Відстріл(відгуки) куль для пневматики.

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Вітаю любителів пневматики. З Вашого дозволу розпочну дану тему, кращі чи гірші кулі на слуху то таке. Реальний відстріл та фото кучок). Звісно що не панацея, адже в пневматиці різні кулі з різних стволів по різному летять.

Гвинтівка ПСП(самопал)+ОП, погода штіль, лежачи з упору, 50 метрів. Швидкість 282 м/с. Кулі на фото.
 

Вкладення

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
ПСП(Козак)+ОП, погода штіль, лежачи з упору, 50 метрів, швидкість не міряв, 5 пострілів.
 

Вкладення

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Гвинтівка ППП+ОП, 25 метрів, сидячи з упора, кулі на фото. Швидкість не міряв.
 

Вкладення

old hunter

Снайпер
Кулі бажано під свій ствол підбирати. Рекомендації від інших можуть бути марними.
Виробник мого девайсу рекомендував мені JSB вагою 1,03 грн., калібру 5,52 мм. Та ще й брати у Слава. Притримуюсь рекомендацій і дуже задоволений.
В так тільки підбирати і відстрілювати.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Кулі бажано під свій ствол підбирати. Рекомендації від інших можуть бути марними.
Власне чому й створена ця тема, як писав вище стосовно пневматики на словах то таке, тут кожен ствол любить свої кулі.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
тут кожен ствол любить свої кулі.
колись купив кулі Люман - так ними і не пристріляв гвинтівку, хоча пристрілював зі станка. купив кулі Гамо - майже з 10 кульок пристріляв, але 0,5 г летіли по одному, а 0,68 г потребували корекції прицілу, бо низили безбожно
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

Trigal

Снайпер
У 2012 році на змаганнях перше місце зайняла дівчина, яка з РСР «Cricket” 5.5 зібрала групу з 5 пострілів розміром 7,2мм по краях пробоїн. Кулі JSB Jumbo 1.02г.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
У 2012 році на змаганнях перше місце зайняла дівчина, яка з РСР «Cricket” 5.5 зібрала групу з 5 пострілів розміром 7,2мм по краях пробоїн. Кулі JSB Jumbo 1.02г.
Хіба 5,5 допускають до змагань.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Може помиляюся, пульки "люман" до 2014 року робили в Луганську. Дуже гарна якість була. Я при нагоді викупив в чоловіка старі запаси, від 0.45 до 0,75 "люмана". Найкращі результати 0,68, що з Гамо, що з ПСП. Були там і "шершень", 0,75 (чи 0,78, хз, не пам'ятаю) летіли "в ту сторону", важчі взагалі "в неізвестность", хоч крути, хоч не крути оптику. Кучність дуже гидка. "Шершень" зовсім не сподобались.
Потім ще докупляв нові "люман", після відновлення виробництва. Не те в порівнянні з старими
 
Останнє редагування:

Dionys

Мисливець
Може помиляюся, пульки "люман" до 2014 року робили в Луганську. Дуже гарна якість була. Я при нагоді викупив в чоловіка старі запаси, від 0.45 до 0,75 "люмана". Найкращі результати 0,68, що з Гамо, що з ПСП. Були там і "шершень", 0,75 (чи 0,78, хз, не пам'ятаю) летіли "в ту сторону", важчі взагалі "в неізвестность", хоч крути, хоч не крути оптику. Кучність дуже гидка. "Шершень" зовсім не сподобались.
Потім ще докупляв нові "люман", після відновлення виробництва. Не те в порівнянні з старими
Саме так, в Луганську вироблялись. Десь 2010-11 роках там поставили нові матриці, і пульки були дуже зачотні. З моєї Cometa Fenix400 летіли кучно. Ще 1 коробочка збереглась, давно вже не стріляв. IMG_20240218_120843.jpg
 

Trigal

Снайпер
Хіба 5,5 допускають до змагань.
Допускали. Були різні класи. Ці змагання багато років проходили двічі на рік в Криму, на Казантипі. Після 14 року «переїхали» в Черкаси.
Втім, якщо тема пневматики когось цікавить, то існує цілий профільний сайт: https://airgun.org.ua/forum/index.php
 

Trigal

Снайпер
А це - підсумкові результати з тих самих змагань (одна з дисциплін «куча на 50м»)
 

Вкладення

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Чехи є Чехи JSB Exact Heavy 0,67.
Гвинтівка ПСП+ОП, з упора, 30 метрів, 5 пострілів.
 

Вкладення

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Кулі Crosman Premier 0,68 грам, гвинтівка ПСП+ОП, відстань на фото, стрільба зі станка.
 

Вкладення

Зверху