лаконічно, то можна сказати наступне:
Дана зброя має 100% аутентичне зберігання, стан -відмінний, свердловка стволів - якісна, стволи чисті без зауважень.
Дерево рідне, вороніння та кольорова калка - 100% фабричне, виробник м.Зуль( ГДР) Німеччина але ніяк не Львівське.
Тому, якщо є деякі сумніви у бажаючих придбати дану зброю, можу Вас запевнити, що Вас чекає УСПІШНА КУПІВЛЯ.
Бажаю сторонам продажі та купівлі - щоб все було ДОБРЕ. Хай щастить.
Шановний Mechanik, складається враження, що ви дивилися зовсім не це ружжо ? Народ чекає не тільки фото від стартєра, але висновків від Вас, шановний.
 
Останнє редагування модератором:

Mechanik

Снайпер
Деякі свої висновки, я виклав трохи вище, які Ви шановний timberbinber і цитуєте.
 
Останнє редагування модератором:

БИГЛЕМАН

Снайпер
народ чекає - "хлеба и зрелищ"
человек держал его в руках....
и понимает что такое немец "в идеале"
а у новых бЭнеллли и фабарма блеск подешевле...но электорату ближе
 

БИГЛЕМАН

Снайпер
Просто хочу спросить, в плане общего образования...
Следы отвёртки на шлицах (фото 4 и 8) и затыльник "не по размеру" (фото 10) - это атрибуты "нульсонового" немца...?
да разорванные в хлам шлицы и отрезанный ножовкой приклад - это атрибуты нульсонового немца... ещё вздутый правый и раковины в левом...

просто для вас забыли положить в печь вместе с прикладом..... поэтому его разбирали после печи и снова собирали...

когда бы затыльник был в + ЭТО ПОНЯТНО МНОГИМ ... А когда. в + дерево... это тоже понятно ... НО НЕ ВСЕМ...
 

БИГЛЕМАН

Снайпер
Шановний trokua0 спостерігаючи за темою, де і була моя також відповідь в темі, Ви не відповіли ні на жодне запитання, багатьох форумчан.
Ви не спростовуєте сумніви та заперечення користувачів форуму, щодо кольорової калки рушниці.
Надати додаткові фото, які вимагає та чекає від Вас народ, це Ваш повне ігнорування.
Тема набирає подалі - заангажованості, та не прозорості продажі товару.
Складається враження, що дана рушниця належить зовсім іншій... особі, а не Вам?
Тому, хотілось би почути ОСОБИСТО ВАШОЇ ВІДПОВІДІ, але ж... ніяк відповідей інших осіб, відповідаших раніше в темі.
Дякую за відповідь.
Вы лично - позвонили... Вам ответели... Вы- приехали и Вам показали..
простите, а где для Вас "заангажованість, та не прозорість продажі товару".?????????????????
или у Вас появилось собственное мнение, с которым Вы внутренне - не согласны:D:D:D:D:D????
 

Паганель

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Думаю ТС просто не дружит с фотоаппаратом. Все просьбы тщетны. Будем надеяться, что не так.

На самом деле " мраморная калка" - сложный и деликатный процесс : по цвету разброс от черного до светло жёлтого... выдержать (контролировать)
процесс невозможно.
Ну не получилась на этой заготовке ( дешёвой) желаемое; ....что ? в топку... не придирайтесь. Больше черного и , что...
 

БИГЛЕМАН

Снайпер
Два варіанти:
1-гарна рушниця, невдалі фото, топікастер соромязливий.
2-рушниця реставрована, гуру в долі, топікастер на морозі.
вариант 3 - единственно правильный....
ТС - далеко не лох - знает цену и ему глубоко плевать что и кто скажет.... ружьё в полном порядке и его всё равно купят...
 

димон1983

Слідопит
вариант 3 - единственно правильный....
ТС - далеко не лох - знает цену и ему глубоко плевать что и кто скажет.... ружьё в полном порядке и его всё равно купят...
Що він(Ви) не лох то це понятно. Але питання чи він(Ви) шукає лохів, чи просто рушниці продає. Якщо Ви не виставите нормальні фото і як завжди почнете грубить то ніхто її тут не купить. Ото таке:)
 

БИГЛЕМАН

Снайпер
Що він(Ви) не лох то це понятно. Але питання чи він(Ви) шукає лохів, чи просто рушниці продає. Якщо Ви не виставите нормальні фото і як завжди почнете грубить то ніхто її тут не купить. Ото таке:)
когда я хочу что-то купить -- звоню и договариваюсь.....заинтересовало - приезжаю и смотрю...понравилось - покупаю или не покупаю...
а вечнообдуренные - разводят дебаты на любую тему - типа будь пильним!!!!
 

димон1983

Слідопит
когда я хочу что-то купить -- звоню и договариваюсь.....заинтересовало - приезжаю и смотрю...понравилось - покупаю или не покупаю...
а вечнообдуренные - разводят дебаты на любую тему - типа будь пильним!!!!
Я з Вами згоден в принципі. Але форум для того щоб дебати разводить.Хочете звонить и договариватся ,купить газету чи ОЛХ чи SS нема питань. Продаєш на форумі, люди питання задають-будь добрий відповідай. Не хочеш пішов н й., бо так скоро і на дзвінки перестануть відповідати , тіпа тобі нада приїзджай і дивись. Це моя думка. З повагою!
 

Ингул

Мисливець
Ребята, посмотрите профиль продавца. Его сообщения все о продаже. Внимательно посмотрите на ружья которые он продает и сделайте выводы. А, ну и конечно кто дает оценку ружьям:D.
 

timberbinber

Новачок
Деякі свої висновки, я виклав трохи вище, які Ви шановний timberbinber і цитуєте
Дайте відповідь - як дивлячись на чорний лоб в реалі, можна писати про автентичність рушниці??? Не в кугггггггсі, чи свідомо ???????
Авторитет штука така, завойовуєш довго а пропадає за один раз.:cool:
 
Останнє редагування модератором:

Mechanik

Снайпер
а где для Вас "заангажованість, та не прозорість продажі товару".?????????????????
Отвечу Вам Уважаемый, на том же языке, на котором Вы даете здесь комментарии.
Заангажаванность состоит в том, что "морозный топикстартер" который наверное уже примерз из за морозов к батареи, ни на один из десятки вопросов по ружбаю - НЕ ОТВЕЧАЕТ.
НО!!! Почему то... курируете тему ВЫ - как изначально, так и в дальнейшем, и при этом ВЫ не видите здесь никакой "заанжованості та непрозорості" продажи данного карамультука под названием - ЗИМСОН. Очки от солнца мешают.
Тогда у меня вопрос? Во Львове, я и мой товарищ (порядочный человек) видели кого и что???
trokua0 с ЗИМСОНОМ или БИГЛЕМАНА с ЗИМСОНОМ -???
 

Серг-Кл

Слідопит
Наверно Биглемана))) на все вопросы и по состоянию, и по аутентичности, по нанесению и сборке, да и в край запутался тоже он:
оно - нульсон!!!!
смотрите лоб!!!!
это натуральная 100% калка..... а вот "образец" поверхностное покрытие ( ну я не буду так глубоко нырять - есть специальный химарь намазали..нагрели - получите) вы же видите что колодка - "цветная" а лоб - белый
Для собственого кругозора, это калка или покрытие? - На образце не видно какой лоб! А вот на продаваемом все по Вашим словам -колодка цветная, а лоб черный!?... в общем удачной продажи.
спасибо...только пожелайте её топик-стартеру....
а мне - видно...
возьмёт и вытрет масло...
если оно родное ..консервационное ( на что указывает некая его зернистость) - керосин керосин керосин... но я бы не вытирал...
кто понимает и купит пусть сам такое удовольствие себе доставит...
на что косвенно указывает его гипер активность в темах ТС...
 
Останнє редагування:
Зверху