Результати пошуку

  1. КУБА

    Послуги нітрит титану для зброї!

    Добрий день шукаю майстра для нанесення нітрит титану на елементи мисливської зброї
  2. КУБА

    Куплю рушницю Львівська Тернопільська Іванофранківська обл

    Шукаю рушницю схиляюся до иж 27 або вертикалку чи горизинталку іномарку зеленка на руках..
  3. КУБА

    pietro zanoletti armi 1988р

    Шановні, допоможіть мені в знайомстві з рушницею pietro zanoletti в неті нема ніякої інформації , потримав в руках дуже сподобалася зацікавлений в покупці , також оцініть даний екземпляр.
  4. КУБА

    Друзі оцініть ціну і стан Зауер три кільця

    Допоможіть оцінити . та визначити стан!!! Заувер
  5. КУБА

    Тоз 34 ер штучний СУПЕР

    Продаю Тоз 34ер штучний стан ідеальний без ніяких нарікань 91р. Територіально Львівська обл. м.Миколаїв 0972341141... рушниця в сімї була друга і зберігалася для естетики на полюванні була рідко попередній власник не стріляв з неї 10років просто змащувалася .... перший власник була непроста...
  6. КУБА

    Тоз 34 ер штучний

    Друзі яка ціна такої рушниці? Вороніння рідне
  7. КУБА

    Накосячив...

    Нех засмічувати форум але є в мене проблемка . Купив на форумі гільзи італійські декапсульовані обжаті і т.д. Готуюся до качки зробив 120 патронів хотів відстріляти, атут опа а гільзочки обжаті (калібровані) через одну... питання чи реально у готовому патроні обжати донце гільзи в мене є упс7 і...
  8. КУБА

    Товариші мучить вибір між ата нео12 Армсан пхенома стогер 3000 порадьте.

    І взагалі інерція чи газовідвід?
  9. КУБА

    Тоз 34ЕР 12кал

    Продам тоз 34 ер з ежекторами стан хороший вороніння рідне приклад роблений 3 роки тому додаю рідний приклад ще є рідне цевйо але треба його пошукати приблизно 74 рік Безфлашкове за патронниками незначний сипок ... Без штату причина продажі Львівська обл. Миколаївський р-н 0972341141:)ціна 15000тис
Зверху