ІЖ-58 58М 58МА 58МАЕ ПРОПОНУЮ ОБГОВОРИТИ ПОКАЗАТИ ФОТО

стріла

Мисливець
Шановне товарство потрібна Ваша допомога. У мого ІЖ 58 потрібно замінити вибрасувач гільз. Підкажіть де можна купити.
 

Zagon

Новачок
У меня ИЖ-58МЕ эжектора 76г., но я не сталкивался с такой проблемой! Даже не знаю...
 

Вкладення

стріла

Мисливець
Прошу вибачення за русизм. Потрібен екстрактор гільзи до іж 58 бо теперішній залишає пошкодження на юбці гільзи
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Прошу вибачення за русизм. Потрібен екстрактор гільзи до іж 58 бо теперішній залишає пошкодження на юбці гільзи
а що саме робить? проскакує гільзу чи закушує її? фото гільзи та переламаної рушниці, щоб видно було екстрактор
 

Zagon

Новачок
У мене також така проблема, ИЖ-58МЕ піддувають юбку гільз обидва... Що хто може порадити?
 

стріла

Мисливець
один старий мисливець сказав поміняти екстрактор і все буде добре. У мене ІЖ 58 МА 65 року
 

kef

Зброяр
Аналог моєї проблеми. Таке відчуття що екстрактор з часом виробився і бовтається в рушниці
Надто велика мірка пороху для тонкого металу пластикової гільзи.Тому і дує........під екстрактором......Як би була "вироботка" металу-то гільза під екстрактором, чи ежектором проскакувала б......
 

kef

Зброяр
Де що з історії виробництва ІЖ-58 в 12 калібрі.Для загального ознайомлення.Журнал "Охота и охот....хоз.."
20170919_122952.jpg
 

эндрю 70

Новачок
у меня та же фигня с эжекторами на мае
не заморачиваюсь и калибрую гильзы
зависит от применяемого пороха и гильзы
вынул потроха эжектора из цевья
под шток который давит на эжектора примастырил муфту сделаную из 200 мм гвоздя таким образом объединив половинки эжектора
получил подпружиненый экстрактор
то что поддавливает юбку гильзы в сторону экстрактора не обращаю внимание
 
  • Like
Reactions: kef
Зверху