Ненадійний продавець АлексСід

Статус
Закрита.

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Часу було предостатньо щоб внести аванс і зарезервувати.Аванс не було внесено
Я тому і спитав. На скріншоті стоїть час вашого повідомлення, а це майже дев'ята година вечора.
1711180742124.png
1711180742124.png

Коли тоді продавець збирався внести аванс?
 

Andrij_88

Мисливець
Хочу внести ясність, що під час розмови з продавцем, я уточнив, коли буде відправлення. Продавець сказав, що вже сьогодні, тобто вчора бігти не буде, а зранку... На це я відповів, що скину до кінця дня квитанцію про оплату та адресу відправлення. Це було погоджено. В когось робочий день закінчується в обід, а в когось ввечері...
Наступне, після отримання повідомлення про продаж іншому покупцеві, я зателефонував і попросив все ж таки відправити мені, що готовий оплатити тисячу зразу... Я був націлений це придбати, тому про якусь ненадійність не можна навіть говорити.
На рахунок замірів, продавець сам запропонував їх зробити, оскільки сумнівався в калібрі...
 

Andrij_88

Мисливець
Можна говорити і писати багато, але відповідальність людини за свої дії притаманна не кожному!
Для когось це норм і проблеми він в тому не бачить....
 

Andrij_88

Мисливець
Підніміть руку кому не було такого на базарі чи в магазині подивився товар і сказав продавцю я зараз прийду прийшов через три години товара не має проданий.І потім продавець винуватий бо покупець каже я би тоже скільки дав.
Це ви підтвердили мої слова, для вас уоор це базар, ви прийшли сюди спонтанно, заробили і так і підете...
Мисливцем вас не назвеш, ви далекі від цього....
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Наступне, після отримання повідомлення про продаж іншому покупцеві, я зателефонував і попросив все ж таки відправити мені, що готовий оплатити тисячу зразу... Я був націлений це придбати, тому про якусь ненадійність не можна навіть говорити.
Яке шукало - такого і найшло! Ви порядочно хотіли поступити по відношенню до мисливця, який просто купив собі ці запчастини? Знали, що вже інша людина купила, тим паче мисливець, а відправка буде з ранку, вирішили поза спиною перехватить! Так вам треба!
 

Andrij_88

Мисливець
Коли я пропонував щоб все таки продали мені, я не був впевнений в тому що вже продано і не знав кому...
Як варіант я розглядав що продавець хоче щоб я швидше вніс оплату...
 

Andrij_88

Мисливець
За весь час це перший такий випадок, всі мої оплати завжди в межах домовленостей і підтверджувались квитанціями...
Домовились до кінця дня, які питання?
Я б все встигнув...
 

Andrij_88

Мисливець
Яке шукало - такого і найшло! Ви порядочно хотіли поступити по відношенню до мисливця, який просто купив собі ці запчастини? Знали, що вже інша людина купила, тим паче мисливець, а відправка буде з ранку, вирішили поза спиною перехватить! Так вам треба!
Про відсутність порядності з моє сторони не скаже жоден з учасників форуму, в яких я щось купляв чи кому продавав...

З повагою!
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Коли я пропонував щоб все таки продали мені, я не був впевнений в тому що вже продано і не знав кому...
Як варіант я розглядав що продавець хоче щоб я швидше вніс оплату...
Баба Галя, якась купила.......
А де квитанція? Девять годин вечора, який це вже день? Навіть тепер, в такий час вже темно - це вже ніч! Банки закриті, сплатити вам можливо було тільки в онлайн, але це і в день можна, реквізити були, але ви не спішили! Ви перший порушили свої домовленості, за що і поплатилися!
 

Andrij_88

Мисливець
Будь ласка, не засмучуйте тему, світловий день до оплати не має відношення!
Онлайн можна і швидше, якщо є можливість... Я сказав що оплачу, і нічого не порушив!
На ранок були б кошти!
Я тільки біля 23.00 був вдома...Якщо були якісь сумніви, можна написати і спитати перед продажем іншому...
Я б тоді попросив когось швидше здійснити оплату!
Продавець не наголошував на своїй нетерплячості...
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Будь ласка, не засмучуйте тему, світловий день до оплати не має відношення!
Онлайн можна і швидше, якщо є можливість... Я сказав що оплачу, і нічого не порушив!
Вибачайте, але ви не приватній переписці! Ви виставили цю тему на осуд форумчанам і кожен на форумі має право висловлювати по цьому свою думку...
На ранок були б кошти!
Так ви ж обіцяли до кінця дня, а вже на слідуючий ранок))))))))
Я тільки біля 23.00 був вдома...
Так це проблеми продавця?
На вашому скріншоті гарно видно, що у вас не кнопочна нокіа, а повноцінний смартфон! А те, як ви робите скріни, користуєтеся вайбером і значок 4G мережа - це наявність інтернету в той час свідчить, що не такий ви "простенький силючок" , яким хочете тут прикинутися. У вас було куча варіантів, але не спішили зробити обіцяний вами же аванс. Тим паче можливість була:
Я б тоді попросив когось швидше здійснити оплату!
Так в чому вина продавця? Ви пообіцяли аванс до кінця дня і не виконали! Це порядочно?
Ви не виконали своєї ж обіцянки і навіть не захотіли попередити його! Це для вас теж порядочно?
Коли взнали, що товар купив другий, але ще не отримав, спробували перехватити поза спиною, запропонувавши більшу суму, а не порядний
( з ваших слів) не повівся. Це теж для вас порядочно? Для порядних людей, ваші дії - це звичайна підлість! Але для вас - це різниці немає!
 

Andrij_88

Мисливець
Ви праві, як писав Шевченко, "... у кожного своя правда..."
Я не мав в даний момент коштів на рахунку, шептала куплялись для батька, він мав ввечері скинути мені на карту... Продавець про це знав...
Та й зрештою ви не можете знати про чиїсь можливості, про що стверджуєте.
На ранок я мав на увазі що продавець побачить ще до планової відправки...
Оплата була б у вечері і нікого я в цьому не буду переконувати...
Підлість тут ні до чого!!!
Я оновив своє повідомлення про купівлю такого комплекту і готовий заплатити навіть 2000грн., чим ще раз підтвердив намір здійснити дану покупку!!!
Я навіть не здивуюсь, що такий "простенький силючок" як Ви придбали це...
 

Руслан77

Мисливець
Кінець робочого дня для більшості людей це 18.00, а це як у розумінні більшості людей і є вечір, нема проплати, угоду розірвано.
 

Andrij_88

Мисливець
Для більшості це не для всіх, та й мова йшла до вечора, до кінця дня, без конкретизації робочого.
Якщо б продавець зазначив чітко час, до якого я мав оплати, ця тема навіть не створювалася б...
 

Andrij_88

Мисливець
Добрий ранок.Ніякої гонки не має.Я вибрав для себе надійнішого покупця який забере точно товар без замірів на почті і потім повернення.Андрій образився ,що не йому продав от і все
Хочу звернути також увагу, що першим аргументом продавця яке він опублікував було не відсутність оплати авансу, а зовсім інша причина...
Виглядає так, що вчора я телефоную першим, ми все узгоджуємо, і домовляємось про частково накладений платіж щоб була можливість оглянути, оскільки продавець під час розмови путався в тому з якого це калібру... Він на це погодився...
Потім дзвонить інший покупець, пропонує придбати без авансу, огляду тощо...
І тут все дальше зрозуміло...
В чому моя ненадійність із слів автора?
 

Andrij_88

Мисливець
Так було відмовитись зразу, надійний ти мій!!!
Для цього є комунікація між людьми, але вам напевне це не знайоме.
 

Коваленко А

ветеран форуму
надійна команда
Я навіть не здивуюсь, що такий "простенький силючок" як Ви придбали це...
Ще ніколи так Штірліц не був близько до провалу:D
Не переживайте)))) Я вже бачив ваше повідомлення про відкуп того товару)))) Мені той металолом і даром не треба! :D :D :D
В чому моя ненадійність із слів автора?
Краще з розумним загубить, чим з дурним найти! Це давня народна мудрість!
Для початку треба бути пунктуальним і порядним самому, а тоді требувати це від інших.
 
Статус
Закрита.
Зверху