Зброя малих калібрів

Статус
Закрита.

томка

Снайпер
Вот покажу малые калибры,как вариант. Тут решение для покупки принято в основном из-за 28к.:)
Иж27 в 28к не частый вариант..да и колодка в 20-м подкупила;),опять таки вес. Ну и правы те,кто поясняет: "у взрослых дядек в попке "пионерская зорька" играет":D". В этом сезоне брал в поле только этот комплект.(на пушного Фабарм..коллективная там,видите-ли :cool:).Так доложу я Вам,коллеги,на "бегающее" перо,отныне только 28-й! И дисциплинирует,и птице шанс! Патроны подобраны...№5,7, и 9. Добычливость похуже нежели в "старших" калибрах,но в рамках норм отстрела, всё ок! Ну и понятно,что все охоты с любимцем-помощником!
 

Вкладення

HDC

Мисливець
Малі калібри - тихий вистріл... Щоб не злякати нікого, і не вказати перевіряючим органам своє місце знаходження
 

HDC

Мисливець
браконьерский калибр)
Так і є. У мене коли 20-ка була, я міг 24-25 грам дробу за кілометр бахнути зайця, прийти до своїх, а вони питають де найшов я, так як вистрілу не чули.
А коли продавав 20-ку то купити спочатку хотів один браконьєр, який запускає лайки свої на кабана слід, поки вони тримають він бах, так щоб шуму на округу поменше
 

Шурави

Снайпер
....приклад того що на форумі появився ТОЗ в 28 кал. і через пів години він був в резерві)і я давно помічаю що в мисливців до такої зброї великий інтерес. Поясніть чому так!!
Очень давно (лет может тридцать тому назад, ну +-, видел такое на охоте. Очень хорошо стреляло пулей и запомнился резкий звук выстрела. Хозяин очень гордился им и говорил, что для зверовых охот само то. Только стрелять надо учиться.
Сравнивал со своим ТОЗ 34, то визуально один в один, даже по моему стволы были взаимозаменяемы, только у 28 го очень толстые патронники и стволы соответственно.
Речь о ТОЗ 34/28
 

стасооныч

Мисливець
в нашем колективе 28 только у меня!
теперь многие не против приобрести данный калибр себе..
это реально крутой аппарат!
 

HDC

Мисливець
в нашем колективе 28 только у меня!
теперь многие не против приобрести данный калибр себе..
это реально крутой аппарат!
Ну, я б не був такий впевнений що це крутий апарат, особливо якщо стріляти угонного зайця на 30-40 метрів.
Єдине що доброго в тому що перша рушниця була у мене 20-ий калібр - це що навчився стріляти, а тоді на 12 калібр п.а. перейшов. І тепер розумію, там де із 20-им калібром при стрільбі по зайцю на 30-40 метрів приходилось ходити шукати підранка, то зараз значно простіше.
 

Dima

ветеран форуму
надійна команда
Я думаю что Вы немного заблуждаетесь по поводу 28 калибра и остальных калибров которые меньше 20го.Нет есть конечно ценители и поклонники этого калибра,или этих калибров которые меньше 20го,но так чтобы это оружие прям ценилось среди охотников то я думаю что нет.Повторюсь,что любители конечно есть.
Вы тоже немного заблуждаетесь. В штатах и Европе 28 калибр в тренде и стоит серьезных денег....
 

Dima

ветеран форуму
надійна команда
Ну, я б не був такий впевнений що це крутий апарат, особливо якщо стріляти угонного зайця на 30-40 метрів.
Єдине що доброго в тому що перша рушниця була у мене 20-ий калібр - це що навчився стріляти, а тоді на 12 калібр п.а. перейшов. І тепер розумію, там де із 20-им калібром при стрільбі по зайцю на 30-40 метрів приходилось ходити шукати підранка, то зараз значно простіше.
С 28 калибром не стреляют зайца. Этот калибр особенно не понятен владельцам турецких п/а.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
С 28 калибром не стреляют зайца. Этот калибр особенно не понятен владельцам турецких п/а.
Те кто "в тренде" априори не стреляют зайца, это "плебейское" занятие. Они стреляют птицу, фазана, утку, куропатку, выращенную и выпущенную специально под выстрел. А почему не понять владельцам турецких п/а прелесть малого калибра? Может не все так плохо, ведь не все те кто "в тренде" рождались и сразу становились "в тренде"? Может и у них есть шанс когда нибудь быть "в тренде"? :)
 

HDC

Мисливець
С 28 калибром не стреляют зайца. Этот калибр особенно не понятен владельцам турецких п/а.
28 калібр це не щось таке надзвичайне. Можна стріляти і зайця....на відкриття, коли полювання по гущаках, якщо стріляти на відстань до 20 метрів то 28 калібру має вистачати і на зайця. Інша справа в тому наскільки цей 28 калібр актуальний, оскільки вибору рушниці практично нема, патронів теж, та і по вазі 28 калібр за 20 не на багато виграє. Саме тому він і не особливо популярний.
 

HDC

Мисливець
Этот калибр особенно не понятен владельцам турецких п/а.
А що в турецьких п.а. не так? Стріляють криво? Чи ламаються після кожного вистрілу? Чи одні неперезаряди? Чи їх власники на полюванні ходять закомплексовані і пригнічені що в товариша бенеля чи браунінг?
 

Dima

ветеран форуму
надійна команда
28 калібр це не щось таке надзвичайне. Можна стріляти і зайця....на відкриття, коли полювання по гущаках, якщо стріляти на відстань до 20 метрів то 28 калібру має вистачати і на зайця. Інша справа в тому наскільки цей 28 калібр актуальний, оскільки вибору рушниці практично нема, патронів теж, та і по вазі 28 калібр за 20 не на багато виграє. Саме тому він і не особливо популярний.
Не особливо популярний 16к як кажуть ті хто розуміють))), а за 28й і розмови немае. 28 це іграшка для завзятих...вага 2300 у 20 виграє?
 

HDC

Мисливець
.вага 2300 у 20 виграє?
Якщо 28 калібр має вагу 2300 грам то не на багато виграє.
У товариша Ata Arms 20 калібр, вага рушниці в районі 2500-2600 грам, і це з стволом 71 см. Так що різниця мінімальна. Хоча для людини вагою 40-50 кг(низькоросла струнка жінка чи дитина) ця різниця може виявитись суттєвою.
 

Dima

ветеран форуму
надійна команда
Якщо 28 калібр має вагу 2300 грам то не на багато виграє.
У товариша Ata Arms 20 калібр, вага рушниці в районі 2500-2600 грам, і це з стволом 71 см. Так що різниця мінімальна. Хоча для людини вагою 40-50 кг(низькоросла струнка жінка чи дитина) ця різниця може виявитись суттєвою.
Та що ж Ви с тою ата армс. Я дуже, дуже поважаю турків, бо співпрацюю з ними багато років...Но за зброю вібачте... це не мое...
 

tyrist 1945

Тигр
Якщо 28 калібр має вагу 2300 грам то не на багато виграє.
У товариша Ata Arms 20 калібр, вага рушниці в районі 2500-2600 грам, і це з стволом 71 см. Так що різниця мінімальна. Хоча для людини вагою 40-50 кг(низькоросла струнка жінка чи дитина) ця різниця може виявитись суттєвою.
Не треба порівнювати п.а і переломку...
 
Статус
Закрита.
Зверху