Результати пошуку

  1. EnkEE

    Шукаю МЦ 20-01

    Доброго дня шановні ! Шукаю МЦ 20-01 у гарному стані, територіально - Західна Україна (Я з Рівного), можливо Київ.
  2. EnkEE

    Продам МЦ 20-01Ш.

    Резерв до зв'язку з власником. Написав вам в директ, дайте відповідь будь ласка
  3. EnkEE

    Допоможіть вибрати першу рушницю.

    Шановні мисливці ! Ще раз хотів би подякувати за всі поради і думки, для мене сидіти на форумі де стільки людей які хочуть і готові допомогти.. це щось нове і дуже приємне ! А тепер до мого вибору, я все зважив і зупинився на все ж таки на ІЖ-54. Добра людина з Рівного сьогодні зі мною...
  4. EnkEE

    Допоможіть вибрати першу рушницю.

    Дуже дякую всім за допомогу і поради, буду ходити примірятись певно. Це якийсь такий важливий момент, ніби як першу дівчину вибираєш... я от в почав колись з худенької і чорнявої , то так до них звик що і далі не змінюю смаків, хоча і пробував різне. Так само я і переживаю з горизонталкою чи...
  5. EnkEE

    Допоможіть вибрати першу рушницю.

    Я з Рівного :) Ну я не атлет авжеж, але фізично крепкий і витривалий. Тому з цим проблеми навряд будуть.. Пробачає помилки чи не пробачає ? Дуже дякую за конструктивні відповіді по всім пунктам, а на стендах є на вибір "прокатна" зброя ? Дякую, а де є варіанти "приміряти" радянські рушниці...
  6. EnkEE

    Допоможіть вибрати першу рушницю.

    Доброго дня шановні ! Давно хотів стати на шлях мисливця і от, час і можливості накінець мені дозволили :) Я вже придбав сейф і дозвіл на зброю має бути через тиждень, залишилось одне з найважливіших питань - перша рушниця. Скажу одразу, я вже трішки перерив ютюбу, форумів...
Зверху