Тоз 34 ер штучний

томка

Снайпер
На любителя Тоз34...я их люблю:),год немного стрёмный...,но ещё собирали из Советских,осмотр,отстрел скорректируют,ИМХО 800-1000$. где-то так...ну,а сучётом срочности продажи(и есть-ли паспорт?),реально,наверное,600.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда

Stanislav Fursa

Снайпер
Рушничка 91-го року, думаю 650$ - це потолок. Більше немає сенсу.
П.С. Дерево на ТОЗі, мабуть "новодел", ложа (щічки) дуже схожі, як на ИЖевських рушницях.
 

КУБА

Мисливець
Рушничка 91-го року, думаю 650$ - це потолок. Більше немає сенсу.
П.С. Дерево на ТОЗі, мабуть "новодел", ложа (щічки) дуже схожі, як на ИЖевських рушницях.
Так дерево нове .. але є рідне .. мені пропонують дану рушницю купити от і приймаю рішення стан нової
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Так дерево нове .. але є рідне .. мені пропонують дану рушницю купити от і приймаю рішення стан нової
ні. то вже не стан нової. то стан добре збереженої, ну по таких фото так здається.
а за скільки пропонують?
 

КУБА

Мисливець
Хороший тозик, цена выше. Лично я бы, больше 10000грн не дал.
Ржу немогу)))) ха-ха-ха шановний я її купляти думаю а ви ціну збиваєте я не продаю..... Але рядова рушниця тоз 34 коштує порядку 10-12тис грн ... Новий приклад 2500-3500 отож вартість отож вартість рядового добре збереженого тоза з новим прикладом близько 14000грн. Минулого року в цей час я такого продав за 550 у.о. а ви мені про 10тис. Має бути мірка і золота середина я тут написав щоб почути думку знатаків і прийняти для себе логічне рішення
 

ПэГэСник

Мисливець
Ржу немогу)))) ха-ха-ха шановний я її купляти думаю а ви ціну збиваєте я не продаю..... Але рядова рушниця тоз 34 коштує порядку 10-12тис грн ... Новий приклад 2500-3500 отож вартість отож вартість рядового добре збереженого тоза з новим прикладом близько 14000грн. Минулого року в цей час я такого продав за 550 у.о. а ви мені про 10тис. Має бути мірка і золота середина я тут написав щоб почути думку знатаків і прийняти для себе логічне рішення
Не можете, не ржите. Зачем себя насиловать?
Исходя из вашего комментария, логика не ваше кредо. С уважением)
Купите за 1000$. Я не против.
 

Leodr

Снайпер
Ну так если вы в том году продали точно такое за 550уе. То зачем создали тему про оценку, если и сами знаете цену?! Вы сами в последнем посте ответили на свой же вопрос! 500-600уе! Как договоритесь с продавцом! Был у меня такой Тоз 85 года.
 
Зверху