Внески 2023

север

ветеран форуму
надійна команда
Підтримаємо наш УТМР!

Щорічні внески залишились без змін на рівні минулого року- 450 грн.
Звільняються від сплати внесків:
1.Мобілізовані до ЗСУ.
2.Почесні члени УТМР.
3.Солдати дійсної строкової служби.
4.Інваліди всіх війн і АТО 1 та 2 груп.

Вступний внесок для мисливців- 1500 грн.
 

daw81

Мисливець
Взагалі по різному(. Чернівці 2500.
Наш не великий колектив, шість чоловік. Довго гадав плати в нас чи поїхати в сусідню область, там дешевше в два рази. Але з поваги до свого знайомого егера, таки вирішили заплатити в нас в районі. Це було два тижні тому. Коли бухгалтерка виписувала вкладиши то пожалілась що з нами заплатило усього 16 мисливців із 400 зареєстрованих в районі. Я їй пояснив що як би внески лишились такі самі як в 2022р. 1500грн, то більшість мисливців сплатила не задумуючись. А так маємо те що маємо.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Чим можемо, офіційно, тим підтримуємо наш рідний УТМР. Я критично, як і завжди, ставлюсь до роботи нашого товариства. Мета цього одна: виявити помилки і упущення в його роботі, проаналізувати причини їх появи, та, по можливості, усунути їх і, саме головне, не допускати їх в подальшому. Тому і сплачую внески вчасно і закликаю це робити всіх свідомих УТМРівців, які адекватно
цінують своє товариство і підтримують його у скрутну годину. Зараз не час критики, зараз час - зберегти набуте! З перспективою в майбутнє
 

Altay1972

Снайпер
заплатило усього 16 мисливців із 400 зареєстрованих в районі
Заплатили по району десь 50-60 мисливців, з 600 які числилися в тому році...
Питання: чи виживе товариство за 10% від бюджету???
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Заплатили по району десь 50-60 мисливців, з 600 які числилися в тому році...
Питання: чи виживе товариство за 10% від бюджету???
На жаль, спілкування на форумі якесь одностороннє. І нам лише залишається здогадуватись про це. Без офіційної інформації з боку керівництва товариства.
 

Степанович 2

Снайпер
Заплатили по району десь 50-60 мисливців, з 600 які числилися в тому році...
Питання: чи виживе товариство за 10% від бюджету???
Наш колектив, більше 40 чоловік, сплатив більше 80%.
За інших не знаю і немаю інформації, який стан справ по району в цілому.
 
Зверху