Виникло питання по спорядженню патронів!

Статус
Закрита.

Aksakal

Новачок
Допоможіть порадою. Самостійно споряджати патрони почав зовсім не давно, і при пострілі в каналі ствола залишаються частинки незгорівшого пороха, при стрільбі покупними набоями такого не було. І в мене постало питання чи це я щось неправильно роблю при спорядженні набоїв, чи може так і має бути. Використовую порох Сокіл.
 

fabarm803

Мисливець
Є такій порох "сокіл" на ньому етикетка тьмяна і порох світло зелений, він дуже погано згорає я вже десь проце тут питав.
 

Aksakal

Новачок
Етикетка не тьмяна, пластинки пороха не світло зелені, а навпаки темно-зелені. Може я щось не правильно роблю по спорядженню.
Гільзи паперові, капсуль Жевело, порох - 2,1г, порохова прокладка, пиж войлочний не осалений, прокладка дробова, дріб - 32г, дробова прокладка, закрутка.Може потрібно пробувати в сторону зменшення, збільшення - порохового заряду(чи це не має до цього відношення?), І чи мають на це вплив пижі(згоряння пороху).??
 

NASA

Слідопит
Российский порох полностью не сгорает в канале ствола, качество плохое стало. Изменяя навеску пороха вы будете менять кучность боя вашего ружья.
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
А чому Ви думаєте, що це порох? Причина незгоряння пороху в чому?
Попробуйте спочатку неосалені пижі, потім пижі-обтюратори, потім ДВ пижі.
А порох "Сокіл" - це нормальний і універсальний порох.
З пов.
 

слон

ветеран форуму
надійна команда
Проверьте заряды на кучность и резкость .Если бой хороший -то все равно как он там горит .
 

Aksakal

Новачок
Я якраз і хочу цього тижня провірити на кучність і різкість...
Ще скажіть може хтось пробував комбінувати пижі(наприклад 1 - войлочний, 2 - ДВП, осалені - неосалені) Чи впливає воно на якість бою?
 

слон

ветеран форуму
надійна команда
На бой влияет все ,и даже форма бойка .Если будете комбинировать -то советую ставить второй древесно волокнистый и прокладку под дробь не ложить .Думаю что древ .пыж при выстреле разлетится и не будет деформировать сноп .Лично я использую древесно волокнистые .С УВ !
 

Aksakal

Новачок
слон Дякую за роз'яснення, на вихідних буду пробувати різні комбінації і буду порівнювати кучність, різкість...
 

Aksakal

Новачок
І ще одне забув запитати, після вистрілу донце капсуля піддувається трішки, може потрібно давати заряд пороху менший(чи може є ще якийсь фактор, що впливає на це)???
 

NASA

Слідопит
намеряйте порох весами, лучше электронными с точностью 0.01. Может статься так, что не только капсюль піддується.
 

Aksakal

Новачок
NASA;90285 сказав(ла):
намеряйте порох весами, лучше электронными с точностью 0.01. Может статься так, что не только капсюль піддується.
Я так і роблю, на кожен набій відміряю навіску на електронних вагах(мірками не користуюсь), Даю 2,1г Сокола на 32г дробу, попробую зменшити до 2г пороху...
 

lapik

Новачок
Хотел тоже спросить у опытных самозакрутчиков. Вчера впервые попробовал перезарядить б/у гильзы, правда из 4-х получилось только три (одну при закрутке поломало так как была до этого звезда), но вопрос вот в чём некоторые гильзы при закрутке проворачиваются вместе с самой закруткой, а донышко стоит на месте, только не сразу, а уже практически в самом конце закручивания.Вопрос - это нормально и можно ли такими стрелять? Ну вот как-то так, закручивал первый раз в жизни, вот потому и боюсь не оторвёт ли донышко, стреляю с МР-153. Зараннее благодарю.
 

Одинокий Вовк

ветеран форуму
надійна команда
Ця тема вже обговорювалась, подивіться в розділі
Вопросы от новичков > Прошу совета!
З пов.
 
Статус
Закрита.
Зверху