Результати пошуку

  1. Y

    продам иж27-16 калибра

    Будьласка фото на toz1979@mail.ru.Дякую.
  2. Y

    № на ЗАЙЦА

    senya2011 підтримую 0 або 00.Відкриття 11.11.12. це довело після першого пострілу патрон RC дріб №1 заєць загальмував і продовжував бігти другий посторіл патрон RIO №00 на повал.Дистанція 20 м.Вскриття показало одиниця щиро засіяла мускули там і залишившись .А 00 пробила наскрьзь щей переламала...
  3. Y

    Куниця лісова

    Шановні мисливці. Цікавить який порядок полювання на куницю лісову і які для цього потрібні документи чи дозвіл.З повагою.
  4. Y

    Проблема з трохрічною сукою дратхаара.

    Шановні форумчани.Виникла проблема з трохрічною дратхаркою.Не хоче подавати качку.Знаходить поюлозить і лишає.Минулого сезону подавала процентів 80 всіх трофеїв.Не можу зрозуміти в чому причина.Предмети подає і з води і з очерету а качок не хоче і все.Якщо можете порадьте що робити.Дякую.
  5. Y

    ATA Arms NEO 12

    Видео фуфло .Работают на бенелли даже дураку понятно.Експерт криворукий.Оба ружья прекрасно разбираются и собираются пробовал сам.Канечно бенелли на порядок више по качеству чем ата но турок работает не чуть не хуже итальянца.
  6. Y

    продам ІЖ-12 не дорого!

    Який калібр рушниці?І де стоїть на обліку?
  7. Y

    ATA Arms NEO 12

    Привет.Вчера было открытие по пушнуму моя первая охота с нео на зайца. Результат один патрон один заяц.Дистанция 30 м патрон RC 00 32 г то есть по нашей нумерациии номер один.На щет насадки полностью согласен 0.25 дает оптимальные результаты.Были и проблемы недовыброс стреляных гильз.Оказалось...
  8. Y

    Полювання на копитних.

    Шановнi мисливцi мiй стаж полювання не багато не мало десять років.З дебілішого на водоплавну дичину і пушного. На копитних ходив мало можна на пальцях порахувати.Цікавить от що не одноразово бачив і на фото і на відео як після добуття кузулі чи оленя мисливець вставляєв зуби дичині гілку чи...
  9. Y

    HATSAN ESKORT AS 12\76

    Сам вiдкрив цю тему.Але вже забув про неi.Теж купив ату фонекс 2 вцiлому задоволений особлитво боем.Скажiть будьласка шановный 4580dry як у вас тримаеться коричрева полоса на коробцi бо в мене при жарi полiзла прийшлося обдерти всю тепер вона сiра .Було двы проблеми подача двох патронiв...
  10. Y

    CZ

    Вкажіть будь ласка дульні звуження дякую.
  11. Y

    Чехол для переломок

    Вибачте що довго не відписував.Робота...Чохол в продажі. Тканина наповнена паралоном стволи 750 входять свобідно.Дякую.
  12. Y

    Продам инерционку ATA ARMS NEO12

    Причина продажи.И если можно фото по крупнее.Спасибо.
  13. Y

    ATA Arms NEO 12

    Viktorio дякую за інформацію.Ще цікавить чим знімаєте свинцевий наліт в стволі боюся металічний йорж застосовувати щоб не подерти ствол.На рахунок перекосів то признаюся це вмене другий екземпляр в першому при відстрілі було пару раз поміняв відразу .Але по іншій причині був шат ствола з нового...
  14. Y

    ATA Arms NEO 12

    Якщо чесно я сам не до кінця розумію її призначення коли після подчі затвора вперед вона виходить повністю (видно червону мітку)тоді можна міняти патрон в патроннику відвіши затвор і притримуючи його рукою.А коли при наявності патрона в патроннику та в магазині натиснути на неї то подається...
  15. Y

    Де в Тернополі тир.

    Добрий день шановні.Підкажіть хто є з Тернополя де в нашому місті тир .Хочу пристріляти нову рушницю .Виникли непорозуміння з боєм .Хочу поради кваліфікованих людей .Дякую.
  16. Y

    ATA Arms NEO 12

    Власники НЕО 12 порадьте які д\н на практиці застосовуєте по качці та зайцю.Придбав на днях .Перші враження дуже хороші прикладиста по вазі супер .Відстріляв близько 50 патронів як заводських так ісамокрутів при чому на мій погляд не дуже якісних ніяких проблем.Єдине дерево покрите якоюсь...
  17. Y

    Чехол для переломок

    Немного меньше 130 гр
  18. Y

    Гильзs латунные 12к

    Продано
  19. Y

    Гильзs латунные 12к

    Продам латунные гильзы 12 к б\у 27 штук
Зверху