ІЖ 27 в 410 калібрі.Хто Має?

Ven50

Мисливець
Виникла зацікавленність до рушниці ІЖ 27 в 410 калібрі.Хто має таку рушничку ? Прошу поділитись враженнями в полюванні із нею чи просто в стрільбі.А також цікавить самоспорядження набоїв в цьому калібрі .Чи є в цьому якісь переваги над купівлею готових набоїв в магазині?Буду вдячний всим хто відгукнеться по темі.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Цікаво, з точки зору "ПРАВЕДНИКІВ" полювання: яку вагу повинна мати двоствольна рушниця в 410 калібрі?
1 кг чи більше? І раціональна довжина, звуження стволів при такому у калібрі?
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
яку вагу повинна мати двоствольна рушниця в 410 калібрі?
1 кг чи більше? І раціональна довжина, звуження стволів при такому у калібрі?
на форумі продавалась італійка
Характеристики: калібр 410/76
Стволи 28 інч
Чок/півчок

Вентиліруєма планка
Ежектор,хромовані стволи
Дерево горіх
Лазерна гравіровка колодки зі сплаву
Не автоматичний запобіжник
Вага в районі 2,5 кг

а іжак певне 3,300 і буде, там поняття "різні калібри - різні колодки" не існує. таки передивився огляд від "йоб..тих" сусідів вага - 3600....
 
Останнє редагування:

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
я так розумію рушничка 410 калібру мусить бути "садовою рушницею" - розважально-навчальна стрільба підлітків, жінок, полювання на дроздів, шкідників саду. ну це моє уявлення про призначення такого калібру, хоча можна й косулю стрельнути, але то вищий пілотаж.
хотілось би почути ТС чим керується він у виборі того калібру, ну коли його ласка.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
та то я за європи, італії там всякі - там і солов'їв ловлять і вівсянок (ржанки)
2. Паштет из соловьиных язычков
Это блюдо было одним из самых дорогих в Древнем Риме. Богачи угощали им на своих пирах только самых почетных гостей. Одно время во Франции некоторые кулинары пытались ввести моду на этот деликатес, но, во-первых, соловей — птичка маленькая, а язычок у нее вообще крошечный, и процесс приготовления был слишком хлопотным. Во-вторых, девицы закатывали истерики по поводу несчастных певчих птичек.
 

Ven50

Мисливець
Переглядав відео полювань в Італії та Іспанії і звернув увагу що калібрами рушниць на полюваннях в основному були 28 та 410 що до моделей рушниць були і вертикалки а також і полуавтомати. Полювання як на пернату так і на хутро та копита.А також в тих же країнах із 410 калібру справно проводять змагання по стрільбі на стенді по тарілочках.Тому і вирішив створити тему із за своєї цікавості можливо хтось із форумчан має іж 27 в 410 калібрі та успішно полює із ним.Так як ця рушниця хоть і тяжка за вагою але на наші кошти бо Італьські марки в цьому калібрі від 3 тис долярів.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Так як ця рушниця хоть і тяжка за вагою але на наші кошти
та нових вже не буде ніколи, а старих дуже мало, бо у нас то вважають збоченням. в 410 кал. у нас були тільки Сайга більш-менш поширені і то не широко. н/а в цьому калібрі окрім Сайги ніколи не зустрічав. думаю одностволку знайти простіше типу ІЖ-18. а от де патрони братимете? випускало ТАХО, але напевно не буде певний час, щось робили ніби РІО (можу помилятись). тобто тема то цікава, і добути того ж фазана з 410 - ну певне красота. але знайти шось пристойне в цьому калібрі, то майже нонсенс у нас. тому повертаючись до теми Кості - то найпристойніше, що я бачив у цьому калібрі та на цілком розумні гроші, хоча я б не дав... то якщо чесно.
https://ibis.net.ua/ua/products/droby/search/41076/
 

Ven50

Мисливець
Що до нових рушниць Ви праві що завозу не буде .а от поцінувачі та такі рушниці в ідеалі ще у нас є.Не встиг на днів 10 наші форумчани знайшли для себе на іншому форумі та купили .Фото із іншого форуму де продавалась ця рушничка в стані не стріляної і ціна була 14.000 гр.Як би її побачив раніше чим її теперішній власник то купив би сам і не створював би теми із обговорення .
 

Вкладення

Останнє редагування:

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
чисто експортний варіант, для США скоріш за все. так як був ІЖ-43 спартан у 20 кал.
 

томка

Снайпер
Полював колись із 410-м,але то була Сайга-410, презентував у церкву для захисту..то були 90-ті. Нагадаю що 410-й це майже 32-й,тому полювання має бути...зараз маю Іж 27 у 20-му та 28к,якби пара знайшлася у 410-му,то напевно придбав би..
 

Ven50

Мисливець
Дякую за відгук. У Вас комплектація ІЖ 27 цікава.У 20 кал теж колись мав а ось у 28 шукав і не знайшов.Часом продавати не плануєте?
 

томка

Снайпер
Дякую за відгук. У Вас комплектація ІЖ 27 цікава.У 20 кал теж колись мав а ось у 28 шукав і не знайшов.Часом продавати не плануєте?
Ні..не продається,воно рушниця з двома парами. 20 та 28-й. 20-й із змінними звуженнями,28-й з постійними..аби знайти пару 410...мабуть це не можливо..бо колодка своя..менша за 16-12к.
 
Зверху