Закрутки , закатки , доработка звезды 12 калибр, пулелейки, картечелейки. Пополняемая.

Grizzly

Мисливець
Я не вдаюсь в подробности кто , когда и что создал или назвал как то иначе.
 
Есть новенькая пулелейка .
Пулелейка Бизон. Для суровых стрелков. Проломает пожалуй всё возможное.
Подкалиберная диаметр 16.9 мм
Длина 25 мм
Вес 45 грамм
Цена 650 грн
Гарна робота!
Якщо трохи пофантазувати, то подібна куля, але вагою в 32 грами була б просто дарунком для мисливця!
В вашому виконанні лійка під кулю подібної ваги це було б супер!
За рахунок чого можливо було б зменшити вагу?
Експансивна порожнина в головній частині кулі та трохи зменшена довжина. Діаметр просто ідеальний під більшість контейнерів для 12 калібру. А от довжину можна визначити для контейнерів, щоб не підрізати при спорядженні пелюстки контейнера та підбирати висоту готового набою.
Цікаво було б закривати таку кулю "зіркою". Я Лиман 30,5 гр так закриваю - то досить непогано летить та дуже технологічна куля вийшла для розважальної стрільби та полювання на козу.
 

Grizzly

Мисливець
Это я тоже думал , та и думаю.
Есть два варианта , просто сделать её короче это один вариант , а второй сделать её типа из двух половин как бы в головной части , будет меньше веса при тех же габаритах , такой пули точно нет (Но это не точно)
И будет она при вхождении как бы раскрываться типа экспансивность иметь. В общем сделаю Выложу . В голове я это себе представляю , что да как))
 
Це надихає!)
Відносно зробити кулю коротшою.
Можливо не найкраща ідея - бо точно втратить стабільність у польоті. Кілька міліметрів не зіграють вирішальної ролі у суттєвому зниженні маси. А 6-7 мм буде вже занадто!
 

graver

Новачок
Добрый день, а можно узнать ассортимент пулелеек на данный момент и их стоимость. За ранее буду Вам блогадарен.
 

Grizzly

Мисливець
Добрый день, а можно узнать ассортимент пулелеек на данный момент и их стоимость. За ранее буду Вам блогадарен.
Добрый
Гном 18,3мм 600 грн
спутник 18,3мм 600 грн
бизон 16,9мм 650 грн
шар 16,8 17,2 17,5 мм 500 грн
желудь 18,3мм 600 грн
Ассортимент потихоньку увеличивается , по мере свободного времени
 

Patso

Снайпер
И так , вступают нано технологии.
Избавимся от самореза или нет?
Мало б триматись, в кулях полева, ударах мого виробництва принцип кріплення теж схожий - просто туго насаджений хвіст на стрежень.
Якось я стріляв Ударом кабана, куля залишилась під шкірою протилежного боку, а хвостовик так і не вдірвало.
 

Patso

Снайпер
Добрый
Гном 18,3мм 600 грн
спутник 18,3мм 600 грн
бизон 16,9мм 650 грн
шар 16,8 17,2 17,5 мм 500 грн
желудь 18,3мм 600 грн
Ассортимент потихоньку увеличивается , по мере свободного времени
Можу підкинути Вам ідею))
Моя розробка.
2 варіанти ваги - Молот 28 і 33 г (можна зробити ще важчу/легшу).
все збирається без саморізів. Хвостовики доступні в будь-яких кількостях.
received_672226217818456.jpeg
 

Вкладення

Останнє редагування:

Grizzly

Мисливець
Можу підкинути Вам ідею))
Моя розробка.
2 варіанти ваги - Молот 28 і 33 г (можна зробити ще важчу/легшу).
все збирається без саморізів. Хвостовики доступні в будь-яких кількостях.
Переглянути вкладення 795912
Добрый
Я такую хотел сделать но просто цилиндрическую с пояском или двумя поясками. Будет позже , пока занят другим. Будут и хвостовики и боковые обтюраторы , чуть позже.
Хвостовики Вы делаете?
 

Patso

Снайпер
Добрый
Я такую хотел сделать но просто цилиндрическую с пояском или двумя поясками. Будет позже , пока занят другим. Будут и хвостовики и боковые обтюраторы , чуть позже.
Хвостовики Вы делаете?
Так, хвостовики я роблю.
Можна і циліндричну, але вона тоді вийде дуже важка, або дуже коротка.
 

IRBIS_PL

Новачок
Доброго дня, хочу замовити матрицю для доопрацювання зірки після станка Лилоад, шток та тримач донця гільзи.
Та прошу підсказати як розкрутити настільну закрутку типа Козаки?
 

Grizzly

Мисливець
Доброго дня, хочу замовити матрицю для доопрацювання зірки після станка Лилоад, шток та тримач донця гільзи.
Та прошу підсказати як розкрутити настільну закрутку типа Козаки?
Добрый
По заказу написал в личку. По закрутке козоковской точно не скажу , но думаю так же как и советские , удерживаем старую матрицу плоскогубцами и за ручку откручиваем .
 
Зверху