ГИЛЬЗА 12к и 20к, однострел (Италия)

Статус
Закрита.

AlexKUB

Слідопит
Здравствуйте Александр.!
Позиция номер1 что на стр. 86 "клевер" есть в наличии?
И позицыя 11 фиочи офишиаль?
А также пустые коробки от патронов?
Добрый вечер.
Сейчас эти позиции купили, но в среду придёт новый завоз, и там их будет, Фиочи Офишиаль (синий) мало, но правда есть сестричка Фиочи (белая)Т4, ну это уже вам решать, с уважением.
 

Ярослав Чечен

Слідопит
Добрый вечер.
Сейчас эти позиции купили, но в среду придёт новый завоз, и там их будет, Фиочи Офишиаль (синий) мало, но правда есть сестричка Фиочи (белая)Т4, ну это уже вам решать, с уважением.
Отлично.
 

Каменяр

Слідопит
А от якщо вже після повільного пороху, та середнього капс., гратися не потрібно, так дути вже не буде, у вас жеш не спортивна Перацці, і навідь не ДТ11.
Саша, якщо пишеш то хоча б читай що пишеш.
Ти гільзу на стенді збираєш?
Ти бачив спортивні патрони на повільному поросі?
Покажіть нам.
 

AlexKUB

Слідопит
Саша, якщо пишеш то хоча б читай що пишеш.
Ти гільзу на стенді збираєш?
Ти бачив спортивні патрони на повільному поросі?
Покажіть нам.
Спеціальне пояснення!!! Малось на увазі, що людина один раз обжавши гільзу після спортивного нобою, вже не буде мати проблем у подальшому з ціею гільзою, тому що буде, в основному, споряджати на повільному порохі, тому що для полювання використовують повільні пороха, та не швидкі капсюля.
Знаете чому я на форумах давно не пишу НІЧОГО. Вірно, ви вгадали, от ЧОМУ.
Воно мені треба?
 

AlexKUB

Слідопит
Саша, якщо пишеш то хоча б читай що пишеш.
Ти гільзу на стенді збираєш?
Ти бачив спортивні патрони на повільному поросі?
Покажіть нам.
Велике прохання, мою тему не перетворяти на ту клоаку, що твориться на форумі, завчасно дякую!
 

Dandi

Новачок
Доброго ранку!Так,патрони будуть звичайні на 686 к,гільза B&P т4 обжимаэться чудово,т5-ї в мене ніколи небуло.Тому порада як її обжати корисна для мене та інших мисливців які користуються МЕК.(На завистних,які гадять в темі не звертай уваги,їх багато) З повагою Олег!
 

стасооныч

Мисливець
Сашь привет,по 28 осталось что-то?
 

AlexKUB

Слідопит
Гильзы из последнего поступления практически не осталось, 4-5 позиций, и количеством до 1000шт. Сегодня вечером, должен сделать публикацию с новыми поступлениями, но завтра меня не будет вплоть до вечера. Всё будет как всегда в штатном режиме "кто первый встал, того и тапки", то есть пишем в тему, и в порядке живой очереди всё происходит, у резервистов, так же в своей. Придёт не много Спартанцев и БиПи, и по закрываю некоторые резервы, так что всё как всегда.
С уважением, Александр.
 

AlexKUB

Слідопит
Доброго ранку!Так,патрони будуть звичайні на 686 к,гільза B&P т4 обжимаэться чудово,т5-ї в мене ніколи небуло.Тому порада як її обжати корисна для мене та інших мисливців які користуються МЕК.(На завистних,які гадять в темі не звертай уваги,їх багато) З повагою Олег!
Дякую. В ції темі не дозволю такого робити, тут буде злагода і спокій, і ніякого хамства та розладу, з повагою, Олександр.
 

Homa

Снайпер
Якщо будуть білі Клевер під 8 грн зірку Т5 то мій резерв в силі.
 
Статус
Закрита.
Зверху