ДИКІ ПОРОСЯТА

Статус
Закрита.

Крук

Мисливець
Доброго дня шановне товариство!
Цікавить таке питання?
В четвер телефонував товариш з сусіднього району сказав, що гуляючи з собаками біля лісу нетрапив не петлюяку яку поставили сволочі-браконьєри ще восени і так і незняли. Те що він там побачив навіть не хочеться згадувати. В петлю потрапила льоха яка годувала поросят, судячи зі всього десь приблизно тиждень тому, бо ще не дуже встигли розтягти лиси та роздзьобати ворони. Судячи зі всього льоха була не молода, так що поросят напевно було більше вісьми.
Скажіть будь ласка чи є в них шанс і чи можуть вони вижити самостійно? :(
 

senya2011

ветеран форуму
надійна команда
Врятли, года 4 назад точно в такое время зачищал сенокос (лесники за зиму через него дерево тягали, сильно намусорили) возле лознячка поднял свинью шото её волновало хоркала часто останавливалась, потом услышал визг и хорканье - они были настолько маленькие что немогли быстро передвигатся,она постоянно останавливалась поджидая их. Не бракоши так волки им жизни не дадут,а их в этом году прибыло.
 

МВВ 1979

Новачок
Крук;123210 сказав(ла):
чи є в них шанс і чи можуть вони вижити самостійно? :(
Нажаль ні, така закономірність- загинула мати- загинуть і діти, вони ще занадто малі для самостійного існування. А браконьєри то особливі люди, про яких не хочиться і говорити.
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Така сама біда і в нас: знайшли шестеро поросят, а льоху вбили.
А якось вранці я почув 4 вистріли з лісу. В якої суки піднялася рука, коли й на лиса не підніметься?
 

Novachok

Новачок
А якось вранці я почув 4 вистріли з лісу. В якої суки піднялася рука, коли й на лиса не підніметься?


Одразу потрібно було в міліцію дзвонити та обяснити де, звідки о котрій годині. Даний сигнал був би зареєстрований та розпочалося б негайно розслідування. Був би шанс зловити паскуду дику.
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Одразу потрібно було в міліцію дзвонити та обяснити де, звідки о котрій годині. Даний сигнал був би зареєстрований та розпочалося б негайно розслідування. Був би шанс зловити паскуду дику.[/quote]

Не смішіть мене. Коло мого товариша розбився насмерть молодий пацан, то швидка приїхала через 15 хв., а міліція через 1 год. 40 хв. визивали два рази, з першого не повірили, що є труп. А Ви хочете, щоб вони в ліс поїхали.
З пов.
 

TOZ-34ER

ветеран форуму
надійна команда
В цій ситуації краще дзвонити в УТМР до голови, а він нехай приймає міри. Це буде ефективніше ніж міліція.
 

Novachok

Новачок
Не смішіть мене. Коло мого товариша розбився насмерть молодий пацан, то швидка приїхала через 15 хв., а міліція через 1 год. 40 хв. визивали два рази, з першого не повірили, що є труп. А Ви хочете, щоб вони в ліс поїхали.
З пов.

Не потрібно рівняти одне з другим, міліція зараз виїзджає на на всі виклики, хоча можливо й із запізненням. Я так думаю, що існує маса підтверджень що вони не так швидко реагують якби хотілось, но і існують моменти де ж все таки реагують. До чого я веду, а до того що даний виклик був би зареєстрований та в любому випадку на місце прибули працівники правоохороних органів. Все ж таки існував шанс зловити паскуду дику, а то може і не одну. В даному випадку всі засоби були б хороші. Потрібно б було якось реагувати, дзвонити в міліцію, голові УТМР, чи єгерям і т.д., а не почути постріл десь там у лісі, тай на тому край. Громадянам потрібно якось реагувати, добиватися, захищати, обсварюватися та настоювати на свому - бо в даній країні я інших методів не бачу.
 

Роман Мельниченко

ветеран форуму
надійна команда
Novachok;125156 сказав(ла):
Не смішіть мене. Коло мого товариша розбився насмерть молодий пацан, то швидка приїхала через 15 хв., а міліція через 1 год. 40 хв. визивали два рази, з першого не повірили, що є труп. А Ви хочете, щоб вони в ліс поїхали.
З пов.

Не потрібно рівняти одне з другим, міліція зараз виїзджає на на всі виклики, хоча можливо й із запізненням. Я так думаю, що існує маса підтверджень що вони не так швидко реагують якби хотілось, но і існують моменти де ж все таки реагують. До чого я веду, а до того що даний виклик був би зареєстрований та в любому випадку на місце прибули працівники правоохороних органів. Все ж таки існував шанс зловити паскуду дику, а то може і не одну. В даному випадку всі засоби були б хороші. Потрібно б було якось реагувати, дзвонити в міліцію, голові УТМР, чи єгерям і т.д., а не почути постріл десь там у лісі, тай на тому край. Громадянам потрібно якось реагувати, добиватися, захищати, обсварюватися та настоювати на свому - бо в даній країні я інших методів не бачу.
Новачок, ти хоть один раз дзвонив і повідомляв про подібні випадки,- я дзвонив. Дзвоню до голови ПМК і повідомляю про те що в лісі відбувається браконьєрка,- голова клеє ідіота, дзвоню до голови району УТМР, він каже щоб я зловив бракрньєрів і тоді він приїде, - дзвоню до голови обл.УТМР !!! Лущаку М.- каже щоб я дзвонив голові району, я кажу що вже дзвонив, - він каже щоб я зловив браконєрів і потім повідомив йому --- АБСУРД.
Ще випадок - дзвоню в МЧС і повідомляю що сильно горить с/г поле і вогонь (верховий) запалив лісосмугу і підходить до масиву лісу, то МЧСники до мене дзвонили на протязі двох годин і обернули так ситуацію що ніби то я винен в підпалі.
Всі державні установи на нас "болт" забили.
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
До теми про браконьєрство. Зустрів пару днів назад лісника і він мені тихенько повідомив, що це самі наші органи і полюють. Він навіть не рипається, зустрів, поздоровався і зробив вигляд, що вони гриби збирають. Ось і рівняй одне з другим...
З пов.
 

glevhuk. oleg

Новачок
Доброго часу суток! В грудні 2012року ми придбали ліцензію на кабана і обїжджали ліс. щоб побачити чи заходять і виходять свині на поле (на якому була не зібрана кукурудза). І тут на краю ліса луплят 2 кабана кілограм 160, 180. Зупинились спитали за документи (з нами був єгер), а вних навіть документів не було на рушниці, визвали голову УТМР, МВС, но толку мало. Все закінчилось тим що вони купили 4-ри скати на НИВУ голові УТМР
 

Близнюк

Мисливець
Напевне що ні,залежно від віку поросят. Маленькі поросята не можуть бути без маминого молока.
 
Статус
Закрита.
Зверху