Результати пошуку

  1. КОРСары

    Маскувальна сітка

    До продажу є така сітка 6х3м. Використовівав 2 рази на полюванні. Сітка без втрат та пошкоджень. Знаходиться у м.Кривий Ріг. Ціна - 2500грн на карту ПБ. Доставка - НП на покупцеві.
  2. КОРСары

    Куплю Optima-Choke C61686 Improved Cylinder / ****

    На Beretta а400 куплю Optima-Choke C61686 Improved Cylinder / ****, або Optima-Choke HP C62073Improved Cylinder / **** . Пропозиції - до ОЛ.
  3. КОРСары

    Пневматична гвинтівка Diana 48

    Пан Пью продає ППП Diana 48 Black T05, калібру 4,5мм, без втучаннь. Купувалась новою в магазині у 2015р.. Настріл - до 1000шт. Присутні незначні сліди використання. Бонусом додається приціл, чохол та пара упаковок толкових кульок. За час екслуатації негараздів не виявлено. Гвинтівка - гром...
  4. КОРСары

    Бушінг для МЕК600

    У продажу бушінг + комплект саморобних порохових мірок на МЕК600. Дробова мірка фіксована на 32г. Ціна 300грн.
  5. КОРСары

    комплект дерева на Beretta A300 Outlander

    Продам комплект дерева на Beretta A300 Outlander. Комплект - умовно б\в (знято з нової рушниці). Тильник - бонусом. Ціна: 8 000грн
  6. КОРСары

    Комплект дерева на Beretta A300 Outlander

    Вітаю товариство! Пан Пью віддав мені комплект абсолютно нового дерева від своєї Beretta A300 Outlander зі словами: "Що вторгуєш - твоє!" Отже, запитання до спільноти: що має бути моїм? З повагою.
  7. С

    Зімсон 235: чі має право на життя?

    Думаю, що був дощ. Після полювання нестріляну(??) рушницю заховали в чохол, та й в мокрому чохлі поклали в сейф. Сейф місяць- другий не відкривали. Зверніть увагу- корозія пішла по правій трубі стрічкою- думаю, на тій стороні стволи лежали. А в кінці стволів- корозія більш- менш рівномірно...
  8. КОРСары

    Продається ТОЗ-БМ Ш

    Продається ружжо ТОЗ-БМ Ш, особисто під дозвіл. Калібр - 16. Випуск - 1966р. Довжина стволів - 725мм, діаметри на зрізі 15.8мм и 16.0мм, присутній сип, нехромовані. Патронник - 70мм. Вага - 3.05кг. Дерево - орігінальне. Регістрація - м.Кривий Ріг. тел. власника 096-527-22-два6 Ціна - 6500грн.
  9. КОРСары

    Ніж моряка Lion Steel Maniago Italy

    На продаж ніж моряка Lion Steel Maniago Italy загальна довжина 238 мм, довжина клина 125 мм, товщина в обусі 3 мм, ширина 30мм, накладки руків'я - дерево, шкіряний чохол. Зі слів пана Пью - нечастий "звірьок" у світі. Стан - побував раз на пікніку, не точився. Причина продажу: ну не любить...
  10. КОРСары

    Зімсон 235

    Вітаю! Пан Пью вирішив продати свого Зімсона 235 у 16 калібрі, випуску травень 1948 року. Вага 2.9кг, довжина стволів 72см. У стволах чисто. Д\з - 0.6/0.8мм З його слів: не "їсть" латунні набої бо суровий патронник. Взагалі все на фото, подробиці - до власника за тел.096-527-22-26. Продаж - під...
  11. КОРСары

    Підсумки 16 калібру

    Вітаю! В пана Пью не затребувані ось такі шкіряні (під набої 16 калібру) підсумки з торокою та ремінем, у чудовому стані. Ціна 400грн.
  12. КОРСары

    Дозатор пороха Lee

    Вітаю! Доки пан Пью другий рік поспіль знаходиться у а я перечіпаюсь об його причандали, то доводиться від них збавлятись... Отже є такий дозатор пороха: Повний комплект, Пью ним користувався не довго, купив універсальну мірку на Мек. Отже, ціна 700грн, знаходиться у м.Кривий Ріг Прошу:
Зверху