Результати пошуку

  1. Виталий23

    РОСС

    Куплю щенка русского спаниеля. Полтавская область. Тел: 0962148794
  2. Виталий23

    Куплю цуценя ягдтер'єра

    Куплю цуценя ягдтер'єра від робочих дипломованих собак. Для полювання: лисиця (нора), кабан, качка, заєць. Тел.:0962148794
  3. Виталий23

    МР-153

    Доброго вечора. Підскажіть що може бути із рушницею. Коли розряджаю рушницю подаю затвор назад він бува заклинює в крайньому задньому положенні. Повертається назад тільки тоді коли я пальцем лоток той що патрони подає нажму в низ. І ця проблема стає все частіше і частіше.
  4. Виталий23

    Гончі

    Доброго вечора. Підскажіть будьласка, як відучить собаку у моєму випадку гончак РПГ вижлець 4 місяці підбирать всяку падоль на прогулянці, з цією проблемою стикаюся вперше. Наприклад сьогодні поїхав я з ним на прогулянку, випустив його з машини і пішли по пастівнику. Підійшовши до лисячої нори...
  5. Виталий23

    Куплю цуценя Російської гончої

    Куплю цуценя російської гончої. Полтавська область. Тел.:0962148794. Віталій
  6. Виталий23

    Вертикалка

    Куплю рушницю в нормальному стані ИЖ-27 або ТОЗ-34 12 калибра. Полтавська область. Анатолій.
  7. Виталий23

    Патрони "Fetter"

    Сьогодні заходив у мисливський магазин, на вітрині побачив патрони марки "Fetter". Дробовий заряд - 32 грами, ціна - 4,60 гривні за патрон. Хто, що скаже про них?
  8. Виталий23

    Щєнки

    Доброго вечора форумчани. Звертаюся до заводчиків мисливських собак, мені сьогодні привезли місячного цуценя гончака. Посовітуйте який раціон повинен бути для нього, що йому краще давати, які вітаміни повинні входити в раціон? Завчасно дякую!
Зверху