Результати пошуку

  1. Ф

    продано

    Дайте фото низ колодки разом з спусковою скобою,як що можливо.За здалегіть дякую.З повагою.
  2. Ф

    ТОЗ-Б 1947 года в 20-том калибре.

    Шановний по фото стволів даної рушниці які ви представили,видно і не фахівцю,що стволи перепаяли та щей не вміло.Повністю погоджусь з Bariboy.З повагою.
  3. Ф

    Допоможіть визначити ціну рушниці.

    Шановний Гуцул,ви часом не радник у призидента та його прихвостнів.Там брати ваші гибнуть та сестри,а ви з своїми підлинькими запитаннями.Соромно мені за вас,людина попросила допомоги в оцінці карабіну.А не щоб ви займалися флудом в темі.
  4. Ф

    ружье Khan Matrix Fidelio

    Шановний karapuz,думаю для майдану така БЕРЕТА більше підійшла б ніж для стенду.Бо для стенду рушниця повинна мати ідеальний баланс,щоб добитися якогось результату.А напхати набоїв у підствольний магазин,балансу не буде.З повагою.
  5. Ф

    Полювання на перепела

    Скажіть якщо не сикрет.В якому мисливському господарстві полювали,і як потрапити на таке полювання?З повагою.
  6. Ф

    Допоможіть визначити ціну рушниці.

    В Росії дуже цінують дану модель карабіну,читав відгуки російських мисливців вони навіть використовують даний калібр на копитних,і доволі вдало.Ціна на певне буде залежити від технічного стану,особдиво від внутрішньої поверхні та стану нарізів.Якщо все гаразд,то можите просити за даний карабін...
  7. Ф

    Допоможіть у виборі рушниці.

    Я теж би як що купував би напівавтоматичну зброю,перевагу віддав би мц 2112 без сумніву, ніж мр 153.З повагою.
  8. Ф

    Продам МЦ-6

    Так і не зрозуміло,Турків?З повагою.
  9. Ф

    Полювання на копитних.2013-2014рік.

    Гарний трофей,з полем.З повагою.
  10. Ф

    МЦ 108-03

    А кейс окремо не продасте?З повагою.
  11. Ф

    підскажіть

    Скоріше за все,це рушниця марки(ІДЕАЛ)Французького виробництва.Дайте фото і форумчани вам точно підскажуть.З повагою.
  12. Ф

    Продам ружье ИЖ 81

    Яка довжина ствола?З повагою.
  13. Ф

    Продам МЦ 21-12 С

    Вважаю що хазяїн має повне право змінювати ціну,бо це його річь.А чи купуватимуть це вже зовсім інша справа.З повагою.
  14. Ф

    Продам Тоз-БМ-16 НОВОЕ!!!

    Цікавить ваша рушниця,дайте буд ласка детальні фото стволів.Можна в особисті повідомлення.З повагою.
  15. Ф

    Куплю НИВУ 21-215 дизель.

    Скиньте фото в лічку,дуже цікавить така машина.З повагою.
  16. Ф

    Полювання на пернатих

    Петрович куди плануєте на весняного селиха,з підсадними?З повагою.
  17. Ф

    иж-54

    Для повної адекватної оцінки,дайте детальні фото стволів. І форумчани вам поможуть у данному питанні.З.Повагою.
  18. Ф

    Продам другая ИЖ-ПЛАНЕТА-3

    Олексій що дійсно новий?Выложіть будласка фото.З.Повагою.
  19. Ф

    ОП СКС 45

    Шановний підскажіть майста який виготовляв приклад на ваш СКС,хочу замовити новий приклад на свій карабін.З.Повагою.
  20. Ф

    Полювання на копитних.2013-2014рік.

    Молодці! одразу видно профісійний підхід.З полем шановні!
Зверху