Дульнозарядна мисливська зброя

Аникей

Мисливець
А можна побачити як сія штука розбирається і як і чим споряджається? Зробіть будьласка окрему тему по дульнозарядній у тут на форумі я думаю багатьом буде цікаво ,може і ще хтось поділиться досвідом.
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Ось ще пару фото мушкета англ.. Muzzleloader
Виробник CVA Бергара,Іспанія
Модель Wolf
Довжина ствола 60 см,
1:28 Твіст ствола
Куля .50 калібру в контейнері

Принцип заряджання,дульно-зарядний
В ствол,зі сторони дульного зрізу вставляються порохові пелети (2-3 штуки) в залежності від виробника і потім куля в контейнері,за допомогою шомполу втискається всередину,аж поки не упреться в пороховий заряд ,тоді мушкет,за допомогою під ствольного ричага,зламується і в отвір для капсуля вставляється спеціальний капсуль-ака жевело і все,мушкет готовий до ,,роботи,,
Безпосередньо перед пострілом великим пальцем взводиться ударний бойок
Після пострілу з ствола виділяється хмара диму,що на мить закриває видимість перед стрільцем,постріл дуже гучний
Якщо постріл влучний,в площину тіла звіра,то піідранків майже немає,по крайній мірі,ні в мене,ні в моїх друзів не було,звір лягає майже одразу
Постріл з мушкета .50 калібру ефективний навіть до півкілометра,все залежить від моделі зброї,набоїв і навиків стрільця
Я,особисто,ніколи дальше ніж на 150 метрів не стріляв,на такій відстані,куля майже не,,просідає,,
IMG_5688.jpeg
IMG_5689.jpeg
IMG_5690.jpeg
IMG_5692.jpeg
IMG_5693.jpeg
IMG_5695.jpeg
IMG_5696.jpeg
IMG_5697.jpeg
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Фото набоїв і латунного досильника,який накручується на шомпол,щоб діставати на всю довжину ствола,зверху на досильнику є виїмка під зріз кулі,для правильної посадки самої кулі в контейнері,при затисканні по стволу доти,поки не сяде щільно на пороховий заряд у стволі
IMG_5701.jpeg
IMG_5702.jpeg
IMG_5703.jpeg
 

VS1975

Снайпер
Фото набоїв і латунного досильника,який накручується на шомпол,щоб діставати на всю довжину ствола,зверху на досильнику є виїмка під зріз кулі,для правильної посадки самої кулі в контейнері,при затисканні по стволу доти,поки не сяде щільно на пороховий заряд у стволі
Переглянути вкладення 859221 Переглянути вкладення 859222 Переглянути вкладення 859223
Я зразу подумав, що то червоні олівці :D. А порох такий прикольний, наче артилерійський, тільки димний.
 

Аникей

Мисливець
Фото набоїв і латунного досильника,який накручується на шомпол,щоб діставати на всю довжину ствола,зверху на досильнику є виїмка під зріз кулі,для правильної посадки самої кулі в контейнері,при затисканні по стволу доти,поки не сяде щільно на пороховий заряд у стволі
Переглянути вкладення 859221 Переглянути вкладення 859222 Переглянути вкладення 859223
Бачив в інтернеті як сплряджали дульнозарядку схожими циліндриками тільки білого кольору. А скажіть чи той порох є одною суцільною гранулою,чи схожий він із нашим димним порохом ?
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
У нас багатьом одностволки не зручно, не ефективно, не результативно...
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Бачив в інтернеті як сплряджали дульнозарядку схожими циліндриками тільки білого кольору. А скажіть чи той порох є одною суцільною гранулою,чи схожий він із нашим димним порохом ?
Ви ж бачите,що той порох пресований в циліндричних гранулах(пелетах),на моїх фото з кулями і капсулями
А наш димний порох-сипучий,розсипний і споряджається не напряму в ствол,а в гільзи
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Цікаво, стрільба можлива виключно димним порохом чи є аналогічні заряди і бездимного пороху?
 

Охотник77

Снайпер
не по феншую якось дульно зарядка з оптикою та іншими сучасними прибамбасами)
 
Останнє редагування:

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
Цікаво, стрільба можлива виключно димним порохом чи є аналогічні заряди і бездимного пороху?
Стрільба виключно димними зарядами і порохами
Бо пелет з бездимним,для дульнозарядноі зброї немає
Я так розумію,що це чисто традиційна тема,для Північної Америки,полювання з мушкетом,як в старину,коли перші поселенці завойовували Америку
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Стрільба виключно димними зарядами і порохами
Бо пелет з бездимним,для дульнозарядноі зброї немає
Я так розумію,що це чисто традиційна тема,для Північної Америки,полювання з мушкетом,як в старину,коли перші поселенці завойовували Америку
Дякую
 

kostik911

ветеран форуму
надійна команда
не по феншую якось дульно зарядка з оптикою та іншими сучасними прибамбасами)
Попробуйте взяти копитного або хижака на мушку,на відстані 150 і більше метрів ;)
Невеличке пʼятно,яке дульний зріз майже всього закриває
На сучасних мушкетах,від виробника,зразу встановлені кільця
Оптику ставиш,яку бажаєш
 
Зверху