Дробь

Статус
Закрита.

Venator

Новачок
Саша, як з моїм замовленням 10 кг. в м. Володимир-Волинський на Кузьмич Ігор - хвилююся бо абонент не абонент з телефону. Василь .
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Піраміда " М М М " також першим вкладникам виплачувала шалені проценти, але основну більшість вкладників кинули на величезне бабло, так само працював Бикінец а тепер Вальдшнеп.
 

марко

Новачок
Дякую,замовлення отримав, як на мене якість д добра.Отримував від інших (виробників) значно гіршої якості.ІМХО
 

bosiak

Мисливець
Та в любом магазине дроби ВАЛОМ - любой !!! Без кидалова и отличного качества !!!!
 

Videoprof

ветеран форуму
надійна команда
Та в любом магазине дробь по 47грн (Полтава), а у Вальдшнепа- по 25грн. Разница на 1-м патроне в 36гр.- около 60коп. Дальше считать? Многим людям эти хлопцы отправили дробь, люди довольны. Я сам жду, почему-то я им верю.
Виталий, Полтава.
 

DGEKSON

Мисливець
Videoprof писал:
Та в любом магазине дробь по 47грн (Полтава), а у Вальдшнепа- по 25грн. Разница на 1-м патроне в 36гр.- около 60коп. Дальше считать? Многим людям эти хлопцы отправили дробь, люди довольны. Я сам жду, почему-то я им верю.
Виталий, Полтава.


Уважаемый Videoprof я им уже как десятый месяц верю!
 

bosiak

Мисливець
Та хай ,хоть по 50 ,зато спишь спокойно и в людях не разочаровываешься .
 

DGEKSON

Мисливець
bosiak писал:
Та хай ,хоть по 50 ,зато спишь спокойно и в людях не разочаровываешься .

энто точно!
 

bmwersia

Мисливець
не надо всех под одну гребенку..
Я переживаю за оплаченый Вами товар либо за высланный Вами свинец,а в данной теме только одно-тело берет деньги и ложит большие надежды на все и на всех.И при поступлении денег-не думает о возврате за иные товары ,за которые он ранее получил деньги(гильзы)-это уже такая натура чела..
 

bosiak

Мисливець
Требовать ,только наложенный платеж ,на гривну дороже всего или на две ,если человек виляет - это напряг . Скупой ( или экономный ) платит дважды -закон жизни . Для bmwersia- так вот из-за таких идиотов мне все больше нравятся волки !!! Не имею права давать ссылки на интернет ресурс ,но в двух местах заказывал дробь отличного качества ,наложенным платежем и никакого гиммороя !!!
 

Vasil_Romtsiv

Мисливець
Млин народ це лажа 100проц. хоть сусід але в свій час я теж на цю удочку клюнув.
І на гільзи, і на дріб.
Дрніб досих пір обіцяє забрати і відати гроші.
уВИ МЛЯ.
з тих пір ніких стосунків з цим фахом нехочу мати.
А дріб нойшов вмагазині по 32гр і якість супер.НЕЖАЛІЮ.
(ДРІБ Кіровоградська).бомба.
 

ВЕДУН

Мисливець
Vasil_Romtsiv;81520 сказав(ла):
Млин народ це лажа 100проц. хоть сусід але в свій час я теж на цю удочку клюнув.
І на гільзи, і на дріб.
Дрніб досих пір обіцяє забрати і відати гроші.
уВИ МЛЯ.
з тих пір ніких стосунків з цим фахом нехочу мати.
А дріб нойшов вмагазині по 32гр і якість супер.НЕЖАЛІЮ.
(ДРІБ Кіровоградська).бомба.
Телефон дать кировоградских и купите по 26/кг)))
 
Статус
Закрита.
Зверху