Зв'язана картечь

VVik1312

Новачок
Добрий вечір, Шановні мисливці, любителі і професіонали! Підкажіть будь ласка, може є досвід, хто можливо, пробував, зв'язувати картечь 8.2 мм, струною від гітари, шоб дріб при виході йшла колом, в діаметрі приблизно 1м., чи можливо виготовити такий набій в домашніх умовах?
 

Аникей

Мисливець
Думаю що струною не найкращий варіант оскільки метал там твердий і може подряпати ствола.
 

VVik1312

Новачок
Чому цікавить, хочу дізнатись, чи є від цього якийсь результат, в плані роботи проти безпілотників, або шахедів....
 

VVik1312

Новачок
В мій ТОЗ-34, якраз лягає чітко 9 картечін, а от струна чі зайде в той простір, невідомо...., візуально можливо.
 

Аникей

Мисливець
Нитку капронову то точно що вкладете а от струна думаю буде пружини ти. Може спробуйте проводку нержавійки ту що пасічники затягують на рамки. Вона є різної товщини і мякша і є що трохи тягнеться і нетак буде пружини ти або спробувати гіхромову із спіралі з праски чи із електроплитки,вона ще тонша і еластичніше та міцна.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Зв'язували дробини ниткою чи тросиком для того, щоб отримати не розліт на 1 метр, а навпаки, щоб летіли більш кучно і прогнозовано (в теорії). Якщо треба щоб тросик також відпрацював як руйнуючий елемент разом з дробинами, то хз. Тільки пробувати стріляти і дивитися результат, чи буде з цього хоч якась практична користь.
 

Аникей

Мисливець
Картеч зв'язувати не пробував а от грузини риболовні ті що дробинка то пробував зв'язувати на нитку по колу то при пострілі із нижнього ствола тоз 34 28 калібру на відстані 30 метрів прилетіло у відро майже кулею.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
пі...ц шахедам. іранські разведчики як прочитають то знімуть з проізводства як морально застарілі.
в плані роботи проти безпілотників
як показував Ібіс найкраще проти квадрокоптерів типу Мавік дробовий патрон №3-1, найкраще попадає навіть при 100 м. картеччю того не добитись, і те що лягає в патрон 9 дробин, то не значить, що воно добре пройде чокове звуження, особливо в ТОЗ-34 - не найкраща протидронова рушниця. попмповик з довгим стволом буде значно ліпшим в цьому плані.
 

VVik1312

Новачок
Зв'язували дробини ниткою чи тросиком для того, щоб отримати не розліт на 1 метр, а навпаки, щоб летіли більш кучно і прогнозовано (в теорії). Якщо треба щоб тросик також відпрацював як руйнуючий елемент разом з дробинами, то хз. Тільки пробувати стріляти і дивитися результат, чи буде з цього хоч якась практична користь.
От, вірно сказали, але я думаю, можливо хибно, струна буде діяти, як зповільнюючий, і заворотливий ефект, для тих дробин, які задінуть ціль, бо зустрічав таке спостерігання, що я влучання, в шахедів крила на виліт, але воно летить, от може такий варіант зі струною підійде, це особисте моє бачення, і воно можливо хибне, а можливо спонукне, до більш практичних прийомів, я впевнений, цю тему потрібно обмислити, і в практиці, і в теоріїї, вона актуальна на данний час.
 

VVik1312

Новачок
пі...ц шахедам. іранські разведчики як прочитають то знімуть з проізводства як морально застарілі.

як показував Ібіс найкраще проти квадрокоптерів типу Мавік дробовий патрон №3-1, найкраще попадає навіть при 100 м. картеччю того не добитись, і те що лягає в патрон 9 дробин, то не значить, що воно добре пройде чокове звуження, особливо в ТОЗ-34 - не найкраща протидронова рушниця. попмповик з довгим стволом буде значно ліпшим в цьому плані.
Добое, дякую за відповідь..., нема помпи з довгим стволом‍♂
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Артур, не підкажеш, Ібіс не відкрив часом свої магазини в Купянську чи Слов'янську? :) Щоб можно було на місці зайти підібрати помповик

Хз, так, чергові мрії чи просто "було б добре"... Раз є засоби боротьби з дронами, яку вирішують хто як може, то і можно було б завалити хлопців дешевими помповиками. І проблема ж не в грошах, а в дебільних законах і дозволах.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
варіант зі струною підійде
так а струна від чого? який діаметр? струна доволі пружиниста річ. вона не буде нормально лежати в гільзі. та й матеріали струн різні... якшо від контробасу, то можна самою струною стріляти без картечі. в літературі є описи чим та як зв'язують картеч. про струну напевне пише в літературі з музики.
 

Аникей

Мисливець
От були б так як в давні часи " утятниці" 2 -го калібру наприклад та щоб спробувати жашнути тою звязаною картеччю по тому ж шахеду то думаю що результат був би . Там я бачив що стволяка довгий і калібр солідний.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
І проблема ж не в грошах, а в дебільних законах і дозволах.
проблема в тому, що більшість тих, хто збирається збивати дрони картеччю не мають уявлення про сам дробовий постріл як такий.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Не святі горки ліплять. Розберуться швидше за нас диванних
 

Охотник77

Снайпер
З моїх двох тоз 34 краще летіла звязана 6.2мм картеч бо 8.2 боявся що подує чокі а от залита свічкою 8.2 летіла норм але 9шт+заливка заважка для цього тоза і б'є по плечу.Купив готові картечні патрони в контейнері і на цьому мої експерименти зкінчились) пс:для тоз 34 візьміть пів картеч в контейнері єфект буде не гірший
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Не святі горки ліплять. Розберуться швидше за нас диванних
то само собою, але коли починати з чогось толкового, то до істини доберуться швидше. якщо людина воює, то такі експерименти - то життя його та побратимів. які вірять що "він шарит в єтой тємє!"
 

VVik1312

Новачок
Артур, не підкажеш, Ібіс не відкрив часом свої магазини в Купянську чи Слов'янську? :) Щоб можно було на місці зайти підібрати помповик

Хз, так, чергові мрії чи просто "було б добре"... Раз є засоби боротьби з дронами, яку вирішують хто як може, то і можно було б завалити хлопців дешевими помповиками. І проблема ж не в грошах, а в дебільних законах і дозволах.
Дозволи, то зовсім, інша "с....ака", я вже місяць як не можу придбати, ще одну одиницю..., то відстріл власнику, то мед огляд, то курси, але переживемо...., то все порох....
 
Зверху