Ненадійний продавець АлексСід

Статус
Закрита.

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Для цього є комунікація між людьми, але вам напевне це не знайоме.
Так а ви, чому цього самі не зробили? У батька є карточка і кошти, і вміє перекидати, що заважало? Ви дійсно дивний!
 

Andrij_88

Мисливець
Ви ж відповідь не дали в темі про продаж ежекторів, чи вони від цих шептал ...
Згадайте розмову, ви спочатку прихваляли їх, сказали що на 12 важко знайти, коли я уточнив що мені потрібно 16, ви вже сказали що то такі, плутаючись в своїх обгрунтуваннях..
По замірах вони підходили, тому я й погодився на накладний, ви теж, але мабуть сумнівалися, проте жага заробити взяла гору...
Коли трапився другий клієнт, мабуть 12, ви тихенько продали, не попередивши мене, тільки констатували факт...
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Ех, плаче по вас всіх "правило Горинича", плаче...
 

Trigal

Снайпер
Звучит так: " Продавец имеет право продать свою вещь тому, кому захочет. "

А работает обычно так: "Кто первый оплатил - того и тапки.
А первый и единственный оплатит только тот, кому я укажу куда платить."
И работает это правило на смежном форуме уже много лет. И все довольны :)
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Будемо закінчувати цей базар!!Я не дарма написав в початковому пості,щоб учасники спору добре прочитали ст.5.18 Правил форуму.Все,що відбувається поза форумом рахується не форумним,а тому розгляду не підлягає!!Але для повної ясності скажіть чи завдаток був відправлений на 20.54 год..чи ні???Все.Чекаю.
 

Andrij_88

Мисливець
Будемо закінчувати цей базар!!Я не дарма написав в початковому пості,щоб учасники спору добре прочитали ст.5.18 Правил форуму.Все,що відбувається поза форумом рахується не форумним,а тому розгляду не підлягає!!Але для повної ясності скажіть чи завдаток був відправлений на 20.54 год..чи ні???Все.Чекаю.
Станом на 20.54 год. ще не був...
 
Статус
Закрита.
Зверху