Боевая пружина Тоз-34

Статус
Закрита.

Kapitan

Снайпер
Куплю боевые пружины к Тоз-34. Пружины нужны нормальные. Покупаю уже вторую пару в магазине, садятся после 10 выстрелов, а дальше одни осечки. Такое говно продают что даже не знаешь где покупать. Или может кто подскажет где есть в продаже хорошие пружины. Буду благодарен.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Мне привезли из России. Взял про запас, еще не пробовал. Если ездят заробитчаны, то можно заказать там, продаются без всяких разрешений, в отличии от Украины товар не дефицитный и есть почти в любом охотмаге.
 

Kapitan

Снайпер
Мне привезли из России. Взял про запас, еще не пробовал. Если ездят заробитчаны, то можно заказать там, продаются без всяких разрешений, в отличии от Украины товар не дефицитный и есть почти в любом охотмаге.
Мне тоже сказали что из России, а в натуре оказалось говно. Раньше у нас в городе делал очень хорошие пружины мастер по оружию. Но нет его, помер дед. Нужно было брать про запас, но кто ж знал.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
:) Мне реально привезли с России (живу 15 км до границы). Правда, покупали в Липецке. Насчет "говно - не говно" - пока не пробовал :)
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
У нас тоже есть человек, который делает (либо пробовал делать) пружины сам. Но особых отзывов о его работе кроме как от него самого я не слышал. Насколько долго и качественно работают его пружины - не знаю.
 

SAB

Мисливець
Вибачте що вліз! У нас старий мисливець робив пружини для тоз 34 із пружини старого дивану. Як саме не знаю, а ле цей факт пам"ятаю.
 

Valera69

Новачок
Куплю боевые пружины к Тоз-34. Пружины нужны нормальные. Покупаю уже вторую пару в магазине, садятся после 10 выстрелов, а дальше одни осечки. Такое говно продают что даже не знаешь где покупать. Или может кто подскажет где есть в продаже хорошие пружины. Буду благодарен.
Добрый вечер Есть две пружины от ТОЗ 34 шли в комплекте с новым ружьем Ружье давно продано Тел 0677583178
 

Mechanik

Снайпер
Давно це було, я ще тільки придивлявсь до тих дорослих дядьків, які носили за плечами свої дубельтівки.
Та в одного із тих мисливців старшого вже віку, лопнула бойова пружина на трофейній його рушниці Sauer
По якій причині лопнула пружина мені невідомо.
От ці дорослі дядьки перебрали гори матеріалів для пружини, але пружина довго не жила, лопалась знову ж- навпіл.
Я уважно спостерігав за тим мисливцем, в якого рушниця начебто і є, але з нею на полювання не ходив.
Бідолога маявся в пошуках хорошої сталі, натираючи мозолі на долонях безрезультатно вже в який раз.
Одного разу, прийшов я зі школи, та закинувши портфель подалі, побіг до дядька Миколи.
Сидів чоловік на табуретці на дворі, вдихаючи легенями дим від самокрута, та пошепчуючи собі під ніс...ото німчура придумала, так придумала - пружину, і т.д і т.п.
Вислухавши його найкращі "побажання" на адресу arbeiten Sauer та нанюхавшись диму табаку, я пішов по його подвір'ю.
По всім закуткам я заглядував, подібне щось знайти. Та мені на очі попались старі - старі, вила.
Ті самі вила, якими сіно та солому, скирдують. Взявши в руки, я почав гнути їх ріжки, та вони пружинили ще досить добре.
Приніс я до власника подвір'я цей трофей, та кажу йому: Все...я кажись знайшов, подивіться.
Дядько Микола своїми бровами насупив, та й каже мені
- де ти їх узяв?
- там за хатою, в дровах лежали, відповів я.
- то жінка моя сховала од мене, щоб я не викинув їх на смітник. От зараза!
Через два дні, зброя лупила,вже з обох стволів, без відмовно.
Пройшли роки, та пружина з вил, виявилась саме такою, яку так довго шукали всім селом, мисливці.
- Я знав, що з тебе буде колись "охотнік" бо ти мені колись поміг, казав мені вже сивий та старенький дідусь.
 

стрелок60

Слідопит
Сделал не одну пружину как короткоперьевые(зимсон,зауэр) также пружины ключа.Еще возвратов небыло.Материал--65г.Закалка--38-42 единицы.Работать на горячюю.ТОЗ 34не делал,но с проволоки ОВС с последующей термоообработкой не проблема.Тем более что работать можно на холодную.Вопрос в другом.Если на заводе шлеп и вылетела пружина,то вручную по цене будет разница.Но все хотят заводской оригинал.Что лучше оригинал который садился или пополам после 10-ти циклов или самтрест который работает?
 
Статус
Закрита.
Зверху