Результати пошуку

  1. Д

    Громадський діяч в УТМР

    Питання які обов’зяки та справи?
  2. Д

    ОТГ хоче відібрати мисливські угіддя в УТМР

    Доброго здоров'я! В нашому районі склалася така ситуація, коли було розбито села по ОТГ деякі голови ОТГ рішили створити свої мисливські угіддя відбираючи в УТМР мовби, будемо мати свої не платитимо великі внески в утмр а в своє ОТГ, і там будемо полювати,розводити і таке інше. Питання чи мають...
  3. Д

    гільзи 12 к

    Прийму в дар або за винагороду гільзи 12 к
  4. Д

    тоз-34

    Доброго здоров’я! Підскажіть чого злітає бойова пружина тоз-34?
  5. Д

    куплю бойові пружини тоз-34

    Потрібні пужини бажано нові!!!
  6. Д

    Дикий кролик

    Доброго здоров’я всім! Підскажіть де можна придбати дикого кролика, щоб розвести в природі?
  7. Д

    Круцхаар

    Знайшлася собачка дівчинка круцхаар.Хмльницька область Ізяславський район село Лютарка у лісі. 0982756144
  8. Д

    спорядження 20 к на 12к

    Обміняю все 20 калібер: 1.закрутка 2.матриці для усп (зірка комплект) 3.контенер стаканчик 80шт 4. пиж-контейнер гуланді 24-28 грм 170шт. 5.пиж-контейнер (мені не відома назва) але вміщає 26-28. 6. пиж пробка товщина 5мм 120шт 7. гільзи нові 12 шт і в предачу 11 стріляних. Цікавить все по 12 к
  9. Д

    продам мц 20-01 ш

    Зброя зареєстрована Хмельницька обл. Изяславський район знаходиться в селі Лютарка. Є пару недостатків на фото видно, кучність добра, ствол дзеркало, за 2 роки не підводило жодного разу. Віддам з рушничкою пантронташ з патронами. ціна 7000 грн. Приїзджаєте подиветесь, підем вистрілим...
Зверху