Двигун для дробокатки

Morgot

Мисливець
Шановні форумчани, маю намір зробити дробокатку, по типу як роблять з вогнегасника, але хочу зі старого газового балона.
І так, в чому суть питання, яка кількість обертів двигуна потрібна для дробокатки, і чи важливий цей фактор.
 

василь довжик

Слідопит
Шановні форумчани, маю намір зробити дробокатку, по типу як роблять з вогнегасника, але хочу зі старого газового балона.
І так, в чому суть питання, яка кількість обертів двигуна потрібна для дробокатки, і чи важливий цей фактор.
800-1200.
Є маса моментів.
Пишіть в приват телеф,розкажу.
 

Leodr

Снайпер
Это очень мало для дробокатки, 1500-2000 оборотов, смотря из чего будут чаши.
 

Kapitan

Снайпер
Чаші планую робити з газового балона, стандартного ті які підключають до газових плит і ТД.
Думаю, що ні чого не вийде. Хоча пробуйте. Але спочатку розберіться у принципі обкатки в чашках з вогнегасника, обємі загрузки, і часі катання. На багатьох мисливських ресурсах все вже по цьому питанню обсосано, пересосано. І як на мене найбільше інформації на сайтах російських мисливців. Потрудіться почитати і все буде Вам зрозуміло.
Пораду дам Вам тільки одну. Якщо Ви думаєте, що наливши щось під назвою дріб, а потім засипете два відра отого "дробу" в Ваші "максі" чашки і отримаєте супер круглу дріб на виході, то думаю що помиляєтесь.
Навчіться лити дріб так, щоб її практично, а то і взагалі не потрібно було катати.
 

Morgot

Мисливець
Думаю, що ні чого не вийде. Хоча пробуйте. Але спочатку розберіться у принципі обкатки в чашках з вогнегасника, обємі загрузки, і часі катання. На багатьох мисливських ресурсах все вже по цьому питанню обсосано, пересосано. І як на мене найбільше інформації на сайтах російських мисливців. Потрудіться почитати і все буде Вам зрозуміло.
Пораду дам Вам тільки одну. Якщо Ви думаєте, що наливши щось під назвою дріб, а потім засипете два відра отого "дробу" в Ваші "максі" чашки і отримаєте супер круглу дріб на виході, то думаю що помиляєтесь.
Навчіться лити дріб так, щоб її практично, а то і взагалі не потрібно було катати.
Задум як ви виразилися "максі" чаші, не в тому щоб сипонути в них два відра, а втому що я такий балон маю і можу з нього ці чаші зробити.
 

Morgot

Мисливець
Думаю, що ні чого не вийде. Хоча пробуйте. Але спочатку розберіться у принципі обкатки в чашках з вогнегасника, обємі загрузки, і часі катання. На багатьох мисливських ресурсах все вже по цьому питанню обсосано, пересосано. І як на мене найбільше інформації на сайтах російських мисливців. Потрудіться почитати і все буде Вам зрозуміло.
Пораду дам Вам тільки одну. Якщо Ви думаєте, що наливши щось під назвою дріб, а потім засипете два відра отого "дробу" в Ваші "максі" чашки і отримаєте супер круглу дріб на виході, то думаю що помиляєтесь.
Навчіться лити дріб так, щоб її практично, а то і взагалі не потрібно було катати.
І не маю наміру лити "щось" під назвою дріб.
 

Kapitan

Снайпер
Задум як ви виразилися "максі" чаші, не в тому щоб сипонути в них два відра, а втому що я такий балон маю і можу з нього ці чаші зробити.
То знайдіть щось менше.
І не маю наміру лити "щось" під назвою дріб.
Для чого тоді дробокат?
 

василь довжик

Слідопит
Это очень мало для дробокатки, 1500-2000 оборотов, смотря из чего будут чаши.
Раніш ставив двигун від бетономішалки.Так він трішки за багато має обертів.Там якщо пам'ять не зраджує то від 1500 до 2000.
На разі стоїть від СССР пральної машинки,там 800 чи 1200.Цим на багато краще.
Да і якщо сюрми 7% і більш то і більший оберти підуть.
Якщо малий вміст сюрми,що на більші номери шроту краще,то при великих оборотах палить поверхню шроту.
 

Leodr

Снайпер
Поверхность дроби спалить,! не есть правильная формулировка. Если дробь долго обкатывать то при нагреве она деформируется. Бывает, если дробь мягкая, то превращается в квадратики.
 

василь довжик

Слідопит
Ваші "максі" чашки і отримаєте супер круглу дріб на виході, то думаю що помиляєтесь.
Я з вами на рахунок цього повністю не походжусь.
Шайтан машинка робить чудо навіть з блинчіків.Це якщо правильний вміст сюрми.
В мене особисто не виходить ідеальний шар з дроболійки.
Да можна добитись,правильну температуру і все інше.
Але як мені тих п'ять кг на на один або й два года то я дробокаткою маю ідеальний шарик.
До того ж після дробокатки вона наче твердіша.
 

Kapitan

Снайпер
Я з вами на рахунок цього повністю не походжусь.
Шайтан машинка робить чудо навіть з блинчіків.Це якщо правильний вміст сюрми.
В мене особисто не виходить ідеальний шар з дроболійки.
Да можна добитись,правильну температуру і все інше.
Але як мені тих п'ять кг на на один або й два года то я дробокаткою маю ідеальний шарик.
До того ж після дробокатки вона наче твердіша.
Це Ваше право. У мене тих дробокатів стоїть тільки 4 робочих. Тому маю свою думку.
А те що хоче зліпити топікастер вже дробокатом не назвеш.
 

василь довжик

Слідопит
Поверхность дроби спалить,! не есть правильная формулировка. Если дробь долго обкатывать то при нагреве она деформируется. Бывает, если дробь мягкая, то превращается в квадратики.
В мене при наприклад чистий/акумулятор в співвідношенні 5-6 кг на 1кг.Була покрита ніби сажею і в середині чашечок створювався попел.
Зараз додаю 3-6 сюрми все просто супер.
Після графіту навіть блищить.І просто ідеальний шарики виходять.
 

василь довжик

Слідопит
Це Ваше право. У мене тих дробокатів стоїть тільки 4 робочих. Тому маю свою думку.
А те що хоче зліпити топікастер вже дробокатом не назвеш.
Якщо професійно і на продаж,тоді можна на виході з дроболійки отримувати готовий без будь яких подальших маніпуляцій.
А шайтан машинка це для таких як я.Мені 5кг і можна обкатати.Наливши простою власноруч виготовленою,на один жикльор дроболійкою.
Але в першу чергу хочу зауважити,що економія в порівняні з здоров'ям при литі цього металу не варта!
 

Morgot

Мисливець
Це Ваше право. У мене тих дробокатів стоїть тільки 4 робочих. Тому маю свою думку.
А те що хоче зліпити топікастер вже дробокатом не назвеш.
Вибачте може ви не зрозуміли, але я не хочу робити дробокатку із цілого балона, а лише з його верхньої та нижньої частини, де є заокруглення, а тепер пояснюю чого ще вибір пав на балон, який і дробокатом не назвеш, як ви виразилися, просто маю балон який не шкода, поганий кран, і ТД, все, ніяких відер дробу і іншого, просто хочу зробити із того що маю, мені того дробу двох кілограм на рік поза очі, тут і економії немає, просто хочу зробити, для себе, можна сказати і для душі, я отримую кайф від цих процесів. Все.
 
Зверху