Бекас 16М авто

Тема у розділі 'Обговорення зброї', створена користувачем стріла, 23 бер 2020.

Safari
  1. стріла

стріла Мисливець

Доброго дня, шановне товариство! Задумався над купівлею напіватоматичної гладкоствольної рушниці 16 калібру і вибір впав на Бекас 16М авто- з двома стволами 760 + 535 мм(16 калібр). Просить людина за цю рушницю 500$. Хотілося б почути відгуки користувачів даної зброї або хто мав досвід користування: полювання, стенд.

Останнє редагування: 23 бер 2020
    VS1975 подобається це.
  2. Safari
  3. Optimum

Optimum ветеран форуму надійна команда надійний помічник

Для этих целе 100% не подходит!
    Вот мазохизм - это, да.
    16 калибр на стенде вообще никак.
    Эта хрень не сможет стабильно перезаряжать нигде. Если 1 раз разберете, то пружинки будите искать до скончания века....
    И цена, как за ружье.
    МЦ 21 на уровень лучше, а 21 весьма капризное...

Корнилов, Fonex та huntumy подобається це.
  4. Тарас_Когут

Тарас_Когут Мисливець

Добра ціна. Ця зброя мала проблеми, а саме при скиданні затвору у бойове положення з крайнього заднього, міг бути випадковий постріл!!! Думаю з двома стволами, якщо стан добрий, варто купити, але точно не для стенду.

5. Peugeot

Peugeot Новачок

Мав в користуванні з2005 по2012 в 12к.,нічого стріляла,теперішній власпик полює до тепер,задоволений.
    З мінусів:дуже мутурна чистка поршня і того трахомуддя що коло нього,люфт цев'я.

6. Fonex

Fonex Снайпер

Думаю ТС не так кортит именно Бекас этот брать, как п/а именно в 16 калибре...Их мало у нас и по-этому человек ищет по приемлемой цене что-то на нашем рынке...

7. стріла

стріла Мисливець

Якось так!

8. Fonex

Fonex Снайпер

Нууу, что сказать...Я бы Бекас не брал...Или не торопитесь и что-то, может, стоящее всплывет на форуме или других сайтах, может что-то появится нового в магазинах(чем черт не шутит) или же не бойтесь "расскалибровывать" арсенал и возьмите что-то хорошее в 12 или же 20 калибре...ИМХО

Varjag229, Корнилов, VS1975 та ще 1-му подобається це.
  9. Peugeot

Peugeot Новачок

Доречі на сучасних Бекасах вже звичайні поршні такі як на Армсані чи Алтаї...,і в обслуговуванні така зброя набагато простіша.

10. Fonex

Fonex Снайпер

Если бы выбирал п/а газоотвод и бюджет был невелик, то смотрел бы в сторону Армсанов...Калибр - это уж смотрите сами...Хотя за около 20К грн можно и Береттку найти на вторичке, но в 12 калибре...:rolleyes:

Varjag229 подобається це.
  11. Peugeot

Peugeot Новачок

І якщо в Бекасі щось лопне,то запчастин у нас доних НУЛЬ!

А. Викторович, Varjag229 та Fonex подобається це.
  12. goose green

goose green Новачок

Стріла ни кого не слушайте, выбирайте сердцем.Вам нравится, по карману, состояние хорошее? Тогда берите. Вкусы у всех разные. Я целенаправленно себе искал Бекас 12М авто, еле нашел, думал и зеленка закончится. Купил, доволен, мне нравится. Удачи.

13. goose green

goose green Новачок

И еще, многие обсирают Бекасы. Но что-то владельцы не спешат от них избавляться. На вторичном рынке почти нет предложений. В отличие от всеми расхваливаемых МР 153.

14. Optimum

Их нет, всмысле владельцев. Все брали МР, а бекас никто не брал даже с доплатой:D

Просто охотник та Корнилов подобається це.
  15. goose green

goose green Новачок

Мы есть(владельцы). Просто у нас с этими ружьями проблем нет. Вот мы тихо и сидим:)

16. Optimum

Скорее владелец:)
    А фото разрешения можно? там одна запись или несколько?;)

17. Peugeot

Peugeot Новачок

Після продажу Бекас 12-М Авто купив Altay, прощо ніразу непошкодував.

Optimum та Varjag229 подобається це.
  18. goose green

goose green Новачок

19. barabaka

barabaka Мисливець

Ну хоть одно нормальное есть.

Optimum та Varjag229 подобається це.
  20. Varjag229

Varjag229 Слідопит

"Бекаса" не мав, але чоловік, у якого я придбав Beretta Al 391 Light - "Бекас-12М" перед її купівлею продав.
    Хоча мені казав, що проблем з ним не мав, але нарікав на його вагу (3,6 кг), при тому, що сам десь 1,87 м росту і 110 кг ваги. Казав, що після Бекаса Беретта - пушинка (3,0 кг).
    П.С. Прямо зараз на цьому форумі чоловік з Хмельницької області продає тризарядний п/а в 16 калібрі - CZ-241 16 х 65 х 620 мм, вагою 2,8 кг. за недорого (остання ціна була близько 9 тис. грн.)
    У мене такий був 2 роки (активно з ним полював, доки не зламався поперечний болт, що тримає УСМ - продав під відновлення, бо я тоді не знав майстрів - зброярів, а сам не справився).
    Для полювання добра річ, що на пух-перо, що на копито. Єдине - для нього 28-29 г. шроту - забагато. Для тривалої експлуатації без поломок бажано 26-27 г.
    П.С. Для стенда через обмеження використання п/а на змаганнях - тільки двостволка. А їх у 16 калібрі достатньо.
    П.П.С. Моє ІМХО - для стрільби 24-28 г. 16 -ий калібр ідеальний.

21. ДСП&ДВП

ДСП&ДВП Новачок

В правилах здається лише зауваження щодо гільз, які викидаються з вікна п/а. А прямої заборони використання -немає. ІМХО

Поділитися цією сторінкою