Гуалашка

krushinski00

Снайпер
Є можливість вислати на пробу по декілька куль(в різних калібрах).
Я розумію що багато мисливців не можуть собі дозволити заказувати собі велику партію на відстріл.але різних то декілька штук можу запропонувати чисто для проби-пішла непішла.не соромтеся та звертаємось в приват.ще до вересня постараюсь задовольнити потреби
 

Вкладення

krushinski00

Снайпер
.....шш-три сегменти на 12к маєте,і якою вагою...дякую
У мене тільки на 4 сигмента.трішки легша чим у Валери.якщо вам потрібна менша вага ніж 35 гр. То візьміть кулю шш 16кал.вона під 30грам.якраз на три сигмета.недостаючу вагу можна добавити металевим шаром
 

Призрак 153

Слідопит
...мені без різниці ,можна і на чотири сегмента,аби вага не перебільшувала 35гр...від 32...і про 16к подумаю,хочеться трошки "подуркувати" в кар'єрі,погратися новинками...я звик до іншої кулі,і на відповідальні постріли користуюся тільки ними....а шш не стріляв,то тра попробувати,...поки що потихеньку збираю інформацію...
 

krushinski00

Снайпер
...мені без різниці ,можна і на чотири сегмента,аби вага не перебільшувала 35гр...від 32...і про 16к подумаю,хочеться трошки "подуркувати" в кар'єрі,погратися новинками...я звик до іншої кулі,і на відповідальні постріли користуюся тільки ними....а шш не стріляв,то тра попробувати,...поки що потихеньку збираю інформацію...
Фото не мої.на них мої кулі та кулі Валерія з Вінниці.мої трішки легші.
 

Вкладення

krushinski00

Снайпер
Вона і так гола біля 34 грам.і повірте що гратись з кулелійкою ніхто небуде.в кого вона є той знає скільки вона коштує.а якщо є бажання то можна розсверлити отвори де закінчується основа сигменту
 

krushinski00

Снайпер
...я мав на увазі --підбір свинцю, а не курочити кулелійку,сам маю декілька кулелійок і знаю їм ціну..
Та можу я зробити легшу.но ви ж самі напише що куля гамно -порвало стволи так як чим легша тим твердіша.так що вибір за вами.
 
Зверху