Звіти з риболовлі 2023/24

roz_koms

Слідопит
Вже декілька днів погода більше нагадує весну, річки і озера повністю звільнились від криги. Але ще тиждень тому були досить сильні морози до -15, і трохи вийшло пройтись затоками річки Псел.
CFBEF473-288D-4972-9297-23DE771401E9.jpeg
F83EAAC6-DB7F-4AB5-985A-C10DB58DD249.jpeg
29E5FD5D-7538-4B8B-AF2F-6591B3810FFD.jpeg
 

roz_koms

Слідопит
Цьогоріч погода міняється ледь не щотижня. Минулого тижня ще довбали лунки, а зараз вже спінінга дістали.
Приїхав на місце ще по темному, знову ж таки провідати угіддя та трохи порибалити. Ранкова кава та вперед. Відповідати риба почала відразу. Майже з три десятки гарних окунів забрав, завіз Батькам, ще штук 15 окунів та 1 щучку відпустив. На жаль, телефон розрядився ще на початку, тому багато цікавих кадрів залишилося лише в моїй пам’яті.
2E69BDA5-0FDF-492E-85C3-C1595F95BF5B.jpeg
B32EC10E-1AD1-4EFA-A97E-BF2D2FA39ACA.jpeg
45A2FDE0-6B17-4BDF-847E-467114DB5203.jpeg
7F8D39F6-069F-4238-9D23-9B72020AF854.jpeg
 

roz_koms

Слідопит
Запросили вчора на риболовлю. Навіть не знаю як таке описувать…Якщо коротко, це була краща рибалка з мікроджигом за останні роки, і це на хвилиночку в кінці січня сталося!!! Багато де і в літературі пишеться, і гуру-ютубери розповідають що окунь та й інші хижаки в цей час мало активні і майже не харчуються із-за того що повні животи ікри…
Були ми втрьох, розбрелися берегом щоб не тіснитися, я пішов в один бік шукати свою рибу та і декілька напрацьованих точок там мав…на них я і знайшов окуня, та в такій кількості і з такою активністю, що які там Чорні камені…вдосталь наловившись, пішов перевірити ще одну точку, хоча й на попередній окунь продовжував ловитися, але розмір був суто «спортивний». На новій точці з першого закиду отримую контакт з рибою, і починається досить напружена боротьба, це був гарний окунь (на мою думку кіло+, таких вже давненько не ловив,(хоча в цей день ще будуть 700 та 850г)), але сидів він за самий краєчок губи, підвести до беріга його вдалося, а ось підняти ні, беріг досить крутий, на тонкому шнурі не піднять та й сидить він на самій шкірі, тож поки нахилився, окунь зійшов…Другий закид з цієї же точки і ледь відчутне клювання…і знову відчуваю що на тому кінці хтось досить пристойний, але боротьбу дає більш запеклу, і то була щука (знову ж таки:D на мою думку 2+), тягалися ми з нею довгенько, вона і заводила під камиш і виходила сама з нього, але удача була на її боці, після чергової «свічки» гачок разом з приманкою вилетіли…Кажу чесно, навіть не засмутився, дві гарні риби к ряду дали ну дуууже класних емоцій. Третій закид…майже миттєвий контакт і знову все починається…і знову це щука, блище до себе я вже бачу що приманка повністю в роті у зубатої, і розумію що 0.18 флюрокарбон не залишає мені шансів, але якимись чином її вдалося дістати і вже в руках флюр таки тріснув. Далі було ДУЖЕ багато окунів (чимало пристойних) та ще декілька маленьких судачків. На цей раз було просто не до фото, такий азарт та емоції що про фотозвіт навіть не думав.
Батьків окунями загрузив;)
Щучка 1.35кг
Емоції від рибалки ще й досі:D
532C7CF3-7147-4582-A67F-F1646244AB1C.jpeg
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Прикормка гранули та пелетси, насадка мотиль, на гру, від дна 10-20 см.
 

Вкладення

roz_koms

Слідопит
Вчора шукали тарань в складі 8 чоловік на просторах річки Дніпро. На снасть «микало» або ще в нас її називають «гірлянда», я в ній відверто новачок, до п’яти рибалок стажу:) Ну і в мене результат найгірший серед нашої компанії, 4.600…Але вся тарань гарна, та й на цю снасть переважно тільки така і клює.
E59E3C89-DC72-4B53-A07F-060DE25FA3E2.jpeg
 
Зверху