Вивчення попиту

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
І я в темі.
Потопав в тему замовлень.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
ТС, посилання потім тут в темі просимо. З ПОВ.
 

One Fast

Мисливець
Готов заказать №7 №6 №5 №3 №2 №1 №о №00 по два листа, то есть по 200 шт !!!!!!!!!! и уже купить!!!
 
Останнє редагування:

Homa

Снайпер
Цікавить від 4/0 до 9. Пропозиція дуже цікава і попит повинен бути якщо розвивати цю тему (рулони, книжки-пробники) Стикхант як в приклад.
 

Altay1972

Снайпер
Наверное без контейнера все на белом фоне...
С контейнером на любом цветном фоне...
 

zavgosp75

Мисливець
Крім стікерів спробуйте на клейкій основі камуфляж на зброю, полоски по см 5 в ширину, ну це особисто моя думка, я взяв би наприклад.
 

web2r

Мисливець
Мені цікаві профелі в"яхеря в маштабі 1/1,1 (профелі більші).
На рахунок профілів і сам думав, плівка матова теж є, так що трішки пізніше спробуємо, думаю до початку сезону результат буде.
 

web2r

Мисливець
Крім стікерів спробуйте на клейкій основі камуфляж на зброю, полоски по см 5 в ширину, ну це особисто моя думка, я взяв би наприклад.
Наскільки мені пояснила, ця плівка при нагріванні "приварюється" до основи на котру наклеєна, тому думаю не варто нею обклеювати стволи зброї.
 

Pavel1988

Снайпер
Доброго дня. Прошу #7 два листа #5,3,1,0,2/0,4/0 по одному листу чорні на білому фоні розміром 9мм
 

Sashok Hunter

Мисливець
Наскільки мені пояснила, ця плівка при нагріванні "приварюється" до основи на котру наклеєна, тому думаю не варто нею обклеювати стволи зброї.
А як на рахунок пластикових частин зброї ??? Приклад,цівка,в кого пластикові, можливо щось придумати типу карбону,чи щось на вподобу,як аквапринт тільки на пластик,як Вам ідея ?
 

web2r

Мисливець
А як на рахунок пластикових частин зброї ??? Приклад,цівка,в кого пластикові, можливо щось придумати типу карбону,чи щось на вподобу,як аквапринт тільки на пластик,як Вам ідея ?
З часом все спробуємо ;)
 

VovaTern79

Новачок
Доброго дня, є наступна пропозиція до стікерів, позначати 6. та 9. з крапочкою, щоб не було путанини а нулі позначати через дріб 2/0, 3/0 і т.д.
 
Зверху