Дайте совет по нарезным патронам

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Поперше треба визначитись на якого звіра буде проводитись полювання і після цього визначається вага кулі в патроні. Наступний крок це визначитись з брендом. Якщо у вас Тікка то на мою думку вам найкраще підійде патрон Сако. Чому. А тому що як карабін так і патрон зробили Фіни, і пристрілюються фінські карабіни (на заводі) фінськими патронами. У мене , наприклад, карабін Марлін, стріляв я СільверБелотом, але перейшов на Ремінгтон. Наголошую- це моя думка.
 

fabarm803

Мисливець
Дабы не плодить темы, спрошу здесь. Товариши скажите пожалуйста, если отлить пули для нарезного, 7.62, просто из свинца без оболочки, для самокрута так сказать, какие могут быть последствия????
 

ку-ку

Новачок
fabarm803;118514 сказав(ла):
какие могут быть последствия????
срыв пули с нарезов, кувыркание, загаживание ствола свинцом. Для этих целей применяют пулю из твердых свинцовых сплавов, оборачивание пули в вощеную бумагу, значительно уменьшенную навеску пороха, заполнение пустующего объема гильзы синтипоном, подбор соответствующего пороха.
Т.е. это достаточно трудоемкий, дорогой и сложный процесс. У Вас есть оборудование для релода и пулелейки ? Т.е. поинтересуйтесь его ценой и подсчитайте сколько можно купить патронов за эту сумму. Будете удивлены.
 

Сашко2012

Мисливець
Уважаемые друзья, спрошу в этой теме, очень хочется попробывать 223 Кентавр, у нас нет и небыло(Кировоград), подскажите где можно купить?
 

sks38

Новачок
Доброго дня!
В кого які думки, що до патронів барнаульського патронного заводу «Кентавр» з кулею від Hornady.
 

sks38

Новачок
Сашко2012;120653 сказав(ла):
Уважаемые друзья, спрошу в этой теме, очень хочется попробывать 223 Кентавр, у нас нет и небыло(Кировоград), подскажите где можно купить?
В м. Черкаси, є магазин в центрі міста "Дальний Кордон". Там цих патронів "Кентавр" різних калібрів, що гуталіну на гуталіновій фабриці ))))
Даю адресу: м. Черкаси вул. Піонерська 10 тел. (0472) 45-00-17, 45-94-09.
Буду радий якщо допоміг.
 

Сашко2012

Мисливець
sks38;122476 сказав(ла):
Сашко2012 писал:
Уважаемые друзья, спрошу в этой теме, очень хочется попробывать 223 Кентавр, у нас нет и небыло(Кировоград), подскажите где можно купить?

В м. Черкаси, є магазин в центрі міста "Дальний Кордон". Там цих патронів "Кентавр" різних калібрів, що гуталіну на гуталіновій фабриці ))))
Даю адресу: м. Черкаси вул. Піонерська 10 тел. (0472) 45-00-17, 45-94-09.
Буду радий якщо допоміг.
спасибо
 

Сашко2012

Мисливець
sks38;122476 сказав(ла):
Сашко2012 писал:
Уважаемые друзья, спрошу в этой теме, очень хочется попробывать 223 Кентавр, у нас нет и небыло(Кировоград), подскажите где можно купить?

В м. Черкаси, є магазин в центрі міста "Дальний Кордон". Там цих патронів "Кентавр" різних калібрів, що гуталіну на гуталіновій фабриці ))))
Даю адресу: м. Черкаси вул. Піонерська 10 тел. (0472) 45-00-17, 45-94-09.
Буду радий якщо допоміг.
223 НЕТ
 
Зверху