Зауер 8 .калібр 16...

kef

Зброяр
Хто скаже .які номера шроту підходять для такого звуження.і які кулі...Чи краще від стрільби кулями відмовитися...лише полювання на зайця та качку...
 

kef

Зброяр
Можливо ....а підкпліберні в пластикових обкладках типу Полєва......Звуження то не такі великі....
 

kef

Зброяр
Раз труби.чи два труби. ...Шутка...
А якщо чесно ..без мушкета...
 

kef

Зброяр
Перший раз полював з цею вісімкою. ...Трофей добутий .Здоровий старий зайчура в прямому тлумаченні цього слова....
Для ходового полювання рушниця досить таки компактна та прикладиста на вскидку...Бій дуже різкий та кучний. ..Але щось особливого в цьому немає так як зроблена рушниця руками старих майстрів в далекому 1950 році..в січні місяці...ювілей так би мовити. підгонка деталей якісна...Проста добротна рушниця...
Хто з такою полює .то мене зрозуміє без додаткових роз'яснень. ..
Доповнення з фото у звітах про полювання....
 

kef

Зброяр
Переглянувши теми з продажів даної моделі.Можу сміливо її радити тим хто має намір бридбати рушницю.Як першу так і тим хто вже на зброї знається.
Проста. надійна.прикладиста рушниця з гарним боєм. Її не варто порівнювати з радянськими клонами, бо схожі вони лише зовні. Але більше нічим. Так як копія є копією а оригінал завжди буде оригіналом.
Стверджую як власник .Мав можливість користуватись іжами різних моделей .І знаю з чим порівнювати .Всі вони йдуть в мінус у порівнянні з вісімкою. Так що раджу мати в сейфі надійну помічницю--, 8.
 
Зверху