ІЖ 58

Dmitriy043

Новачок
Доброго вечора! На прохання товариша, прошу Вас оцінити зареєстровану мисливську рушницю "ИЖ 58МА" 16 калібру, стволи 720мм, всередині стволи дзеркало, паспорт немає, дерево не рідне, стволи воронились. З повагою.
 

Вкладення

Корнилов

Снайпер
Доброго вечора! На прохання товариша, прошу Вас оцінити зареєстровану мисливську рушницю "ИЖ 58МА" 16 калібру, стволи 720мм, всередині стволи дзеркало, паспорт немає, дерево не рідне, стволи воронились. З повагою.
Не тільки стволи,а колодка також!!!
 

Dmitriy043

Новачок

Корнилов

Снайпер
Колодка точно не воронилась, рушниця до війни була в ідеальному стані, під час окупації була закопана, майже рік пролежала в землі.
А звідкіля прогари взялись,якщо вона була в ідеальному стані?
 
Дерево, під реставрацію, колодка в задовільному стані.
Стволи не зрозуміло....
На мій погляд 8 тисяч, якщо є люфти або сип то ціна 4000 грн.
Але в кожного своє поняття ідеальний стан.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Як на мене,прогари не те що не критичні,але досить незначні..якщо в стволах дійсно все гаразд та немає шату,гадаю 10тис.гр. із торгом...
Я перед новим роком взяв у відмінному стані 8 тис. Можна сказати пощастило, але в даній темі рушниця далеко не 10 тис. Прогари "замальовані" це явно.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
І ще раз особисто те що я бачу по даних фото: прогари біля бойків, воронки по коробці - заворонені.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Дуже гарно видно на фото 5 і 11.
Так що моя думка не змінна не більше 5 тис. грн.
І то це ще треба знати що там заворонили. Знайомий купив вертикалку, вороніння краса, через місяців чотири як полізло по зрізах стволів.....
 
Зверху