Результати пошуку

  1. T

    пуля с шариком

    хто тестував цю пулю як працюе по кабану може выдео про неї е
  2. T

    навіска пороха КРУК 16кл

    шановні форумчани яка навіска пороху крук йде на 16 калибр???на банці написано порох для дробових патронів я купив його перший раз пулю ним можна заряжати?????????????
  3. T

    мр-27м ціна

    скажіть яка зарас ціна мр 27м в магазині цікавить іменно мр-27м не сільвер
  4. T

    пуля подкалиберная 16кл

    шановні форумчани цікавить така річ яка пуля 20го калибра підходить в контейнер 16го щоб була так звана підкал.пуля 16 кл можливо хтось робив такий експермент????яка пуля???яка якість відстрілу?????з повагою
  5. T

    ТОЗ_БМ

    це не є тоз бм)це тоз 63 або тоз 66 точно невидно нонівякому разі не тоз бм)))з.пов
  6. T

    Черчиль

    цікавити рушниця черчіль від компанії латек)))0що воно таке можливо у когось е поділіться порадою чи варто брати)))з пов))
  7. T

    Пиж-( ДВП)

    Підскажіть будьласка як саме використовують деревяно волокнисті пижі ніколи ними не пользувався а тут дісталась пачка циж пижів))хто як ними споряджае патрони)))з пов.. ..
  8. T

    цікаво знати

    шановні мисливці цікаво знати у кого ружбай тоз бм16 хто як споряджае патрони до ціеї рушниці???люблю особливо полювати на качку саме патрон по качці цікавить ??для тоз бм16
  9. T

    Пуля для Круповських стволів- варто чи ні???

    береш любу кулю підкаліберну і спокійно стріляеш без проблем)))пробуйте полева---Гуаланді диаболо і.тд
  10. T

    ТОЗ - 34Р

    продана
  11. T

    ПАТРОН НА КАЧКУ

    СПАСИБО)))))))ЗА ОТВЕТЫ
  12. T

    ПАТРОН НА КАЧКУ

    ЦІКАВИТЬ СТРІЛЬБА ПО КАЧЦІ ЗАГАЛОМ))))ДОПУСТИМ ЗРАНКУ ВДЕНЬ ЧИ СЛІД ВИКОРИСТОВУВАТИ КОНТЕЙНЕРНІ ПАТРОНИ??????????КОЛИ БЕЗКОНТЕЙНЕРНІ???? ЯК КРАЩЕ
  13. T

    Продам ТОЗ-34

    ПРИЧИНА ПРОДАЖІ???
  14. T

    пуля oz-kara

    шановні форумчани поділіться досвідом хто користувався ціею кулею хто прострілював ???як вона взагалі????може відео хтось мае про неї))з повагою
  15. T

    ПАТРОН НА КАЧКУ

    згідед але я про самокрут
  16. T

    ПАТРОН НА КАЧКУ

    ну так зі змвнними чоками простіше))я про чок півчок)) як краще робити під закрутку гільзи контейнер цілий чи обрізати і давати войл пижі??????
  17. T

    ПАТРОН НА КАЧКУ

    це самокрут??
  18. T

    ПАТРОН НА КАЧКУ

    Шановны форумчани подылыться досвыдом))якы патроны використовуете на качку цікавить контейнерні чи без????стріляю 1 вк 2 без .на зорьку безконтейнерними))але все щось нетак((()якими набоями стріляете ви ????????????на відкриття що берете?????з повагою дякую
  19. T

    підскажіть будь-ласка

    шановні форумчани хочу запитати таку річ (якщо людина мае зареестровану стару рушницю не полюе хоче просто залиштти її собі на стіні як памятка раритет)реально зробити таке але з реестрації зняти ,щоб вона була в невсправному стані просто памятка
  20. T

    продам тоз 34р

    Продано
Зверху