Зв'язана картечь

север

ветеран форуму
надійна команда
Кращий варіант це залиття парафіном. На 50м розліт складає до 12 см. У мене виходило, що снаряд фрагментувався на 3-4 окремих снаряда. Все супер.
Цей варіант категорично не рекомендується для використання в мисливській зброї!
Можливо, він і покращує кучність. Але надміру збільшує тиск у патронниках і може призвести до розриву стволів рушниці!!! Можна відбутися не лише відбитою щокою, а й значно гіршими наслідками.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Цей варіант категорично не рекомендується для використання в мисливській зброї!
Можливо, він і покращує кучність. Але надміру збільшує тиск у патронниках і може призвести до розриву стволів рушниці!!! Можна відбутися не лише відбитою щокою, а й значно гіршими наслідками.
ну от нащо зіпсували всю інтригу. те що то повна фігня, яка грозить мінімум синім плечем, а максимум невідкриттям рушниці чи ще чимось троха гіршим :)
 

Охотник77

Снайпер
ну от нащо зіпсували всю інтригу. те що то повна фігня, яка грозить мінімум синім плечем, а максимум невідкриттям рушниці чи ще чимось троха гіршим
Не ну ви серйозно)) чи я не зрозумів вашого стьобу?промовчав коли написав цю фігню на мою власну думку "фантазер" ну коли ви таке пишете не зміг промовчати вибачте) так віддача більша бо реально мабуть і тиск більший но щоб роздуло порвало або реальні факти або ви зрозуміли) на всяк випадок нагадаю що при совку та і не тількі це був розповсюджений спосіб спорядження якій на 80-90% використовувався з совкопромовськіх рушниць) до якіх відноситься і т34 автора теми
 
Останнє редагування:

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Не ну ви серйозно)) чи я не зрозумів вашого стьобу?промовчав коли написав цю фігню на мою власну думку "фантазер" ну коли ви таке пишете не зміг промовчати вибачте) так віддача більша бо реально мабуть і тиск більший но щоб роздуло порвало або реальні факти або ви зрозуміли) на всяк випадок нагадаю що при совку та і не тількі це був розповсюджений спосіб спорядження якій на 80-90% використовувався з совкопромовськіх рушниць) до якіх відноситься і т34 автора теми
та як сказати чи серйозно чи ні, колись як на початку 2000-х як стріляв латунками, то пробував дробовий пиж фіксувати клеєм ПВА за кілька прийомів, щоб тримало, але рідкий клей іноді протікав і склеював дріб. постріли виходили різні і я не міг зрозуміти чого - іноді нормальні, а іноді бабах з різкою віддачею, аж якось випав дробовий пиж і слідом кілька дробин, а майже увесь заряд дробу склеївся докупи і прилип до стінки. ясно, що парафін пластичніший за клей, але якщо постріл буде взимку, та ще й з ТОЗ-34 з його конструкцією, то доброго мало. імхо. але вся ці затія зробити з ТОЗ-34 протидронову рушницю з самого початку є великою дурницею
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Отут да але якщо не має іншого а має те що має і тут нам потрібно допомогти саме з тим що є чи не так)
Тоді" треба" ще й резинові клейтухи, замість повстяних. 10000 процентів збільшує різкість пострілу, автоген. Але стріляти можна лише до розриву стволів, який не забариться. Або ж рушниця розкриється-розлетиться прямо в руках. За спогадами деяких мисливців радянських часів, гуси падали з-під небес. Гуси падали в одну сторону, а мисливець з синім плечем і розкритою рушницею - в іншу. Зате- ефектно. Дураків ще років на 100 вистачить. Що з парафіном, що з гумовими пижами. Вибачте, але такий бред можуть рекомендувати лише вороги. А ми ще, чомусь, дивуємось появі шату у делікатних гладкостволках.
 

Охотник77

Снайпер
А ми ще, чомусь, дивуємось появі шату у делікатних гладкостволках
Ви мабуть не повністю вникли в суть бо цім там переймаються найменше а більше дієвим результатом бо це не розвага а спосіб виживання імхо!та й постріляти для цього тре так нормально)) відповідати не обов'язково
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Ви мабуть не повністю вникли в суть бо цім там переймаються найменше а більше дієвим результатом бо це не розвага а спосіб виживання імхо!та й постріляти для цього тре так нормально)) відповідати не обов'язково
Така " стрільба" небезпечна саме для стрільця, а не для його зброї. Це Ви не вникли в суть подібних небезпечних експериментів і рекомендацій. Залізо буде, а людина, мінімум, може стати інвалідом.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Ви мабуть не повністю вникли в суть бо цім там переймаються найменше а більше дієвим результатом бо це не розвага а спосіб виживання імхо!та й постріляти для цього тре так нормально)) відповідати не обов'язково
Ви уважно читали стартове повідомлення?
 

Охотник77

Снайпер
для його зброї. Це Ви не вникли в суть подібних небезпечних експериментів і рекомендацій. Залізо буде, а людина, мінімум, може стати інвалідом
В теорії а можливо де інде на практиці так але деятиляттями всі чи майже всі цім користуються чи користувались і слава Богу цілі як і зброя.більше бажання дискутувати з вами на цю тему не має) вибачте
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Я свою точку зору висловив. А мисливці вже давно використовують капронову нитку для подібних стрільб. Але це досить муторно. Ніякий метал не замінить капрон. Та й не потрібний він при подібному спорядженні. Способів в'язання картечі предостатньо в літературі і інтернеті. Але наразі їх упевнено замінили контейнери. Дешево, зло і достатньо ефективно. Час не стоїть на місці.
 

Охотник77

Снайпер
. Але наразі їх упевнено замінили контейнери.
За що я і писав саме в цій темі що не треба тратити час,нерви та інше а взяти чи зробити контейнерний набій і результат не чім не гірший
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Як в хлопців будуть там рушниці, то споряджати там ніхто нічого не буде. Не до того. Що ви в себе вдома їм заб'єте в гільзи, тим і стрілятимуть. Бо в мисливців все ж досвід, і звісно домашні умови і необхідні комплектуючі.
Думаю в кожного є знайомі там, на фронті, і хто чим може, тим допомагає.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
тут нам потрібно допомогти саме з тим що є чи не так)
так, аякже - якби пан ТС стояв на краю 9-поверхівки та вагався скочити чи ні, то теж би треба було дати копняка, а навздогін дати пораду, щоб згрупірувався при приземленні. :) купка акуратніша буде, легше збирати
утрирую. але дурна затія є дурна затія. років 5 чи 7 на форумі був чоловік, який конче хтів стрельнути шариком з підшипника з рушниці і питав поради, стрельнув чи нє так і не ясно, але шось його давно тут не видно;)
 

Охотник77

Снайпер
форумі був чоловік, який конче хтів стрельнути шариком з підшипника з рушниці і питав поради, стрельнув чи нє так і не ясно, але шось його давно тут не видно
Так теж читав цю писанину) бачив ще в 90х ложили шарик між 2а войлочними пижами з вирізаними серединками а ще латункі закриті монетами))
 

Охотник77

Снайпер
Той во мужикі давно в мене питання назріває а чи всі серед нас мисливці і чи всі такі як в коментах)бо полюю та ходив пацаном на полювання років 30ь не менш а деякіх персонажів з такою писаниною тількі на форумах зустрічаю))
 

Altay1972

Снайпер
Той во мужикі давно в мене питання назріває а чи всі серед нас мисливці і чи всі такі як в коментах)бо полюю та ходив пацаном на полювання років 30ь не менш а деякіх персонажів з такою писаниною тількі на форумах зустрічаю))
Мисливці усі ;) , тільки все ж такі усі різні... є такі - що пішки намотують кілометри по угіддям, є такі - яких на джипах до столу привозять, а є такі що й з дивану не часто злазять -но ці самі обізнані...:)
 

Охотник77

Снайпер
... є такі - що пішки намотують кілометри по угіддям
Оці мені самі рідні бо сам намотував десяткі кілометрів з побратимами але і джипи іноді потрібні щоб туди доїхати)
а є такі що й з дивану не часто злазять -но ці самі обізнані
А без такіх теж скучно не зря в фейсбуці є група мисливці,рибакі,брехуни та інші))
 
Зверху