Вибір гладкоствольної рушниці для спортивно-розважальної стрільби кулею

Статус
Закрита.

Aleks_0879

Новачок
Тобто питання про звичайну кулю з кулелійки не розглядається як варіант для точної стрільби? Тільки заводське виконання в контейнерах і з хвостовиками?
 

Aleks_0879

Новачок
Якщо дешево і сердито, то автору теми потрібно спробувати круглу підкаліберну кулю. Вона однозначно буде найдешевшою і доволі точною. Рушничка має бути одноствольною і з товстим стволом, калібру 16 і менше.
Тобто все таки чим менший калібр тим краще для кульової стрільби... А під цю кулю Шар кулелійки роблять?
 

am_ua

Мисливець
У мене такий варіант доволі непогано літає до 80м. з відкритим прицілом і простим коліматором.
 

Aleks_0879

Новачок
А хто що скаже про підкаліберну кулю Lyman Sabot Slug? На перший погляд проста в виконанні та легка в спорядженні, Схожа на вищезгадану кулю Діаболо. Також питання власникам стволів "сюпра" цікаво може хто випробовував кулю Парадокс... яка не потребує дорогих чи дефіцитних хвостовиків...
 

Aleks_0879

Новачок
Я тому й створив цю тему щоб розібратися в плані вартості всього комплексу рушниця-патрон.
З вищесказаних коментарів зрозуміло що скоріш за все про дешеву рушницю питання йти не може... В ідеалі це рушниця зі сверловкою "сюпра" , якщо простіше то рушниця з товстостінною короткою парою стволів (чи одним коротким стволом). Вряд чи це може бути дуже дешево, тому залишилося вирішити витання з набоями. Чи може при виборі вищевказаних рушниць патрон бути відносно недорогим та якісним для даної задачі.
 

Aleks_0879

Новачок
Пане tyrist 1945 дякую за коментар по поводу 2-3 МОА. Я теж не дуже повірив цим цифрам... Тим більше саморобним патроном вряд чи можна досягнути такого результату...
 

CheshireCat

Мисливець
Якщо ви окреслите більш конкретно свої плани щодо такої стрільби, поради теж можуть стати більш конкретними.
Спорт, хобі, для себя любимого.
Приблизний настріл в місяць чи рік.
 

Aleks_0879

Новачок
Якщо ви окреслите більш конкретно свої плани щодо такої стрільби, поради теж можуть стати більш конкретними.
Спорт, хобі, для себя любимого.
Приблизний настріл в місяць чи рік.
Доречне запитання, ... скоріше цікавить для початку мабуть як хоббі, планую тренуватися раз в тиждень (по 25 - 30 набоїв за один раз)... За місяць планую настріл приблизно 100-120 патронів. Більше бютжет поки що вряд чи дозволить...
 

CheshireCat

Мисливець
Можливо, ви не бачили, тут трохи цікавого:
https://ibis.net.ua/ua/post/saga-o-stvolax-2/

Якщо це ваша не перша зброя, думаю, ви зробите вибір самостійно.
Якщо перша, не спішіть з вибором, походіть по магазинам, подивіться, що є на ринку.
 

Aleks_0879

Новачок
Знайомий мені рекомендує купити для цих потреб ІЖ-17 або ІЖ-18 , в 20 чи 28 калібрі. Хто що може сказати про ці рушниці?
 

pio

Мисливець
Патрон 223 стоит 16 грн. В самокруте умеренно выгоды, но можно заняться нарезным самокрутом (вроде не законно)), а потом безоболочкой.
Варминт ствол, прицел дороже винтовки, сошки, глушитель, метеостанция, дальномер и можно думать о 300-500 метрах (я до метеостанции не добрался, если что).
Особенностью 223 стоит сказать практически отсутствие отдачи. Хорошо или плохо это зависит от потребителя.
 

Aleks_0879

Новачок
Патрон 223 стоит 16 грн. В самокруте умеренно выгоды, но можно заняться нарезным самокрутом (вроде не законно)), а потом безоболочкой.
Варминт ствол, прицел дороже винтовки, сошки, глушитель, метеостанция, дальномер и можно думать о 300-500 метрах (я до метеостанции не добрался, если что).
Особенностью 223 стоит сказать практически отсутствие отдачи. Хорошо или плохо это зависит от потребителя.
Звучить інтригуюче ... єдине питання, озвучте приблизно - скільки в середньому коштує такий комплект... скажімо без метеостанції ?
 

pio

Мисливець
Звучить інтригуюче ... єдине питання, озвучте приблизно - скільки в середньому коштує такий комплект... скажімо без метеостанції ?
Залежить від вашої фантазії) Рушниця може бути за 800-900 баксів; приціл можна купити і дешевий, але.. не знаю, мені допомогли вибрати за 1300..; Сошки - подивіться Харіс (хоч і відмовляли мене), не памʼятаю; глушник взяв від майстра за ~6к грн.
А далі запитайте у що вийде спорядження набоїв)) Я так думаю, що на 700-800 пострілах можна буде вийти в "нуль".
 

Androsh

Слідопит
Сомневаюсь, что высокоточная пуля для развлекательной стрельбы на 60-80 метров может быть еще и дешевой. Разве, что Полева...
Стрелял я Полёва разными. В том числе и оригинальными кировскими. Да, летят далеко, но точность сильно не впечатлила. "Шар" намного точнее летит. Не зря круглыми пульками веками стреляли. И дешевле намного. Что топикстартеру и рекомендовал.
 
Статус
Закрита.
Зверху