Допоможіть з німчиком

Статус
Закрита.

kef

Зброяр
А на мою, що то оригінал. Власник точно там ніяких втручань не робив. А вона в нього ой як давно з'явилася...
Останні власники цієї рушниці які з нею полювали, вже давно з Богом розмовляють. І в ті часи маловірно що хтось там щось з тим орлом робив. Я її бачив ще до того як вона потрапила в магазин.
 

ATIS

Снайпер
Останні власники цієї рушниці вже давно з Богом розмовляють. І в ті часи маловірно що хтось там щось з тим орлом робив. Я її бачив ще до того як вона потрапила в магазин.
100%
Ніхто її не "вдосконалював", власник помер, дружина хоче продати....
 

ATIS

Снайпер
Мої знайомі які знали власника і данну рушницю. Підтверджують що то все оригінал.
 

kef

Зброяр
Мої знайомі які знали власника і данну рушницю. Підтверджують що то все оригінал.
Там чоки короткі як в Меркеля або вкорочені. Але навіщо гадати . Глянеш ще раз і будеш знати. Та і покупець вже є , якщо там все так як має бути.
 

w.w.greener

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Клеймо не бреше)
А його конфігурацію не міняли воно було єдиного стандарту
Тому в цьому варіанті це чиясь не виключно давня фантазія
 

kef

Зброяр
Клеймо не бреше)
А його конфігурацію не міняли воно було єдиного стандарту
Тому в цьому варіанті це чиясь не виключно давня фантазія
За таку фантазію в ті часи можна було потрапити за Урал , лобзиком кєдрач валити.
Але навіщо гадати по картах. Тобто по 'фото' .
 

w.w.greener

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Це не гадання а чіткий факт
Якщо уважно переглянете фото і порівняєте то переконаєтесь у цьому
Доречі свастика відсутня мабуть за «лобзик» усвідомлювали чітко)
 

ATIS

Снайпер
Клеймо не бреше)
А його конфігурацію не міняли воно було єдиного стандарту
Тому в цьому варіанті це чиясь не виключно давня фантазія
Ок, а ті орлики що зі свастикою, то теж не оригінал? Тільки те що на фото в вас?
 

ATIS

Снайпер
Загуглив щойно по тих клеймах, так там орликі які хоч є, на МП одні, на маузерах інші, і т. д....
ХЗ де правда....
 

w.w.greener

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Ні
Це з Інтернету фото орла який ставився на зброю люфтваффе
 
  • Like
Reactions: kef

kef

Зброяр
Це не гадання а чіткий факт
Якщо уважно переглянете фото і порівняєте то переконаєтесь у цьому
Доречі свастика відсутня мабуть за «лобзик» усвідомлювали чітко)
Тут варіантів не так багато. Хотя є .
Так саме і на рахунок колодки.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
1643487336036.png


Писати про "зброю виживання"пілотів люфтваффе не будемо,бо це досить об'ємна тема,а от на рахунок клеймування її в двох словах можна сказати.Воно мало стандартне виконання і все,що відходило від цього стандарту являється тоді і зараз "махновщиною",за яку карались винні по законах військового часу.Тепер,це є тепер і немає за що когось карати .Гріннер правий на всі 100%.!!"! Додам,що навіть зброя для тренування пілотів люфтваффе,а це були Зімсони ( вони ж BSW, вони ж Gustloff-Werke) ,Меркелі і Грейфельти,також клеймувалась в обов'язковому порядку і з додержанням стандарту який вказаний на фото вище.Гакенкройц (свастика) під орлом була обов'язкова!!
 

kef

Зброяр
Переглянути вкладення 747365

Писати про "зброю виживання"пілотів люфтваффе не будемо,бо це досить об'ємна тема,а от на рахунок клеймування її в двох словах можна сказати.Воно мало стандартне виконання і все,що відходило від цього стандарту являється тоді і зараз "махновщиною",за яку карались винні по законах військового часу.Тепер,це є тепер і немає за що когось карати .Гріннер правий на всі 100%.!!"! Додам,що навіть зброя для тренування пілотів люфтваффе,а це були Зімсони ( вони ж BSW, вони ж Gustloff-Werke) ,Меркелі і Грейфельти,також клеймувалась в обов'язковому порядку і з додержанням стандарту який вказаний на фото вище.Гакенкройц (свастика) під орлом була обов'язкова!!
Даю 99 відсотків що на рушниці свастика під орлом затерта . І напевно на дотик буде відчуватися на місці свастики виямка. Думаю що до трасологічної експертизи встановлення першочергових знаків клейма в НДЕКЦ справа не дійде.
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Я також схиляюсь до такої версії,але затерта вона досить цікаво і в такому місці,де це зробити неможливо залишивши інше цілим!!Якщо і затерта,то повторне набивання тим більше веде до повної втрати автентичності.Хоча,це не той випадок коли втрата автентичності знаку веде до знецінення предмету.Це не той товар.Вона хоч з оригінальним знаком,хоч без нього взагалі в ціновому еквіваленті буде однакова.
 
Статус
Закрита.
Зверху