Зв'язана картечь

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
от можливо, методом, як буде зв'язана картеч
пардон за кацапське відео, але нашим чогось така х... в голову не приходила, подивіться куди та як воно летить, а також зверніть увагу з чого він стріляє - то кульовий ствол з циліндром, а також куди він попадає - мимо
 

Beowulf

Мисливець
А якщо попробувати (комети), струни прив'язані тільки до голови -( картечини ) ,а хвости свободі, в польоті дріб розтягується на декілька метрів і по ідєї такі хвости мають процент заплутати ґвинт ???
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
,а хвости свободі, в польоті дріб розтягується на декілька метрів і по ідєї такі хвости мають процент заплутати ґвинт
а ще їх зв'язати і буде протидронова сітка... то вже шось геть дивне.
https://stvol.ua/catalog/antidron-patron-12-70-40gr/p310675544
краше по аналогу цього спорядити нормальних патронів типу "Град" у Тахо з двох номерів дробу через 1-2 номери типу № 3 + №1, трійка на низ а одиничка зверху, якщо навпаки , то одиничка розбиватиме і обгонитеме сніп трійки
 

old hunter

Снайпер
При умові попадання
Та вони ж зависають зазвичай над хлопцями, то начебто попасти не дуже складно.
Я так розумію саме для таких дронів потрібна гладка рушниця.
А враховуючи що набої 12 та 16 калібрів не дорогі, то можна стріляти вдосталь по цим "пташкам".
 

Аникей

Мисливець
Ще читав що для більшого ефекту зв'язували картечини чи шротини парашутиком чи хрестиком але центральна картечини повинна бути більша за решту і при викладанні в гільзу понад повинна бути зверху по центру. Більша картечини летить нібито першою і за нею менші. Треба пробувати і обирати що саме до вашої рушниці підійде.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Я так розумію саме для таких дронів потрібна гладка рушниця.
А враховуючи що набої 12 та 16 калібрів не дорогі, то можна стріляти вдосталь по цим "пташкам".
думаю не варто казати, що при нормально дозвільнику на бійця ЗСУ, який воює, товаришам вдома взяти зеленку, та купити нормальну помпу недорогу - той же Хатсан ескорт в варіанті Комбо з довгим стволом, і також його зареєструвати на ім'я власника. а той забере, або передадуть коли гнатимуть чергове авто. і патронами забезпечити не проблема, то хай стріляють, дай їм Бог здоров'я. ціна з патронами долларів 500 не більше.
 

VVik1312

Новачок
Тоді,
Згоден, коли влучаєш, то є результат...
Якщо не проти,
думаю не варто казати, що при нормально дозвільнику на бійця ЗСУ, який воює, товаришам вдома взяти зеленку, та купити нормальну помпу недорогу - той же Хатсан ескорт в варіанті Комбо з довгим стволом, і також його зареєструвати на ім'я власника. а той забере, або передадуть коли гнатимуть чергове авто. і патронами забезпечити не проблема, то хай стріляють, дай їм Бог здоров'я. ціна з патронами долларів 500 не більше.
Простіше "трошки" обійти закон, зі зброєю...., і щось придбати офіційно, бо дивлячись на корупцію....., все не туди несе..
 

Altay1972

Снайпер
Когда то пробывал такие варианты: связывал картеч кордовой ниткой, как шьют покрышки или обувь, хвосты 40-50 см связывал в кучу,
как раз получался разлет примерно метр...очень геморойный процесс, навязать, уложить, закрыть...за пол дня штук 20 сделал... попробовал пострелять. стабильности нет, не факт что равномерно эта ромашка распустится... стрелял по ящику из под телевизора метров на 30-40, прилетала по разному, ниткой и ящик разрезало... но при малейших преградах, ветки, бурьян, трава все это запутывалось, отрывалось и эффекта не имело...попробовал было пару раз по высоким гусям, но без результатно...далее отказался от головоморочания :) и более к этому вопросу не возвращался... (из личного опыта)
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
і щось придбати офіційно
так я за офіційно й веду мову. домовитись завжди можна. все можна зробити, за це ж не сенат голосувати має і це не ленд-ліз. скинулись - купили, передали. потрібен просто хтось "в темі" з цього приводу, кому і зеленку на воїна зроблять і магазин по його паспорту продасть.
 

Аникей

Мисливець
Когда то пробывал такие варианты: связывал картеч кордовой ниткой, как шьют покрышки или обувь, хвосты 40-50 см связывал в кучу,
как раз получался разлет примерно метр...очень геморойный процесс, навязать, уложить, закрыть...за пол дня штук 20 сделал... попробовал пострелять. стабильности нет, не факт что равномерно эта ромашка распустится... стрелял по ящику из под телевизора метров на 30-40, прилетала по разному, ниткой и ящик разрезало... но при малейших преградах, ветки, бурьян, трава все это запутывалось, отрывалось и эффекта не имело...попробовал было пару раз по высоким гусям, но без результатно...далее отказался от головоморочания :) и более к этому вопросу не возвращался... (из личного опыта)
Ну я так зрозумів що саме такого ефекту і треба для дрона, тобто щоб десь його хоча ниткою зачепило чи заплутало гвинти.
 

VVik1312

Новачок
Когда то пробывал такие варианты: связывал картеч кордовой ниткой, как шьют покрышки или обувь, хвосты 40-50 см связывал в кучу,
как раз получался разлет примерно метр...очень геморойный процесс, навязать, уложить, закрыть...за пол дня штук 20 сделал... попробовал пострелять. стабильности нет, не факт что равномерно эта ромашка распустится... стрелял по ящику из под телевизора метров на 30-40, прилетала по разному, ниткой и ящик разрезало... но при малейших преградах, ветки, бурьян, трава все это запутывалось, отрывалось и эффекта не имело...попробовал было пару раз по высоким гусям, но без результатно...далее отказался от головоморочания :) и более к этому вопросу не возвращался... (из личного опыта)
Всі варіанти можливі, от і хочу провести, так би мовити "мозковий штурм", що може бути більш ефективним, дякую за увагу, і дякую за досвід, будем пробувати, буде щось корисне, поділюсь, адже це важливо, і потрібен результат...., ще раз, дякую всім...
 

VVik1312

Новачок
Ну я так зрозумів що саме такого ефекту і треба для дрона, тобто щоб десь його хоча ниткою зачепило чи заплутало гвинти.
Так, всі варіанти, і способи важливі для ураження..., та не дієздатності в повітряному просторі...
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
думаю не варто казати, що при нормально дозвільнику на бійця ЗСУ, який воює, товаришам вдома взяти зеленку, та купити

з патронами долларів 500 не більше.
Нах це. Нах ці дозволи хлопцям там.
Дати "зелене світло" на закупку певних партій, наприклад турецькі помпи і хлопцям на передок. Через благодійні чи волонтерські організаціі. Як машини на бляхах і подібне. Тим більш що часто це буде розхідник. Це ж не підсанкційний сегмент, завозять же якось в магазини.
Боїмося що привезуть сюди з передка? Але ж і не таке привозять
 

Beowulf

Мисливець
Нах це. Нах ці дозволи хлопцям там.
Дати "зелене світло" на закупку певних партій, наприклад турецькі помпи і хлопцям на передок. Через благодійні чи волонтерські організаціі. Як машини на бляхах і подібне. Тим більш що часто це буде розхідник. Це ж не підсанкційний сегмент, завозять же якось в магазини.
Боїмося що привезуть сюди з передка? Але ж і не таке привозять
Но Но!!! а вдруг третій майдан ?
Ця влада нічого не зробить (((
 

SAB

Мисливець
От були б так як в давні часи " утятниці" 2 -го калібру наприклад та щоб спробувати жашнути тою звязаною картеччю по тому ж шахеду то думаю що результат був би . Там я бачив що стволяка довгий і калібр солідний.
Він би тоді просто в струні запутався б.
 

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Добрий вечір, Шановні мисливці, любителі і професіонали! Підкажіть будь ласка, може є досвід, хто можливо, пробував, зв'язувати картечь 8.2 мм, струною від гітари, шоб дріб при виході йшла колом, в діаметрі приблизно 1м., чи можливо виготовити такий набій в домашніх умовах?
яка дальніть пострілу потрібна?
 
Зверху