Вага ствола полуавтомата

Сергей Т.

Новачок
Вага ствола армсан 612 из довжиною 760мл 1080гр. Цікаво а скільки важать стволи російських п/а і других турецьких марок?
 

roko67

Мисливець
Хан Матрікс 2012р. ствол 760мм. вага 1105г.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Ради интереса освежить данные и с целью поддержать диалог, взвесил ствол МЦ 21-12 1990 года выпуска. Думал, сейчас всех "порву". Ан нет! Всего 1160 грам, а бой "лютый". Вот так вот, не в весе дело.
 

Сергей Т.

Новачок
Дивився в ютубі як один "знавець зброї "розповідав що турецькі стволи набагато легші за кацапські.
 

роман!!!

Слідопит
Дивився в ютубі як один "знавець зброї "розповідав що турецькі стволи набагато легші за кацапські.
Він там,випадково,не кричить Тагіііііііііііііііл? Там в інтернеті таких мудаків з кацапії багато.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Получается Ваш МР-155 меньше 3 кг? Не ожидал, обычно около 3,200.
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
я б теж зважив, та вагів таких нема:(
 

kapitan-sa

Слідопит
Вага ствола армсан 612 из довжиною 760мл 1080гр. Цікаво а скільки важать стволи російських п/а і других турецьких марок?
У меня Арсам а612 с гильзоулавливателем, и коротким стволо высокой планкой 3.104кг,ствол 760мм завесил 1.062 кг, 660мм с высокой планкой 1.004кг,
 

kapitan-sa

Слідопит
Тю, а шож говорят что у Турков стволы тонкие и лёгкие водопроводная труба?
 

vitmah

ветеран форуму
надійна команда
Цікаво, цікаво, а в Фабарма 900 при 760. Шкода не можу зараз зважити свою Феному, хоча не думаю, що буде крепко відрізнятись від а 612.
повинен признатись, що точних вагів не маю, то робив методом виключення: я с ружом в сборі, я с ружом без ствола:D:D:D.
 
Зверху