Дроболійка та жорна

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
А може хтось пояснити, як працює ця дроболійка?
 

VS1975

Снайпер
А може хтось пояснити, як працює ця дроболійка?
Розігрітий свинець заливається в оті соти , чи як їх краще назвати.... Потім, коли застигне, форма відкривається, виколупуються " напівфабрикати ". Далі обкусуємо кусачками все що лишнє. Потім цей дріб засипаємо у дробокатку і катаємо. Ми так у 90 - х лили крупний дріб і картеч. Продуктивність не висока, але скільки її потрібно.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Розігрітий свинець заливається в оті соти , чи як їх краще назвати.... Потім, коли застигне, форма відкривається, виколупуються " напівфабрикати ". Далі обкусуємо кусачками все що лишнє. Потім цей дріб засипаємо у дробокатку і катаємо. Ми так у 90 - х лили крупний дріб і картеч. Продуктивність не висока, але скільки її потрібно.
Як виколупується???????????? Яким чином чи яким інструментом????
Я теж 30 років назад робив шріт, але тут якраз питання - як виколупується отой напівфабрикат? До і після зрозуміло. Як дістати з конкретно цієї дроболійки напівфабрикат? :)
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Подивіться уважно фото дроболійки. Тут інший принцип. Не ліва і права напівформи, які розєднуються і напівфабрикат достається для подальшої роботи.
Тут верхня і нижня напівформи. З нижньою зрозуміло. В як дістати дробини з верхньої форми я уявляю тільки теоретично. Хотілося б почути роз'яснення фахівця
 

VS1975

Снайпер
Я так думаю, що вичищається, чи воколупується свинець з верхніх борозенок. Після цього виймається дріб з іншого боку верхньої напівформи. Бо по іншому - ніяк. Для того ж, мабуть, і призначена ота стамеска на фото. Чи що воно таке ?
 

Puzzle

Мисливець
Цікаво скільки часу треба обертати жорна-щоб отримати шріт .
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Да, потрібно зрізати отой верхній прилив і виколупувати потім кожну дробину. Чому й привернув увагу ця конструкція. Хотілося б почути технологію від продавця або того, хто такою дроболійкою користувався.
На рахунок катання дробин, щоб надати круглу форму - це найлегший етап в цьому процесі і не такий довгий, як здається
 

HaNtEr95

Мисливець
Кого зацікавила конструкція чи спосіб використання - наберіть за телефоном... усім звісно дякую за підняття теми, але ж простіше набрати і запитати
 

Сашка1974

Мисливець
Якщо з жорнами- то дроболійка взагалі не потрібна.
Обмотуєте електрод звичайною газетою- втикаєте в сухий пісок.( насипанийний в відро)
Отримуєте свинцевий пруток.
Нарізаєте циліндрики і в жорна.
Але невеликі оберти і отримуєте ідеально круглий дріб.
 

kool

Новачок
Якщо з жорнами- то дроболійка взагалі не потрібна.
Обмотуєте електрод звичайною газетою- втикаєте в сухий пісок.( насипанийний в відро)
Отримуєте свинцевий пруток.
Нарізаєте циліндрики і в жорна.
Але невеликі оберти і отримуєте ідеально круглий дріб.
І свинець з піском і,хрому кришка
 

Сашка1974

Мисливець
І свинець з піском і,хрому кришка
Ви праві- моя помилка.
Обмотуєм пруток потрібного діаметру газетою- втикаємо в пісок- пруток виймаємо- газета залишається і в готову форму з газети заливаємо розплавлений свинець.якщо зробити з металу фільєрну дошку для протяжки або якщо є ювелірний вальц - тоді можна про пісок і не згадувати.
Але якщо ви ювелір- то тоді вам пох...- купляйте готові набоїв не морочте собі голову!
 

maryan_hlunka

Новачок
Доброго дня! Пристрій дуже схожий на так звану "плашку". У мого родича колись така була. Так вони на пару з моїм дідом у нас біля хати то всьо робили, дід був водієм і солярка і беззин був дармовий. Але у нас була тільки одна половинка з довгоя ручкою вигнутою як в гуски шиєю, був здоровий кусок войлоку у половині каністри металевої плавився свинець, у другій половині каністри була солярка, у плашці були насверлині конусні отоври, плашку з довгою ручкою мокнули в солярку потім в розплавлений свинець, надлишок свинцю згрібали войлоком, на землі стояла розстелена тканина з цеглою плашку на цеглу, зверху дерев’яною палкою геп-геп, і "дріб" випадала на тканину, і процес повторювали до того моменту поки не закінчцвався свинець, коли тобі 5 років то був магічний процес. А потім ті конуси обкатували в жорнах( на схожих як у автора теми) ,щастю не було меж коли дозволяли покрутити ті жорна!
Автору успіхів і вдалого продажу! Дякую за нагадування старих часів!!!
 
Останнє редагування:
Зверху