Зімсон 235: чі має право на життя?

Стас1976

Новачок
Цiкаво,як при такому станi стволiв ззовнi-дзеркало всерединi?
Думаю, що був дощ. Після полювання нестріляну(??) рушницю заховали в чохол, та й в мокрому чохлі поклали в сейф. Сейф місяць- другий не відкривали. Зверніть увагу- корозія пішла по правій трубі стрічкою- думаю, на тій стороні стволи лежали. А в кінці стволів- корозія більш- менш рівномірно пішла. Зазвичай чохли в тих місцях мають підсилення додатковим шаром матеріалу. То й той додатковий шар затримав вологу й не дав висохнути чохлу.
 

Стас1976

Новачок
Это ружье нужно продавать по весу, как на пункте приема металла...500 уе...
покажіть пункт прийому металу, де на вагу німчики продаються. виберу собі пару- тройку.
По моєму, автор показав усі недоліки, хоч і з другої спроби. Чомусь немає в коментах зауваження, що дерево без тріщин- там, де вони зазвичай присутні; цікаві звуження; досить не поганий стан колодки.
В темі- звичайний робочий інструмент, IMHO добротно зібраний. А те, що один після роботи інструмент помиє, та й заховає в шафу, а другий- кине як попало- то вже....... проблема самого інструменту...
Ціну не обговорюю- думаю, автор з реальним покупцем якось та й домовляться.
А ще питання до Вас - Doc Den: приїхали Ви в гості, та й несподівано випала нагода піти пополювати. Вам кажуть- вибирай з чим підеш. Маємо тут трохи бюджетних одиниць. Є й нові, є совок. он пару німчиків "з металолому притягли".
З чим пішли б ??
Автора та гостей теми перепрошую за флуд.
 

Doc Den

Новачок
покажіть пункт прийому металу, де на вагу німчики продаються. виберу собі пару- тройку.
По моєму, автор показав усі недоліки, хоч і з другої спроби. Чомусь немає в коментах зауваження, що дерево без тріщин- там, де вони зазвичай присутні; цікаві звуження; досить не поганий стан колодки.
В темі- звичайний робочий інструмент, IMHO добротно зібраний. А те, що один після роботи інструмент помиє, та й заховає в шафу, а другий- кине як попало- то вже....... проблема самого інструменту...
Ціну не обговорюю- думаю, автор з реальним покупцем якось та й домовляться.
А ще питання до Вас - Doc Den: приїхали Ви в гості, та й несподівано випала нагода піти пополювати. Вам кажуть- вибирай з чим підеш. Маємо тут трохи бюджетних одиниць. Є й нові, є совок. он пару німчиків "з металолому притягли".
З чим пішли б ??
Автора та гостей теми перепрошую за флуд.
В гостях я бы взял любое предложенное ружье :) А это, простите, хлам, за который хотят 500 долларов. Который, к тому же, опасен в использовании.
 

Стас1976

Новачок
Это годовая коррозия!
нажаль, поняття не маю, з якою швидкістю прогресує корозія.
мені кинулися в очі оті раковини на досить не погано збереженій, порівняно з іншими однопартійцями, рушничці.
Думаю, закривали сезон на зайчика, намокли під дощем. Добре "прийняли на груди" за закриття. Прийшли додому. Весь "шмурдяк" в сейф.
В сільських хатах взимку часто вологість дуже висока плюс мокрий чохол- то воно своє потихеньку вигризало. Влітку сейф відкрили, іржу потерли, змазали.
По тому рушниця декілька разів змінила руки. Зараз продається.
Десь так.
Который, к тому же, опасен в использовании.
Сліди корозії, що ми бачимо, IMHO не є небезпечніші для мисливця, ніж, що часто трапляється, зношена запірна планка, або тріснута ложа.
До речі, мало хто знає, як при стрільбі сама відкривається рушниця ....
А що мішає, якщо є інтерес про її об'єктивний стан, попросити власника закоптити на свічці підствольні крюки, та й закрити- відкрити?
Тому я роблю висновок. - Всі запитання щодо стану - не від покупця, а від такого ж зіваки, я в даному випадку і я.
Автору удачі в продажу. Дискусію покидаю.
З повагою,
 

КОРСары

Мисливець
Роскажіть про небезпеку майстрам-зброярам, які б'ють клейма на стволах, тим більш на першій третині, а не клеють папірці)))
 

BuTaMuH

Новачок
В молодости не из таких «карамультуков» стреляли, хоть бы раз ствол разорвало...
Этот зимсон переживёт всех нас вместе взятых, а наши внуки обрежут ствол и сделают лупару. И будет оно ещё служить верой и правдой.
Продавцу удачной продажи!
 

Стас1976

Новачок
Роскажіть про небезпеку майстрам-зброярам, які б'ють клейма на стволах, тим більш на першій третині, а не клеють папірці)))
На ганзі зустрічав графіки спаду тиску в стволах під час пострілу. Дуже інформативно та корисно для любителів релоуду.
Пан Apro дослівно сказав- "стріляти з великою опаскою".....
Я це розумію, що перед тим, як робити висновок про стан стволів, вражене місце потрібно ретельно оглянути, зважаючи, що стволи у німчиків у передчокових зонах ну дуже тонкі. Може, навіть незначна на перший погляд корозія, яку навіть не видно на фото, вже поставила хрест на тих стволах.
Якщо не все не так страшно, то ...... в гостях взяв би німчика......
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Роскажіть про небезпеку майстрам-зброярам, які б'ють клейма на стволах, тим більш на першій третині, а не клеють папірці)))
В первой трети стволы в сечении имеют большую толщину нежели в оставшихся двух третях, не считая дульные сужения.
 

Стас1976

Новачок
Я в 35 пості мав на увазі, що IMHO не так принципово важливо скільки корозія вже згризла металу, а:
1. Скільки його там ще залишилося, враховуючи місце виникнення, а також той факт, що у німця всього рівно стільки, скільки має бути- не більше, та й не менше;
2. Як назавжди зупинити корозію.
Не маю компетенції, навіть при огляді "вживу" відповісти на питання 1-2, та сказати : "Не переживай. ще постріляє.", або "На смітник".
Також не можу погодитись й пройти мимо розмови, коли "щось не сходиться", особливо в питаннях європейської довоєнної та ранньої повоєнної зброї.
А не сходиться- збережена колодка, дерево, цівка та й знищена остання частина ствола.
Немає також фото зібраної рушниці, то ж не скажу нічого про зазори. Опосередковано про допустимі зазори каже збережене дерево, не вироблена вісь - але де є гарантія, що ложа рідна.
Тому і вставив свої 5 копійок у розмову.
На форумі є гарний розділ- Обговорення зброї, а серед форумчан заходять люди із знаннями та й практичним досвідом.
Чому не винести туди рушничку. Може хто й чого путнього порадить.
з повагою
 

КОРСары

Мисливець
Пропоную обговорити:
https://www.uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Зімсон-235.79258/
До опису, зі слів пана Пью, добавлю:
"Шату-люфту ружжо не має. Запирання дуже щільне: при закладанні папірця між набоями у патроннику та колодкою ружжо - не запирається. На кшталт аутентичності дерева - не впевнений. Полював з ним зайця три зими з набоями 28гр дробу №1 та №3, пороху "Крук" 1.9гр без страху. А ось, на предмет зовнішньої корозії стволів: не має бажання розписувати та робити посилання на фізику тиску...".
Отже, прошу до діалогу.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Запирання дуже щільне: при закладанні папірця між набоями у патроннику та колодкою ружжо - не запирається
Вы без патронов листик приложите и попробуйте вытащить призакрытом ружье, как по мне, то крюки рихтовались....
Корозия стволов.... в 16 калибре есть запас прочности и он поболее чем у 12, плюс черные стволы допускают шунтовку 0,2 мм, а корозия ближе к сужениям может быть и сквозной и ничего не поддует. Там практически нет давления.
Цена этому ружью от 400 до 300, у самого есть такой в сейфе в похожем сохране. Очень прикладистое, надежное ружье, но чистка его - это мазохизм, кипяток, мыло, щелочное масло, перечистка через 3 дня - это простите, дрочка. Но оно 100% имеет право на жизнь и должно жить.
 

tyrist 1945

Тигр
Товщина стінки перед чоковими звуженнями (допустима німцями) 0.75мм. У французів так взагалі ще легші і тонші труби. І не розриває. Ваша рушниця ще постріляє в добрих руках. Головне не гратись в сторону збільшення заряду. Удачі.
 

Стас1976

Новачок
До слів Optimum, як користувач з 1989 року німчика, пізніше ще оного та й бельгійки (все довоєнне), добавлю IMHO:
-підгонку я б перевірив через підкопчення крюків на свічці плюс силу бойових пружин;
- уважно оглянути корозію, пошукати інфо про її зупинення, переворонити стволи;
якщо це не страшить, та під силу то:
- Шроту більше 27-29 грамів не класти;
- Сорт пороху вибирати той, що відповідає 28-32 грамам в 12 калібрі;
- чистка не така страшна, особливо враховуючи, що труби всередині нормальні. Вода та мило, думаю, зайві на зброї. А гарний йоршик та їдке масло- в самий раз. (я мию всередині труби ацетоном з керосином. Якщо не маю часу, то ВД-шкою. Змащую моторною напівсинтетикою)
- Ціну не обговорюю, тому що не покупець.
Та й, все- полювати і чим частіше, тим краше)).
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
-підгонку я б перевірив через підкопчення крюків на свічці плюс силу бойових пружин
Еврокапсуль наколят, даже самые уставшие пружины
уважно оглянути корозію, пошукати інфо про її зупинення, переворонити стволи
я бы ничего не делал, ржавый лак еще немного оксидирует стволы и уменьшит толщину, ну и в цене не подрастет.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Зверху