ІЖ-58 58М 58МА 58МАЕ ПРОПОНУЮ ОБГОВОРИТИ ПОКАЗАТИ ФОТО

beton2464

Мисливець
Скажите товарищу, пускай не парит мозги не себе и не Вам
Не думаю що ...парить мозги.. тому що він в зброі дуже погано розбирається і звернувся до мене за порадою,мені стало цікаво за 65 патронник і виложив тут на обговорення. Думаю що йому немає змісту мене обманювати,провіряти я не поіду бо це до 300 км А ще щось просити доказати мені в нього навряд чи буже бажання. Я йому порадив купляти готові патрони 12*65 думаю на цьому все закінчиться .Він каже що металева гільза впирається в дульне звуження і я йому вірью,написав бо думав що ще в когось таке є,а хто не вірить то його справа. З Повагою.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда

Виталий 2.

Слідопит
Не думаю що ...парить мозги.. тому що він в зброі дуже погано розбирається і звернувся до мене за порадою,мені стало цікаво за 65 патронник і виложив тут на обговорення. Думаю що йому немає змісту мене обманювати,провіряти я не поіду бо це до 300 км А ще щось просити доказати мені в нього навряд чи буже бажання. Я йому порадив купляти готові патрони 12*65 думаю на цьому все закінчиться .Він каже що металева гільза впирається в дульне звуження і я йому вірью,написав бо думав що ще в когось таке є,а хто не вірить то його справа. З Повагою.
Ну верю, не верю то такое. По факту, Я Вам предоставил фото своих труб с патронниками 100% 70мм.
А вот фото моего 26го, что тоже 65й патронник?
IMG_20210107_142940.jpg
 

beton2464

Мисливець
Не знаю як доказати чи спростувати далеко їхати.Напевне даремно все затіяв
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
1610027348901904839105.jpg

1610027451042191888185.jpg


Порадьте товаришу нехай знайде нову або добре відкалібровану гільзу.

В мене було подібне.
Була ціла купа роздутих гільз, які ну ніяк не лізли в патронник саме на останній третині своєї довжини.
Був упевнений, що вони роздуті саме біля юбки гільзи. Довго морочився, підбирав різні калібровочні кільця, проганяв, але нічого не допомагало. Потім якось випадково специфічною калібровкою обжав саме дульце якоїсь гільзи і, о чудо!!! Вона впала в патронник під своєю вагою!
Так само калібронув другу, третю, десяту і т.д.
95% гільз були роздуті саме біля дульця, в той час, як я думав, що навпаки - біля юбки. А прогін навіть через дуже строгі калібровочні кільця не давали результату, бо метал біля дульця пружинить більше, ніж біля донця і тому дульце після прогонки практично поверталося в початковий розмір.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
З'єднання за допомогою ствольної муфти, на скільки я розумію, виглядає десь подібним чином.


16100306882361338526760.jpg


Тому розмір муфтованої частини до істинного розміру патронника може не мати жодного відношення
 

pasa bobkin

Мисливець
Сьогодні став щасливим власником, ще одного 58. Як на мени, в не поганому стані.
 

ОСТЕР

Мисливець
Вітаю форумчани.прошу поради ,на иж-58 ( ще до мене) був припаяний гак на якому тримаєтся цівка.Рушниця в мене більше 10 років.
Сьогодні чистив і виявив що відколовся шматок припою і з*явився шат .Підкажіть як правильно припаяти ,чи можливі інші методи.
P.S.:В планах на наступний рік замінити рушницю,але якось ще треба дотягти в цей нелегкий час!!!
IMG_20220905_213523.jpg
IMG_20220905_213643.jpg
IMG_20220905_214425.jpg
IMG_20220905_213643.jpg
IMG_20220905_214425.jpg
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Скільки в мене було рушниць, та зараз маю близько до десятка, але я завжди казав, що ІЖ-58 16 калібру в мене буде обов'язково!)
 

Вкладення

Зверху