Вопрос по 28-му калибру

Володимир0504

Слідопит
Трохи по темі, калібри досить "екзотичні" але калібр калібром та ніхто не відміняв дульні звуження думаю це вирішальне якщо там 2 чоки то для чого їх кулями рвати, якщо в 32 калібрі є рушниця "Олень" то напевно вона розрахована для того щоб чукчі стріляли Полярних оленів з неї, і навряд чи це робиться шротом, скорішш за все кулями. Універсальна рушниця якщо така існує це тіж ТОЗ 34, ИЖ 27, ИЖ 54. Але тут тема про калібр 28 з 2-ма чоками, стріляти з такого ружжа качок, фазанів і зайців думаю в самий раз.

zond

Мисливець
Да о 28. Приобрел тоз 34-28. Друзья в недоумении. В мой арсенал не вписывается, но после нескольких охот изменили свое мнение, а при стрельбе по мишеням, при их активном участии, про перемену игрушки не хотят и слышать. О зарядах. Начало охоты перепел 12 гр. утка голубь итд. 16 гр. фазан, заяц лиса 18гр. Номер дроби, как не удивительно не имеет значения (использовал от 9-5,5). Всех с новым годом и рождеством христовым. Мира, здоровья и добра.

kolesnyk_2007

ветеран форуму
надійна команда
Да о 28. Приобрел тоз 34-28. Друзья в недоумении. В мой арсенал не вписывается, но после нескольких охот изменили свое мнение, а при стрельбе по мишеням, при их активном участии, про перемену игрушки не хотят и слышать. О зарядах. Начало охоты перепел 12 гр. утка голубь итд. 16 гр. фазан, заяц лиса 18гр. Номер дроби, как не удивительно не имеет значения (использовал от 9-5,5). Всех с новым годом и рождеством христовым. Мира, здоровья и добра.
Це на яких навісках і марках порохів такі заряди??? А особливо 12 грамів??

zond

Мисливець
Нобель sv, гильза латунь, 0.6, 0.72, 0.9 соответственно. Как не удивительно, не сочтите за рекламу, крук 1 те же навески.

• Like
Reactions: crp

crp

Мисливець
Дуже цікавий калібр. В США, Англії досить популярними зараз стають малі калібри типу 410, 28... Набої дорогі. Але тепер в Ібісі є РІО 28к. 15грам. Ціна на рівні 16/20 калібра. Є тепернавітьі нова і зброя в таких калібрах. А на замовлення думаю можна і привезти...

Аникей

Мисливець
28 чудовий калібр ,як і всі інші. І цьому сезоні добуто з 28-го 2 зайчика і пернаті. 1 зайця з тоз 34 добув я ,а іншого той хлопець. Фото з різних років для достовірності.
За часи користування 28 калібром із впольованих трофеїв перепела, голуби,качки, гуска, лиси,зайці, дикі кози. За часів СССР і початку самостійності будучи школярем активно на прохання голови колгоспу брав участь у відстрілі бродячих собак.

Вкладення

Зверху