Вовки вбивають мисливських собак

BOGUN

ветеран форуму
надійна команда
Хащ
Не сварись з Андрієм :) Він хороша людина.
Краще розкажи про реальні випадки атаки вовків на мисливських собак(і не тільки на мисливських). Цікаво почути це від людини що має безпосередній контакт з вовками.

У нас на Поділлі було колись багато вовків. Мама розказувала, що жінка пішла вночі за соломою до скирти(красти). Зранку знайшли тільки ноги в чоботах.
Кажуть що вовки під час війни навчилися їсти трупи в полях. В повоєнні роки через це нападали на людей.
 
Останнє редагування:

Масянька99999

Мисливець
вчора був на водоймі та ловив рибу, приблизно о 21 годині сидячи на березі почув , що почав вити вовк, йому почали відповідати як я зрозумів вовчиця та вовченята, оскільки було чути дзявкіт малечі та менш грубе виття вовчиці, я почувши те як вони виють, вимушений був сісти до автомобіля, та після чого вказані вовки підійшли до автомобіля приблизно на 150 метрів, оскільки насвітивши на них фонарем побачив, двох старих та малечу.Бажання продовжувати рибалити зникло відразу. Напевно у вказаному місці полювати з собаками не рекомендовано, хто як вважає?
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Поддержу Optimum таких особей видел сам лично (Если у друзей фотки на телефоне остались выставлю обязательно) Только на 5 кил меньше. Собак на охоте не слышал не разу чтоб резали он осторожен очень да и труслив или хитер если слишет порох. А вот с дворов даже привязанных собачек в слабо заселенных селах берет как деликатес причем с некоторых дворов регулярно вроде как помащено ему там
 

ктв

Мисливець
Вставлю пять копеек.. Охотились на кабана в Пятихатском р-не прошлой осенью и попутно взяли волка.
В спринтере поперек бросили и занял место от борта до борта. Фотки нет но кто бы рассказал сам бы не поверил.А по весу подымали вчетером и не дюймовочки.
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Может и смешно но сам факт. Я и кум оба охотники . В прошлом году минус 2 барана и 2 бычка по пол года . Брал возле села баранов а бычков с огорода . Кум просидел в засидке 3 дня по бычкам не пришли . Примерно неделю после этого днем вижу не то волк не то мне кажется подкрадываюсь бью и взял собаковолк посещения прекрактились но по следам их приходило 3 особи
 

Vlad i mir

Новачок
Стійкий пес!!! Деж власник? Крім камери там антенна передавача. Навіщо тоді такі дорогі цяцьки вішати, щоб не зберегти такого мужнього пса.
 

Ингул

Мисливець
Не знаю на сколько правда, но по Кировоградской обл. отстреляно 46 волков в этом сезоне.
 
Зверху