Зброя із Болгарії або Туреччини

стріла

Мисливець
Слава Україні! Цікавить мене, чи є у групі люди що можуть привести ОФІЦІЙНО гладкоствольний напівавтомат Армсан А 616 16 калібру з Болгарії або Туреччини.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
автомати не люблю, але в 16му зацікавив. а чого ж наші Сафарі, ствол та Ібіс не везуть? думаю зайняло би свою нішу та знайшло поціновувачів. ціна цікава - більше 450 Євро. ціна потраханого ТОЗа чи ІЖа
 

стріла

Мисливець
автомати не люблю, але в 16му зацікавив. а чого ж наші Сафарі, ствол та Ібіс не везуть? думаю зайняло би свою нішу та знайшло поціновувачів. ціна цікава - більше 450 Євро. ціна потраханого ТОЗа чи ІЖа
Маю ІЖ 58 та ІЖ 12 в 16 калібрі (був би турок взяв би). Хочеться ще напівавтомат.
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
думаю зайняло би свою нішу та знайшло поціновувачів.
Якби у цієї зброї були поціновувачі, то дилери завозили б її Україну! А так, цих поціновувачів лише одиниці і десяток, другий тих, хто цікавиться - це ті, кого вона цікавить, але він її все рівно не купить))
 

стріла

Мисливець
Якби у цієї зброї були поціновувачі, то дилери завозили б її Україну! А так, цих поціновувачів лише одиниці і десяток, другий тих, хто цікавиться - це ті, кого вона цікавить, але він її все рівно не купить))
У нас половина колективу полює із 16 калібром і хотіли б напівавтомат. + у кожному колективі є поціновувачі 16 калібру
 
На цьому сайті купував не мало речей бренду Harkila, особливо коли були реальні знижки, акції, тощо.
Так до чого я це пишу? Крім вартості, що там стоїть при відправці в України є податок, перепрошую, точно не памятаю як називається. Але плюс 50% вартості.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Якби у цієї зброї були поціновувачі, то дилери завозили б її Україну! А так, цих поціновувачів лише одиниці і десяток, другий тих, хто цікавиться - це ті, кого вона цікавить, але він її все рівно не купить))
та думаю тут 50/50 - пов'язано з совковістю мозгів - ми купуємо те, що нам привезли, і чогось чим страшнішого чорта привезуть (наприклад Тайфун), тим його більше братимуть, того дилери часто не заморочуються з вивченням ринку (імхо), а тупо привозять те, що там купили на кіло, а тут просто вклались в рекламу (Кобальти, Таргети, Коре і т.д.) і розказали казку про "народний дробовик". тобто не створюють умови для покупця, а покупець має пристосуватись під їх умови, така херня перестає працювати. Мені подобається 16 калібр, мав кілька рушниць, зараз залишилось 2 в 16, але то вже старорежимський совєцький металобрухт. я б з задоволенням придбав щось нове та сучасне, але не МР-43 та МР-27 в 16, у яких як усьому кацапському немає логіки - де рушниця зі зменшенням калібру важить більше, ніж така сама в 12 калібрі. то чого я маю як потенційний покупець шаритись по імпортних сайтах, брати участь у квестах по перевезенню, якщо є офіційні диллери цих торгових марок і вони можуть привезти подібні речі без великих складнощів. така сама ситуація з одностволками. якби ця рушниця була на прилавку, то її можна було б помацати, поклацати і купити, а тут я навіть не знав про її існування, якби не ця тема. тобто болгарам вона треба, а нам хрін, бо так вирішив Ствол чи Ібіс, а вони вирішили, бо вони монополісти. конструктор ТОЗ-87 же ж возили, то то що було зважене рішення внаслідок детального вивчення попиту.
 

стріла

Мисливець
На цьому сайті купував не мало речей бренду Harkila, особливо коли були реальні знижки, акції, тощо.
Так до чого я це пишу? Крім вартості, що там стоїть при відправці в України є податок, перепрошую, точно не памятаю як називається. Але плюс 50% вартості.
30 % податку від вартості зброї платиться
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
30 % податку від вартості зброї платиться
але ж все рівно це нездійсненний гемор...
дивно трохи, що Ствол чи Сафарі та інші магазини нашого спрямування рекламу розміщують на нашому форумі, а представники тут не відмічаються - бачили б куди вітри дують. чогось коли раз пошукав шини в інтернеті - купа контекстної реклами ще 2 тижні кругом навіть тут на форумі вилазить, а коли дивився рушниці - нічого не пропонує...
 

Fonex

Снайпер
Є. Дилери заради 1 одиниці навіть слухати не хочуть
Одну везти не будуть, звичайно. Спитайте, коли планується постачання саме Армсану в Україну мережею Ствол чи Сафарі Дніпро(вони дилери Армсану у нас) і от тоді, можливо, і Вам привезуть. Ше, пам'ятаю, було раніше, шо ніби 5 чи 10 штук мінімум чогось могли привезти не такого, як завжди, тож спитайте, якшо то і досі діє, то пошукайте ше, кому такі рушниці треба і можливо об'єднаєтесь на замовлення у дилерів.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
то пошукайте ше, кому такі рушниці треба і можливо об'єднаєтесь на замовлення у дилерів.
гарна думка. так по пунктах:
1. зв'язатись з дилерами.
2. якщо можна завезти 5 одиниць - взнати ціну вроздріб.
3. оголосити це на форумі з метою пошуку потенційних клієнтів з гарантіями, що поки везтимуть - ті не відмовляться.
4. замовити. але привезуть кота в мішку, а хотілось би вибрати з декількох одну.

а найкраще - замовити, купити самому 5 одиниць зброї, відібрати собі найліпшу, а потім решту реалізувати.
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
гарна думка. так по пунктах:
Основний пункт - це: "Поганому танцюристу і яйця мішають"
В темах про турецьку зброю пишемо, що не готові купляти таке гівно, а тут дайте, аж п'ять))))
Майже всі "поціновувачі" 16 калібра - це жаднуваті люди і хвальки))) Їхня любов до цього калібра - це пристосуванці)))) Це не вони вибрали цей калібр, а 16 калібр вибрав їх))) Більшості, рушниці в цьому калібрі, їм дісталися даром, від дід, батька, чи куплене не дорого у старого мисливця, чи його родичів, а з часом ще "обжилися" різним мисливським майном у цьому калібрі. А найбільший пік любові настає після гарного привалу, коли настає час мисливських побрехеньок)))
Хто дійсно хотів полуавтомат 16 калібра, той вже його придбав!!!
Продавалися і Чешські полуавтомати, і легендарний АВТО5, кацапських Бекаси були в багатьох магазинах, так і під заказ. Навіть тепер, у нас на форумі продають Браунінг А5, в 16 калібрі, а бідних поціновувачів, як корова язиком злизала)))
Хто хоче, той шукає можливості, а трьопаки тільки причини!!!
а найкраще - замовити, купити самому 5 одиниць зброї, відібрати собі найліпшу, а потім решту реалізувати
Так зроби!!! А то одне пусте балакання!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
всі "поціновувачі" 16 калібра - це жаднуваті люди і хвальки)
ото дякую за характеристику!;)
Більшості, рушниці в цьому калібрі, їм дісталися даром, від дід, батька, чи куплене не дорого у старого мисливця, чи його родичів, а з часом ще "обжилися" різним мисливським майном у цьому калібрі.
починав з 12 і зараз маю 12й - 2 одиниці. і 16 2 одиниці. 12
часом ще "обжилися" різним мисливським майном у цьому калібрі
якраз за майно - у 16му якраз все докупляв, бо все по 12му було у батька. так що про жаднуватисть ти не попав!
Продавалися і Чешські полуавтомати, і легендарний АВТО5
скільки їм років? і яка ціна?
Так зроби!!! А то одне пусте балакання!
так я не писав, що я то маю організовувати! чи цікавить мене такий н/а - так, якби він був у доступі, бо він є в інших країнах у вільному доступі - щоб взяти в руки, то думаю там не всі жаднуваті і хвальки. покрутити, цікаво, навіть купити, але нове (як я купував свої рушниці - 4 нових). та й ціна має значення для мене.
а з станом нашої мисливської галузі мені і наявні одиниці нахер не треба - ти то читав в інших темах.
і не пусте балакання - а писанина, бо це форум, і цій темі обговорюється можливість придбання того чи іншого виду зброї, і доцільність усього хіпішу заради звичайного турка. так шо Анатолій "імєте спокойно дишать носом...";)
 
Останнє редагування:

стріла

Мисливець
Основний пункт - це: "Поганому танцюристу і яйця мішають"
В темах про турецьку зброю пишемо, що не готові купляти таке гівно, а тут дайте, аж п'ять))))
Майже всі "поціновувачі" 16 калібра - це жаднуваті люди і хвальки))) Їхня любов до цього калібра - це пристосуванці)))) Це не вони вибрали цей калібр, а 16 калібр вибрав їх))) Більшості, рушниці в цьому калібрі, їм дісталися даром, від дід, батька, чи куплене не дорого у старого мисливця, чи його родичів, а з часом ще "обжилися" різним мисливським майном у цьому калібрі. А найбільший пік любові настає після гарного привалу, коли настає час мисливських побрехеньок)))
Хто дійсно хотів полуавтомат 16 калібра, той вже його придбав!!!
Продавалися і Чешські полуавтомати, і легендарний АВТО5, кацапських Бекаси були в багатьох магазинах, так і під заказ. Навіть тепер, у нас на форумі продають Браунінг А5, в 16 калібрі, а бідних поціновувачів, як корова язиком злизала)))
Хто хоче, той шукає можливості, а трьопаки тільки причини!!!

Так зроби!!! А то одне пусте балакання!
Володів я і 12 і 20 (20 зараз у батька), а із 12 незрослося якось. Ви думаєте, що відлистати за напівавтомат за 2,5 тисяч баксів це нормально.
Знайомі у Італії мають Армсан 616 і кажуть що хватає з головою. А ні Вам усім дробі 40-50 грам та кулю поважче щоб напевно попасти.
Той Браунінг що зараз продається може і би взяв, але зараз бороздю болота Бахмута (хто го знає що буде далі).
Щодо того щоб привезти 5-10 рушниць то дилери не хочуть бо не буде попиту кажуть у Стволі.
Якось так.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Ібіс років зо 1,5-2 тому притакаканив 5 одиниць одностволок Savage 301 за 300 баксів для вивчення попиту, я загорівся, поки переговорив зі знайомими з магазину Охота, поки вияснили чи це китайоз Стевенс чи америкос, то лишилась 1 в Одесі і та під завдатком...
був попит? так! а чого не возять??? а хрен їх зна!!! от і дилери. мова до того, що їм наші запити до самої сраки - нема навару такого як вони хочуть, вони з ліжка не злізуть.
 
Зверху