Ветеринария

alex4513

Новачок
Добрый день, нужен совет. Щенку 1,5 месяца, заметил что появилась пупочная грыжа, чуть больше горошины, при нажатии пальцем прячеться. Насколько это опасно?
 

ramin

Мисливець
Не факт, у мого 8-місячного ЗСЛ пупова грижа з народження - зараз розміром з горошину.Спілкувався з досвідченими заводчиками, то сказали, що або переросте або хірургічним шляхом (що не бажано).Не звертайте уваги на поради типу "прикласти 5 копійок на місце грижі та закріпити їх пластирем і через деякий час пройде" в моєму випадку не допомогло
 

alex4513

Новачок
ramin;4259 сказав(ла):
Не факт, у мого 8-місячного ЗСЛ пупова грижа з народження - зараз розміром з горошину.Спілкувався з досвідченими заводчиками, то сказали, що або переросте або хірургічним шляхом (що не бажано).Не звертайте уваги на поради типу "прикласти 5 копійок на місце грижі та закріпити їх пластирем і через деякий час пройде" в моєму випадку не допомогло
Но у моего уже больше горошины, боюсь что бы не увеличивалась, при пальпации мягкая, похоже на жировик, и сразу прячеться.
 

ramin

Мисливець
Сходіть на консультацію до ветеринара, але я щойно спілкувався з заводчиком по цьому питанню. то він не радить до 3-х місяців хірургічного втручання.Зараз Ваш цуцик не такий активний і мязи в нього не укріплюються, а розвиваються.Черевний мяз благенький. Старайтеся годувати щеня не обємною, поживною їжею -йому не буде розпирати черевце та буде достатньо поживних речовин для росту. Це не дасть можливості отвору у черевному мязі розширюватися. а дасть змогу зарубцюватися.Відцього він не зменшиться одразу, а з ростом собаки рубець буде збільшуватися і тим самим затягне отвір
 

alex4513

Новачок
ramin;4266 сказав(ла):
Сходіть на консультацію до ветеринара, але я щойно спілкувався з заводчиком по цьому питанню. то він не радить до 3-х місяців хірургічного втручання.Зараз Ваш цуцик не такий активний і мязи в нього не укріплюються, а розвиваються.Черевний мяз благенький. Старайтеся годувати щеня не обємною, поживною їжею -йому не буде розпирати черевце та буде достатньо поживних речовин для росту. Це не дасть можливості отвору у черевному мязі розширюватися. а дасть змогу зарубцюватися.Відцього він не зменшиться одразу, а з ростом собаки рубець буде збільшуватися і тим самим затягне отвір
Дякую, пока зачекаю.
 

fox

Мисливець
На выходных мой ягд работал по лисе в норе. Лису задавил, вытянуть не смог, нора глубокая, но по мордасам получил очень серьёзно. Мордашка распухла, кушать не может, дышать носом не может, лечу зелёнкой, йодом, мазь "Левомиколь", ихтиолка. Поделитесь опытом, кто как лечит?
 

alex4513

Новачок
fox;5430 сказав(ла):
На выходных мой ягд работал по лисе в норе. Лису задавил, вытянуть не смог, нора глубокая, но по мордасам получил очень серьёзно. Мордашка распухла, кушать не может, дышать носом не может, лечу зелёнкой, йодом, мазь "Левомиколь", ихтиолка. Поделитесь опытом, кто как лечит?
Продолжай левомиколем.
 

Sergo

Новачок
Что делать, пупочная грыжа, операция без наркоза, я в панике???
До чего животных доводят.
Я палец без наркоза отрезал тому кто этот указ подписывал
 

fox

Мисливець
Если грыжа небольшого размера, не режьте, особенно у щенков, есть вероятность, что затянется сама.
 

ramin

Мисливець
+100!
Треба деякий час прослідкувати чи не збільшується,а вже потім вирішувати.
 

Sergo

Новачок
Грыжа с рожденная, Должны были оперировать, но сейчас закон подписали о запрете животным анестезии, что делать, ждать пока эксперименты пройдут над животными в виде новых обезболивающих.
 

fox

Мисливець
Sergo;6222 сказав(ла):
но сейчас закон подписали о запрете животным анестезии
закон не про заборону анестезії, а про заборону одного препарату.
Невже немає більш ніякого препарату для анестезії?
Хто може що розповісти про лікування ран у собаки борсучим жиром?
Кажуть він творить чудеса? Рани затягує прямо на очах?
З фармац. препаратів в моїй практиці поки що найкраще працює лєвоміколь.
 

ramin

Мисливець
Не пропагую!Але є народний спосіб. Урина має гарні антисептичні властивості. У Кума, на притравці кабан різанув лайку 15-20см. У ветлікарні зашили, обробили і додому.Дома щодня обробляли рану свіжою уриною - ні запалень, ні загнивань. Доречі, бійцівських півнів так само лікують.
 

Сыч.

Слідопит
fox;5430 сказав(ла):
Мордашка распухла, кушать не может, дышать носом не может, лечу зелёнкой, йодом, мазь "Левомиколь", ихтиолка. Поделитесь опытом, кто как лечит?
Ув fox, за ягдов душа болит. Сам был обладателем данной породы. Не экспериментируйте-к ветеринару, при чём, срочно. Там пахнет курсом антибиотиков.
 

fox

Мисливець
Спасибо, уже зажило,как на собаке. Если б Вы видели, как он просится на охоту! Просто плачет, лезет по рабице через верх, не взирая ни на раны, ни на боль. И так жалко, и как получит по мордасам, тоже жалко.
 

ramin

Мисливець
Така вже в нього доля!І він своєю поведінкою показує, що це його влаштовує.Навіть більше - для нього це життя!!
 

drat

Мисливець
Шановні форумчани підкажіть в якому віці краще прививати собаку від сказу
 
Зверху