Вальдшнеп

Mazaj 2018

Слідопит
Хтось пробував м'ясо вальша на смак? Цiкаво на що схоже? Не добував нiразу в життi.
 

Panters

Снайпер
Коминтерновский,г.южный.
Я з Кодимського (вже Подільський), в суботу підняв 4 вальдшнепа,
навіть навскидку не встиг вистрелити, 3 на краю лісу і 1 в посадці,
секунда і вже за деревами, в нас це рідка здобич, але якщо не
лінитись можна знайти, за останні роки по декільком стріляв але
невдало, ще не пробував який на смак.
 

Vakula83

Новачок
Я з Кодимського (вже Подільський), в суботу підняв 4 вальдшнепа,
навіть навскидку не встиг вистрелити, 3 на краю лісу і 1 в посадці,
секунда і вже за деревами, в нас це рідка здобич, але якщо не
лінитись можна знайти, за останні роки по декільком стріляв але
невдало, ще не пробував який на смак.
Прилетает где то с середины октября по конец ноября,каждый год по разному,в этом году очень поздно,осень сухая теплая,он любит влагу,птичка вкусная считается красной дичью,очень люблю эту охоту,пожалел сегодня что нет собаки.бить их надо спокойно,вот сегодня мазал как первый год охоты.
 

Sergik

Слідопит
Полювання на ВАЛЬДШНЕПА зацепило мене ще 5 років назад, але лише сьогодні Я зрозумів на скільки це драйвовий і кайфовий відпочинок. Звісно що без помічника я би ніколи не подумав що в такій посадці може бути ВАЛЮШ, однак Альтуха (Epagneul Breton "ALT") стає мудріший і мене учить, Його не проведеш. Пройшли ми сьогодні багато на мою думку Вальдшнепіних місць і лише в одній посадці в яку я навіть і не думав заходити але зайше завдяки дивній поведінці Альта, ми зустріли 8 ШНЕПІВ з яких 6 на тороках ягдташа. Всіх охотившихся з ПОЛЕМ!!!
 

Вкладення

Mazaj 2018

Слідопит
Полювання на ВАЛЬДШНЕПА зацепило мене ще 5 років назад, але лише сьогодні Я зрозумів на скільки це драйвовий і кайфовий відпочинок. Звісно що без помічника я би ніколи не подумав що в такій посадці може бути ВАЛЮШ, однак Альтуха (Epagneul Breton "ALT") стає мудріший і мене учить, Його не проведеш. Пройшли ми сьогодні багато на мою думку Вальдшнепіних місць і лише в одній посадці в яку я навіть і не думав заходити але зайше завдяки дивній поведінці Альта, ми зустріли 8 ШНЕПІВ з яких 6 на тороках ягдташа. Всіх охотившихся з ПОЛЕМ!!!
З полем! По бiлому
Полювання на ВАЛЬДШНЕПА зацепило мене ще 5 років назад, але лише сьогодні Я зрозумів на скільки це драйвовий і кайфовий відпочинок. Звісно що без помічника я би ніколи не подумав що в такій посадці може бути ВАЛЮШ, однак Альтуха (Epagneul Breton "ALT") стає мудріший і мене учить, Його не проведеш. Пройшли ми сьогодні багато на мою думку Вальдшнепіних місць і лише в одній посадці в яку я навіть і не думав заходити але зайше завдяки дивній поведінці Альта, ми зустріли 8 ШНЕПІВ з яких 6 на тороках ягдташа. Всіх охотившихся з ПОЛЕМ!!!
З полем! По бiлому заздрю вам.
 

koschel

Мисливець
Я з Кодимського (вже Подільський), в суботу підняв 4 вальдшнепа,
навіть навскидку не встиг вистрелити, 3 на краю лісу і 1 в посадці,
секунда і вже за деревами, в нас це рідка здобич, але якщо не
лінитись можна знайти, за останні роки по декільком стріляв але
невдало, ще не пробував який на смак.
Вы , не спешите , после выкрутасов он , как правило ровняет полет , тогда огонь из всех стволов , если еще виден.
 

БЮВ

Слідопит
Вы , не спешите , после выкрутасов он , как правило ровняет полет , тогда огонь из всех стволов , если еще виден.
......ну, прямо незнаю....у меня не получается его отпускать. Стрелять надо моментально, иначе скрывается в зарослях или за стволами деревьев. После интенсивной охоты на перепела на вальдшнепа легче перестроиться.
 

Panters

Снайпер
Вы , не спешите , после выкрутасов он , как правило ровняет полет , тогда огонь из всех стволов , если еще виден.
В тому то й питання, на краю лісу чи посадки одразу після злету
за дерева, не завжди звичайно, але так щоб відпустити то ще
ні разу не було можливості вистрелити, все навскидку або не
встигаю, аби як стріляти не люблю, так привчений, підранки
довго мучать вспоминами.
 

koschel

Мисливець
В тому то й питання, на краю лісу чи посадки одразу після злету
за дерева, не завжди звичайно, але так щоб відпустити то ще
ні разу не було можливості вистрелити, все навскидку або не
встигаю, аби як стріляти не люблю, так привчений, підранки
довго мучать вспоминами.
Если есть возможнось пробуйте раструб , цилиндр , дробь 9-10.
 

Sergik

Слідопит
З полем! По бiлому

З полем! По бiлому заздрю вам.
Дякую! Залог удачного полювання це хороший помічник, за що я щиро дякую Капітанчуку Сергію! А щодо правильної стрільби то у кожного свій стиль і свої можливості. Мені сьогодні негатів чок і 9ка дисперсант на відстані до 10 метрів не помагали, а коли відпускав дальше на першу думку в безнадію, тобто від 15 до 20 метрів через листя і навіть з однієї сторони посадки на іншу, Валюш падав на УРА.
 
Зверху