Бородьба з раковинами в стволах!

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
В мене є варіат купити рушницю 1933р. В стволах, по словах власника е невеликі раковини як боротись з ними! Чи є якісь виходи чи не вартує навіть брати! Фото потім скину!
 

veriovo4ka89

Новачок
брать стоит для истории- смотря какое оно!!! старые иномарки стоят дорого(но не все)
 

veriovo4ka89

Новачок
брать стоит для истории- смотря какое оно!!! старые иномарки стоят дорого(но не все)
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Мені підказали шо можна якось виправити і називається то (шустовка)
 

Bariboy

Мисливець
При шустовці знімається тонкий шар металу всередині стволів.Товщина шару металу, що знімається дорівнює, як правило,глибині раковин. Таким чином Ви знімаючи метал всередині ствола послаблюєте його.Враховуючи,що товщина стінки стволів у другій половині від казенної частини може становити всього біля 1,5 мм,Вам потрібно зважити чи можливо здійснювати шустовку в даних стволах.
При правильно проведеному шустуванні на якість бою це,як правило, значно не впливає. Якщо ж раковини глибокі,то при шустуванні відповідно зніметься великий шар металу, вони значно ослабнуть, окрім того порушиться геометрія всередині стволів,що призведе до того, що замість рушниці Ви отримаєте "плювачку". Також хотів би зауважити,що шустуванням Ви доб"єтесь лише покращенння зовнішнього вигляду рушниці,але ніяк не покращення її бою. Тобто якщо раковини невеликі, і неглибокі, то це ніяк не впливатиме на бій рушниці,і з неї можна стріляти йще довгі роки.Щодо того який саме шар металу можна знімати саме у Вашому випадку, то це залежить від товшини стінки стволів, матеріалу з якого вони виготовлені(дамаські стволи шустувати не рекомендують).І на останок,якщо Ви наважитесь здійснити шустування,краще зверніться до перевіреного спеціаліста, тоді Ви уникните розчарування, втрати грошей і рушниці.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Дякую за обэмну відповідь! в Львові майстра хтось порекомендувати може?
 

Алексей10

Слідопит
AndriyJaremko;143626 сказав(ла):
Мені підказали шо можна якось виправити і називається то (шустовка)
Вам подсказали провести даную операцию с ружьём,люди которые очень далеки от даной темы,и наверняка не понимающие в охотничьем оружии.Шустовку стволов может провести тольтко безмозглый человек,и ружьё после даной операции будет утрачено на всегда.С.УВ.
 

Гусар

Слідопит
Правильно. Шустовка это бред который убъет и кучность и резкость. Тобиш, или стрелять с раковинами, или повесить на стену, или выкинуть.
 

Алексей10

Слідопит
Если раковины не значительные,то можно ещё много лет охотится и получать удовольствие.А выбрасывать думаю не стоит.Если корозия будит кретична,можно заменить ствольные трубки.С.Ув.
 
Зверху